Obchody / Zachej.sk O Zachej.sk -

Zachej.sk

O obchode Zachej.sk

Internetový obchod s kamennou predajňou Zachej.sk vám ponúka kvalitnú kresťanskú literatúru, ktorej čítanie vás k Bohu priblíži ešte viac. Biblia pre dospelých a pre deti, modlitebné knihy, Sväté písmo, spevníky, ružence, sochy, pohľadnice a veľa iného. Rozširujte svoje náboženské presvedčenie s produktmi Zachej a nadobudnite nové vedomosti o kresťanstve a dejinách. Objavujte nové modlitby a prehlbujte vieru svoju, aj vieru svojej rodiny. Biblia, cirkevné dokumenty, filozofia, knihy pre deti a mladých, psychológia, spevníky, ružence, modlitebné knihy, pohľadnice a veľa iných produktov, ktoré majú spoločnú tematiku, a to kresťanstvo. Pridajte do nákupného košíka Zachej zľavový kód a ušetrite pri svojom nákupe. Zachej kníhkupectvo je určite skvelým miestom pre nákup. Využiť môžete aj výhody, ktoré ponúka Zachej club. Členstvo v ňom je absolútne bezplatné. Vyberte si teda nové Zachej knihy zo širokej ponuky kresťanskej literatúry a ponorte sa do zaujímavého čítania.

Ako ušetriť na Zachej.sk

Či už sa rozhodnete pre Zachej zľavový kód, využijete nákup produktov vo výpredaji, či získate nárok na dopravu zdarma je iba na vás. Produktov vo výpredaji, v akcii, či v zľave je zvyčajne nemalé množstvo, a tak sa môžete tešiť na veľmi zaujímavý výber. Navyše ak vaša objednávka presiahne hodnotu 49 €, tak sa môžete tešiť aj na dopravu v rámci Slovenskej republiky absolútne zadarmo. Výhodou je rozhodne aj Zachej zľavový kupón, ktorý dokáže stiahnuť cenu produktov na úplne dno. 

Ak nechcete žiadnu z týchto skvelých ponúk zmeškať, tak sa určite prihláste na odber newslettera priamo na webe Zachej.sk. Všetky aktuálne ponuky ako ušetriť vám tak budú chodiť priamo do vašej emailovej schránky. Určite sa pozrite aj na portál Tipli, kde pre vás zhromažďujeme tie najlepšie možnosti ako ušetriť pri nákupoch v stovkách internetových a aj kamenných obchodov. Pozornosť odporúčame venovať aj sociálnym sieťam ako Zachej Facebook, či Pinterest.

Skvelú príležitosť na šetrenie predstavuje aj Zachej club. Členstvo je absolútne bezplatné a ponúka viaceré výhody. Medzi ne patrí napríklad doprava zadarmo po celej Slovenskej republike pri nákupe nad 39 €, pravidelný prísun exkluzívnych zľavových kódov, zľava 10 % na nové Zachej knihy, či možnosť získať až 3 % z nákupu naspäť na váš Zachej club účet. Medzi ďalšie výhody určite patrí aj nákup e-kníh a audiokníh, zľavy za vernosť, možnosť prelistovania si vybraných kníh úplne bezplatne a mnohé ďalšie skvelé ponuky. Výška získanej čiastky z nákupu závisí od celkovej výšky nákupov na vašom zákazníckom účte. V prípade, že ste presiahli sumu 150 €, tak máte nárok na 1 % z nákupu. Ak ste presiahli 300 €, tak máte nárok na 2 % z nákupu a v prípade presiahnutia čiastky 450 € máte nárok až na 3 % z hodnoty ďalších objednávok. Jedná sa naozaj o skvelú možnosť ako šetriť na webe Zachej.sk.

Ako získať Zachej zľavový kupón

Zachej knihy nakúpite výhodnejšie ak nájdete na webe Zachej.sk zľavový kupón. Ak sa vám nedarí hľadať, či len nechcete strácať čas, tak sa pozrite na portál Tipli.sk. Na Tipli pre vás zhromažďujeme tie najlepšie zľavové kódy a zľavové kupóny zo stoviek internetových obchodov. Ak je teda aktuálny Zachej zľavový kupón práve k dispozícii, tak ho zaručene nájdete aj na Tipli.sk.

Nájdete tu aj takzvané exkluzívne zľavové kódy, ktoré vznikli medzi priamou spoluprácou Tipli a vybraného eshopu. Tieto exkluzívne zľavové kódy a kupóny nikde inde ako na Tipli nenájdete, a tak sú k dispozícii iba pre zaregistrovaných používateľov. Registrácia je však absolútne bezplatná a nezaberie vám viac ako dve minútky vášho času. Zistíte tak, či je práve k dispozícii nejaký exkluzívny Zachej zľavový kupón. Prípadne sa môžete pozrieť aj na ďalšie zľavové kódy a zľavové kupóny na Tipli.

Ďalšou možnosťou ako nezmeškať žiadny Zachej zľavový kupón je prihlásenie sa na odber newsletteru. Môžete tak urobiť priamo na webovej stránke Zachej.sk. Zabezpečíte si tak prísun aktuálnych informácií priamo do vašej emailovej schránky. Spomenúť môžeme aj Zachej club, ktorý vám vie zabezpečiť špeciálny zľavové kódy a kupóny iba pre členov klubu. Rozhodne odporúčame stať sa jeho členom, nakoľko členstvo je bezplatné. Na záver ešte spomenieme sociálne siete ako Zachej Instagram, či Twitter, kde môžete taktiež občas naraziť na zaujímavý zľavový kód.

Zachej kresťanské knihy

Zachej kníhkupectvo výpredaj

Okrem vyššie spomínaných možností šetrenia sa rozhodne oplatí využiť aj Zachej kníhkupectvo výpredaj. Zľavy dosahujú až 80 %, čo jednoznačne nasvedčuje výhodnému nákupu. Navyše nezabúdajte, že Zachej zľavový kupón, či získanie dopravy zdarma je možné aj pri nákupe výpredajových produktov, a tak viete jednoducho pri jednom nákupe ušetriť viac krát.

Zachej knihy

Zachej.sk ponúka široké portfólio produktov, no primárne sa zameriava na kresťanské knihy. Zachej knihy si môžete pohodlne zakúpiť na webe Zachej.sk. Ten je prehľadný, rozdelený do kategórií a s jednoduchým filtrovaním, ktoré poteší každého. Využiť môžete aj Zachej zľavový kód, či stať sa členom Zachej clubu a jednoducho tak ušetriť už pri najbližšom nákupe. Prezrite si širokú ponuku a určite si vyberiete. Pokiaľ by ste si predsa len nevybrali, tak sa pozrite aj na ďalšie obchody z kategórie Domácnosť a záhrada na Tipli. Poďme sa však pozrieť na jednotlivé kategórie a produkty eshopu Zachej.sk detailnejšie.

Prvú kategóriu tvoria Zachej knihy. Nájdete ich rozčlenené na ďalšie podkategórie ako beletria, romány, kresťanský život, voľný čas, biblia, cirkev, rodina, spoločenské vedy, životopisy, či detské knihy. V ponuke nájdete aj e-knihy, či stále populárnejšie audioknihy. Ďalšiu kategóriou predstavuje CD a DVD. Nájdete tu rôznu hudbu, filmy, či prednášky najmä z kresťanského sveta. V kategórii domácnosť zase objavíte kríže, obrazy, sochy a rôzne ďalšie kresťanské dekorácie do domácnosti. V ponuke sú aj oltáriky, krstové košieľky, šperkovničky, hrnčeky, lampáše a mnoho ďalších zaujímavých produktov do domácnosti.

Ďalšiu kategóriu predstavuje bižutéria. Vyberať si môžete nové kľúčenky, náramky, prstene, ale aj prívesky, či ružence. Všetko za dostupnú cenu vo vysokej kvalite. Kategória papiernictvo zase obsahuje hry, hračky, pamätné listy, samolepky, zápisníky, bloky, kalendáre, diáre, perá, ceruzky, skladačky, časopisy, noviny, obaly, tašky, pohľadnice, obálky, podzravy, či záložky do kníh. Ďalšou kategóriou sú novinky, kde nájdete tie najnovšie Zachej knihy, ale aj doplnky do domácnosti. Posledná kategória má názov Najpredávanejšie a nájdete v nej prehľadne zoradených 100 najpredávanejších produktov za posledných 30 dní. Jednoducho tak môžete objaviť trendy v eshope Zachej.sk.

Prečo nakupovať na Zachej.sk

Každý z množstva zákazníkov má určite svoje špecifické dôvody, prečo sa rozhodol nakupovať práve na Zachej.sk. Patria medzi ne určite široká ponuka, dostupné ceny, rýchle doručenie, možnosť dopravy zdarma, či Zachej club. Ak sa chcete dozvedieť názory zákazníkov, tak určite odporúčame pozrieť sa na Zachej recenzie, ktoré nájdete priamo na webe Zachej.sk. Medzi ďalšie výhody musíme určite zaradiť časté výpredaje, či možnosť využiť Zachej zľavový kupón. Pokiaľ sa teda chystáte nakúpiť na webovej stránke Zachej.sk, tak rozhodne nemusíte váhať. Či už vás presvedčí samotný eshop alebo jeho pozitívne recenzie, je len a len na vás. Nezabudnite však na členstvo v Zachej clube, ktoré vám poskytuje výrazné výhody ako zľava na novinky, špeciálne zľavové kódy, doprava zdarma po celej Slovenskej republike už pri objednávke nad 39 €, online listovanie kníh, ukladanie do wish listu a mnoho ďalších.

Zachej kresťanské knihy

Zachej kníhkupectvo

Bohužiaľ eshop Zachej nedisponuje kamennou predajňou. Zachej kníhkupectvo teda fyzicky navštíviť nemôžete. Nakúpiť tak môžete iba online prostredníctvom webovej stránky Zachej.sk. Taktiež nie je možný ani osobný odber v skladových priestoroch. Viac o možnostiach dopravy sa dozviete v časti Doprava zdarma na Tipli. Ak by ste mali akýkoľvek problém, tak na zákazníckej linke sú k dispozícii zamestnanci, ktorí vám radi pomôžu s výberom aj kúpou. Obráťte sa na nich prostredníctvom telefónneho čísla +421 850 999 500 alebo napíšte na e-mailovú adresu eshopu. K dispozícii máte aj kontaktný formulár, ktorý nájdete v sekcii Kontakt.

Zachej reklamácia a vrátenie tovaru

Ak by ste radi zakúpený tovar reklamovali alebo ak chcete odstúpiť od kúpnej zmluvy, tak kontaktujte zákaznícku infolinku a na ďalšom postupe sa dohodnete s operátorom. Zákaznícka linka je k dispozícii od 9:00 do 16:00. Adresa pre vrátenie tovaru, či zaslanie reklamovaného produktu je :

Zachej.sk, s.r.o.
Hlavná 40 (Vitézov dvor), 040 01 Košice

Hoci reklamácie vôbec nie sú časté, tak je samozrejmosťou, že reklamačné podmienky nájdete podrobne rozpísané na webe Zachej.sk. Opäť v prípade akýchkoľvek nejasností neváhajte kontaktovať infolinku, či zákaznícku podporu prostredníctvom emailovej adresy, kontaktného formuláru, či sociálnych sietí. Pokiaľ sa reklamácie obávate, tak si prečítajte Zachej recenzie, ktoré vás presvedčia o opaku.

Zachej.sk zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Zľava Zachej 5 % za odber newsletteru

17.04.2023

Zľava Zachej 60 % na vybrané knihy

17.04.2023

Ako ušetriť na Zachej.sk?

V internetovom obchode Zachej môžete ušetriť, keď využijete Zachej zľavový kupón, nakúpite vo výpredaji, či získate dopravu zdarma. Všetky možnosti šetrenia nájdete na Tipli.sk.

Čo ponúka eshop Zachej?

Internetový obchod Zachej sa zameriava na predaj kresťanských kníh a doplnkového sortimentu.

Čo je Zachej club?

Ide o vernostný klub eshopu Zachej.sk. Členstvom môžete získať rôzne výhody ako zľavu na nákup, poštovné zdarma a ešte omnoho viac. Všetky výhody Zachej clubu popisujeme na Tipli.sk.

Ako uplatniť zľavové kupóny na Zachej.sk

Zľavové kupóny sú najlepšou možnosťou ako ušetriť v internetovom obchode Zachej. Ich použitie je mimoriadne jednoduché. Vyberte si najlepší Zachej zľavový kód, ktorý by ste chceli uplatniť. Kliknite na symbol nožníc, čím sa skopíruje zľavový kód. Následne kliknite na tlačidlo „Použiť kupón“. Budete presmerovaný do obchodu Zachej.sk. Vyberte si produkt, o ktorý máte záujem a následne kliknite na tlačidlo „Vložiť do košíka“. V košíku do políčka „Ak máte, zadajte zľavový kupón“ skopírujte váš zľavový kód a kliknite na „Pokračovať“. Teraz stačí už iba dokončiť nákup.

Obrázok

Nevybrali ste si žiadny zľavový kód? Využite napríklad Panta Rhei zľavové kupóny. Všetky platné výhody, kupóny a zľavy nájdete vždy priamo v profile obchodu. Na Tipli pre vás denne vyhľadávame desiatky nových zľavových kupónov a rôznych zliav, vrátane kupónov na dopravu zdarma. Niekedy sa môže stať, že zľavový kód, ktorý chcete použiť sa nedá uplatniť. Môže to mať niekoľko príčin, ako napríklad ukončená platnosť kupónu alebo jeho obmedzená platnosť na konkrétne produkty alebo značky. Vždy si preto skontrolujte podrobné informácie o zľavovom kupóne.

Obchody, kde vás odmeníme

O Zachej.sk

Internetový obchod Zachej sa špecializuje na predaj kresťanských kníh a doplnkového sortimentu. Stačí kliknúť na Zachej.sk a môžete pohodlne nakupovať. Zachej knihy nájdete za dostupné ceny a s rýchlym doručením. Zachej kníhkupectvo má naozaj širokú ponuku, ktorá určite stojí za prezretie. Ak chcete ušetriť, tak využite Zachej zľavový kupón.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Zachej.sk.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa