Wellneo

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Wellneo zľavové kupóny a zľavy

Zľavový kupón 2 % na celý nákup

+ 2,5 % naspäť z nákupu

Vychutnajte si zľavu 2 % na celý nákup na Wellneo.sk viac

Zľavy 70 % na produkty na Wellneo.sk

+ 2,5 % naspäť z nákupu

Skvelé akciové produkty Wellneo za ešte lepšiu cenu. viac

O obchode Wellneo

Welneo = všetko pre šport a fitness

Doprajte svojmu telu len to najlepšie! Wellneo je tým správnym obchodom pre zdravší životný štýl. Snažíte sa schudnúť, posilniť svoje telo alebo žiť aktívnejšie? Vyberte si v eshope tréningové príslušenstvo ako bežecké pásy, rotopedy či vibračné plošiny alebo pomôcky na wellness či chudnutie z ponuky značiek ako napríklad Gymbit. Jednoducho si zapnite Youtube a trénujte. Cvičte online a schudnite v pohodlí domova.

Produkty z eshopu Wallneo si môžete kúpiť online alebo v predajniach v Bratislave, v Trnave, Trenčíne či Nových Zámkoch.

S Wellneo si doprajete wellness v pohodlí domova

Podporte svoje zdravie a zvýraznite svoju krásu vďaka širokému sortimentu Wellneo. Stavte na elektrický pilník na chodidlá, ktorý vám pomôže dosiahnuť výsledky ako z kozmetického salónu. Vyskúšajte elektrické zubné kefky, epilátory, pánske holiace strojčeky či masážny prístroj wellneo na nohy, ruky aj chrbticu.

V internetovom obchode Wellneo nájdete aj špeciálnu obuv Walkmaxx so zaoblenou podrážkou, ktorá zmierňuje tlak vyvíjaný na chodidlá a zlepšuje krvný obeh. Tým sa vyhnete bolesti nôh, ktorá nepríjemne vystreľuje do celého tela.

Pod každým produktom na webe eshopu je priestor pre Wellneo recenzie, kde môžete produkt ohodnotiť alebo si prečítať hodnotenie iných zákazníkov.

Vernostný program Club 5* nabitý výhodami

Wellneo.sk svojim zákazníkom ponúka za poplatok 26‚99 € ročne členstvo vo vernostnom programe Club 5*, z ktorého pre nich vyplýva mnoho skvelých výhod. Členovia Club 5* môžu tovar vrátiť bez udania dôvodu až do neuveriteľných 30 dní a pri vybraných produktoch až do 60 dní. Okrem toho získajú aj exkluzívne akcie až do - 70 % a zvýhodnenú cenu doručenia a rôzne darčeky. Každý nový člen automaticky získa 3 poukážky - 5 € kupón na nákup, 10 € kupón na nákup a kupón na dopravu zadarmo.

 • Věděli jste, že v podobném obchodě Fitness4u můžete nakoupit i v Česku?
 • Możesz również kupić ten e-sklep w Polsce, spójrz na Sport-Shop można robić zakupy także w Polsce?

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Wellneo

Wellneo je to správne miesto pre všetkých nadšencov zdravého životného štýlu! Nájdete tu pomôcky pre wellness, fitnes a šport, zdraviu prospešné oblečenie aj špeciálnu obuv.

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 2,5 % späť z ceny nákupu v obchode Wellneo?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 10 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.