O obchode Wüstenrot

Wüstenrot stavebné sporenie

Od roku 1993 Wüstenrot poskytuje finančné služby na slovenskom trhu. Stavebná sporiteľňa bola prvou zo služieb, ktorú spoločnosť u nás začala klientom ponúkať. Následne bolo portfólio rozšírené aj o životné poistenie. Wüstenrot je stabilná firma, ktorá si dobre uvedomuje situáciu a vývoj spoločnosti. Pružne reaguje na jej zmeny a stav, a preto svojim klientom prináša viaceré možnosti ako si našetriť peniaze do rezervy, napríklad cez Wüstenrot stavebné sporenie.

Wüstenrot poisťovňa

Okrem sporenia prináša Wüstenrot svojim klientom aj možnosť poistiť sa. Môžete si vybrať životnú poistku pre prípad smrti alebo vážnej choroby. Nie je to o tom maľovať čerta na stenu, ale o predchádzaní komplikáciám v prípade neočakávanej situácie. Môžete poistiť aj svoje auto prostredníctvom Wüstenrot PZP. Povinné zmluvné poistenie je dané zákonom a na Wüstenrot sa môžete spoľahnúť.

Wüstenrot kontakt

Chystáte sa do pobočky Wüstnerot a neviete kde ju nájsť? Kliknite si na web Wüstenrot.sk, kde nájdete všetky potrebné kontakty. Pobočky, adresy aj otváracie hodiny. Veľa vecí dnes už vybavíte online, niektoré ako hypotéka si už vyžadujú osobnú návštevu. Dohodnite si stretnutie a zriaďte si služby od Wüstenrot ešte dnes.

Wüsterot zľavy

Využite Wüstenrot zľavy a využívajte služby výhodnejšie. Životné poistenie, sporenie, PZP či iné produkty vás môžu stáť menej. Všetky dostupné informácie si môžete overiť z pohodlia svojej obývačky. Prelistujte si Wüstenrot letáky, v ktorých nájdete najnovšie informácie. Predchádzajte komplikáciám nenechajte seba ani svojich blízkych bez záruk.

Základné Wüstenrot produkty:

 • životné poistenie

 • stavebné sporenie

 • majetkové poistenie

Hledáte podobný obchod v Čechách? Můžeme vám doporučit Wüstenrot.

Podobny sklep Generali.pl mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Wüstenrot zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Podobné obchody

Wüstenrot je stavebná sporiteľňa, ktorá je na našom trhu už dlhé roky. Svojim klientom prináša široké portfólio produktov ako stavebné sporenie, hypotéky rôzne druhy poistenia a ďalšie. Nasporte si peniaze na svoje vysnívané bývanie. Myslite na budúcnosť seba aj svojich blízkych. Poistite sa a buďte pripravení na neočakávané udalosti. Záruka kvality, istoty a garancia prvotriednych služieb, to je Wüstenrot.

Kategórie obchodov

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.