Obchody, kde vás odmeníme

Pre obchod Whirlpool práve teraz zľavové kupóny nemáme.

Prezrite si dalšie zľavové kupóny z obchodov DatartHej.sk alebo Okay.

Zľavový kód -12€ na datart.sk na Datart

+ 1,5 % naspäť z nákupu

Zľavový kód 12€ při nákupu nad 350 €, neplatí pro VIP/ZAM viac

Zľavový kupón -10€ na hej.sk na Hej.sk

+ 4 % naspäť z nákupu

Zľava 10 € pri nákupu nad 300 €, neplatí pro VIP/ZAM, nelze kombinovat s dalšími akcemi viac

Zľavový kupón 5 € na Okay

+ 1,95 % naspäť z nákupu

Zľavový kupón 5 € platí pri objednávke nad 80 €. viac

Bazén Intex za výhodnú cenu na Datart na Datart

Platí do 31.07.2021

+ 1,5 % naspäť z nákupu

Moderný bazén s nafukovacím horným golierom, ktorý sa môže stať novým ústredným prvkom vašej záhrady. viac

O obchode Whirlpool

Whirlpool - expert na bielu techniku a spotrebiče

Zariaďujete si nové bývanie, prerábate kuchyňu alebo jednoducho potrebujete nové spotrebiče do domácnosti? Vaše problémy vyriešite hravo so spotrebičmi značkyWhirlpool. Whirlpool, to sú tie najlepšiespotrebiče a biela technika, vďaka ktorým bude vaša domácnosť moderne vybavená

História firmy Whirlpool sa začala písať v roku 1911, kedy dvaja americkí bratia v štáte Michigan založili malý rodinný biznis. Prvým produktom bolapráčkaso žmýkačkou. V súčasnosti sa spoločnosťWhirlpoolzaraďuje medzi najväčších výrobcov a predajcov bielej techniky a spotrebičov na svetovom trhu

Poznávacím znamením Whirlpool spotrebičov je integrácia funkcie 6-teho zmyslu do každého druhu spotrebiča. Táto funkcia umožňuje maximálne výsledky pri spotrebe čo najmenšej energie a za čo najkratší čas. Whirlpool, to sú spotrebiče21. storočia, ktoré sa navyše vyrábajú aj na Slovensku. Výrobný závodWhirlpool Popradvyrába kvalitné spotrebiče, ktoré by nemali chýbať vo vašej domácnosti.

Whirlpool e-shop

Pokiaľ chcete ušetriť čas a vyhnúť sa pri výbere spotrebičov preplneným obchodom, navštívte stránkyWhirlpool.sk. Nájdete tamkatalógvšetkých dostupných produktov spolu.

Samotná spoločnosť Whirlpool neprevádzkuje vlastný e-shop, ale na jej stránkach nájdete zoznam všetkých dostupnýchinternetových predajcov. Spotrebiče Whirlpool tak ľahko nakúpite u autorizovaných predajcov z pohodlia domova.

Whirlpool práčka

Moderná práčka, ktorá šetrí čas a energie. Presne taká jepráčka Whirlpool. Značka Whirlpool prináša svojim zákazníkominovatívne technológiea integrovaný6-ty zmysel, vďaka ktorému si práčka sama vyberie, ktorý program je pre prádlo najvhodnejší a najšetrnejší.

Máte málo priestoru v kúpeľni? Problém vyrieši zhora plnenáWhirlpool práčka. Do veľkej práčovne sa zmestí spredu plenápráčka Whirlpool, ku ktorej si môžete dokúpiťsušičkua už nikdy nebudete musieť vešať prádlo. Je len na vás, ktorý typ práčky Whirlpool si vyberiete.

Umývačka riadu, mikrovlnka, chladnička Whirlpool

Nebaví vás nekonečné umývanie riadu, počas ktorého miniete veľa vody? Uľahčite si život. Inovatívnaunývačka riadu Whirlpoolšetrí váš čas aj peniaze. Umývanie riadu nebolo nikdy pohodlnejšie.

Potrebujete rýchlo ohriať jedlo a nechce sa vám zapínať sporák?Mikrovlnka Whirlpoolsi s vašou studenou večerou poradí v rekordnom čase a za spotreby čo najmenšej energie. V ponuke sú vstavané či voľne stojace modely.

Antibakteriálny povrch, nízka spotreba, vždy čerstvé potraviny a tichý chod. To všetko je možné. Stačí na tochladnička Whirlpool. Vyberte si zo širokej ponuky vstavaných či voľne stojacich chladničiek nadčasového dizajnu voWhirlpool.

Whirlpool zľavy

Nakupujte bielu techniku a spotrebičeWhirlpoolčo najvýhodnejšie. Pozrite si, akáWhirlpool zľavaje aktuálne dostupná a nakupujte s čo najlacnejšie.

Sledujte leták Whirlpool a majte tie najnovšie informácie zo sveta moderných a kvalitných spotrebičov, ktoré posunú vašu domácnosť do iného levelu.

 • V tomto e-shopu můžete nakupovat také v Česku, podívejte se naMall.cz.
 • W tym sklepie internetowym możesz kupować także w Polsce, zapoznaj się zMediaexpert.pl.

O Whirlpool

Pokazila sa vám práčka či chladnička? Sťahujete sa do nového domu či bytu a potrebujete kuchynské spotrebiče? Pohodlné umývanie riadu zabezpečí umývačka riadu Whirlpool. Rýchly ohrev studenej večere za vás urobí mikrovlnka Whirpool. So spotrebičmi Whirlpool bude vaša kuchyňa či práčovna fungovať ako hodinky.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Whirlpool.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

+ naviac 5 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.