Obchody / Móda a obuv / Všetkydresy.sk O Všetkydresy.sk -

Všetkydresy.sk

O obchode Všetkydresy.sk

Všetkydresy.sk eshop

Tento najväčší internetový fanúšikovský eshop na Slovensku nesmie prehliadnuť žiaden poriadny fanúšik! Všetky dresy predáva oficiálne licencované produkty najpopulárnejších tímov. Povzbudzujte svoj obľúbený tím v originálnych futbalových dresoch svetoznámych športových výrobcov, na ktoré si môžete uplatniť Všetkydresy.sk zľavy. Tak nakupujte výhodne!

Futbalové dresy, hokejové dresy

Hľadáte dresy na futbal, hokej, rugby, NBA či NFL? Na vsetkydresy.sk si určite vyberiete ten správny dres či už pre šťastie alebo pre to pravé fandenie. Vyberať môžete spomedzi klubových či reprezentačných dresov. Máte svoj obľúbený futbalový klub? Vyberte si športové oblečenie podľa svojho obľúbeného futbalového klubu a kúpte si k tomu aj futbalový suvenír. Ak potrebujete novú loptu, okrem futbalovej lopty tu nájdete tie najkvalitnejšie lopty na basketbal, rugby, NBA či NFL.

Všetky dresy recenzia

Na svoje si prídu aj tí najmenší fanúšikovia, pre ktorých e-shop ponúka detské dresy a rôzne suveníry. Byť správne oblečený na zápas, je nielen výsadou dospelých, ale aj detské publikum. K širokému výberu zarátajte 100% garanciu spokojnosti, bezplatnú výmenu alebo vrátenie tovaru - užívajte si zápasy najväčších hviezd s najlepším vybavením! Prelistujte si online Všetkydresy.sk letáky a nakupujte výhodne.

 • Hledáte podobný obchod v Česku? Můžeme vám doporučit Profanouška.cz.
 • Podobny sklep Wólczanka mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Obchody, kde vás odmeníme

O Všetkydresy.sk

Internetový obchod vsetkydresy.sk musí poznať každý poriadny fanúšik! Tento najväčší internetový fanúšikovský eshop na Slovensku funguje už od roku 2008 a ponúka oficiálne licencované produkty najpopulárnejších športových tímov. Originálne dresy, lopty a suveníry svetoznámych športových výrobcov u vás doma už za 24 hodín.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Všetkydresy.sk.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa