Všetkydresy.sk
5 %

Všetkydresy.sk

vsetkydresy.sk

Internetový obchod vsetkydresy.sk musí poznať každý poriadny fanúšik! Tento najväčší internetový Fan Shop na Slovensku funguje už od roku 2008 a ponúka oficiálne licencované produkty najpopulárnejších tímov. Originálne dresy, lopty a suveníry svetoznámych športových výrobcov môžu byť u vás doma už za 24 hodín.

Získajte peniaze späť z každého nákupu cez internet

Príklad nákupu s Tipli

  • 10 % späť Vyberte si obchod

    Jana objavila na Tipli svoj obľúbený obchod.

  • 10 € Nakúpte ako obvykle

    Jana se preklikla do zvoleného obchodu a nakúpila ako vždy.

  • 1 € Získajte peniaze späť

    Jana obdržala časť peňazí späť.

Zistite ako Tipli funguje »

Čo hovoria ľudia o Tipli

Sonka Chynoradska Talajkova PRoste super!!! Nic lepsie ani nie je.Som nad mieru spokojná!!!
Nina Kútna Moje osobné skúsenosti sú veľmi pozitívne, určite doporučujem nakupovať…

O obchode Všetkydresy.sk

Tento najväčší internetový Fan Shop na Slovensku nesmie prehliadnuť žiadny poriadny fanúšik! Na slovenskom trhu funguje už od roku 2008 a prináša oficiálne licencované produkty najpopulárnejších tímov. Povzbudzujte svoj obľúbený tím v originálnych futbalových dresoch svetoznámych športových výrobcov.

Nielen futbalové dresy či futbalové lopty

Hľadáte dresy na futbal, hokej, rugby, NBA či NFL? Na vsetkydresy.sk si určite vyberiete ten správny dres či už pre šťastie alebo pre to pravé fandenie. Vyberať môžete spomdezi klubových či reprezentačných dresov. Máte svoj obľúbený futbalový klub? Vyberte si oblečenie podľa svojho obľúbeného futbalového klubu a kúpte si k tomu aj futbalový suvenír. Ak potrebujete novú loptu, okrem futbalovej lopty tu nájdete tie najkvalitnejšie lopty na basketbal, rugby, NBA či NFL.

Pre tých najmenších fanúšikov - detské dresy

Na svoje si prídu aj tí najmenší fanúšikovia, pre ktorých e-shop ponúka detské dresy a rôzne suveníry. K širokému výberu zarátajte 100% garanciu spokojnosti, bezplatnú výmenu alebo vrátenie tovaru - užívajte si zápasy najväčších hviezd s najlepším vybavením!

Podobné obchody

Články

Diaľničná známka 2018 - tipy a zľavy

Motoristi zvýšte pozornosť! S novým rokom prichádza na rad aj kúpa novej diaľničnej známky 2018....
22.1.2018 Zobraziť článok

Orsay šaty vás urobia krásnou

Nenadarmo sa hovorí, že šaty robia človeka. Zvýraznite svoje ženské krivky a nahoďte sa do šiat...
13.9.2017 Zobraziť článok

Merkury Market leták online

Zariaďujete si novú domácnosť či kanceláriu? Dodajte jej štýl s Merkury Market a vytvorte si...
6.2.2018 Zobraziť článok

Podmienky obchodu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

 

Nech už raz platia obchody za nákupy vám!

Začať získavať odmeny s Tipli Zistite ako Tipli funguje

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1014 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.