zlavoMAX

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Zľavový kód zlavoMAX

Peniaze späť 3 % v obchode zlavoMAX

Platí do 02.10.2022

 
   

Uprednostňujete dovolenku, ktorá trvá maximálne pár dní? Zľavový portál zľavoMAX.sk má pre vás presne to, čo potrebujete –...

Zľavy až 70 % na ZľavoMAX na zlavoMAX

+ 3 % naspäť z nákupu

Využite zľavy až 70 % na nákup originálnych produktov v e-shope ZľavoMAX. Každý deň iný vybraný produkt, na ktorý môžete získať špeciálnu zľavu. viac

O obchode zlavoMAX

Internetový portál ZľavoMax ponúka široké spektrum pobytov a produktov od výmyslu sveta za tie suveréjne najlepšie ceny. Celý princíp ZľavoMax sk funguje na idei hromadného nakupovania a kolektívnych zliav. V jednoduchosti platí pravidlo, čím viac ľudí daný kupón využije, tým je cena lepšia. Preto nezáleží na tom, či si zakúpite vybavenie do domácnosti, oblečenie na šport, či krátku dovolenku. Dôležité je, daný kupón zdieľať, aby cena stále klesala ešte viac dole. Pri ďalšom nákupe tak ušetríte omnoho viac.

ZľavoMax pobyty

Vychutnajte si krásy sveta za prijateľnejšie ceny než kedykoľvek predtým. Portál ZľavoMax sk vám ponúka výhodné dovolenky v Českej republike, na Slovensku, Rakúsku, Maďarsku, Poľsku a v ďalších krajinách. Či sa už chystáte oslavovať vaše romantické výročie alebo si chcete užiť Silvester v metropole niektorého nášho suseda, ZľavoMax vám to zariadi!

zlavomax ponuka

Zľavomax dovolenka

Ten moment, na ktorý sa každý teší veľmi dlho. Dovolenka. Rozhodujete sa či zvoliť dovolenku na Slovensku? Alebo sa skôr pýtate kam za exotikou? Pre obidva prípady je tu pre vás portál Zľavomax sk so širokou ponukou najmä domácich, ale aj zahraničných destinácií, ktoré vám zaručene zmenia život. Dokonalý oddych, či aktívna turistika? Dovolenka osamote, či cestovanie s rodinou a priateľmi? Nech sa už rozhodnete akokoľvek, Zľavomax.sk vám pomôže splniť si svoj sen!

ZľavoMax tipy

Ak ste aspoň trochu zdatný cestovateľ a ovládate cudzie jazyky, tak sa určite nebojíte cestovať na vlastnú päsť. Občas však príde skvelá ponuka na last minute dovolenku, ktorú nemôžete preváhať. Práve takéto ponuky vám dáva portál ZľavoMax. A ako vyriešiť cestu? Klasickým dopravným prostriedkom do blízkych destinácií býva zväčša auto alebo autobus. Čo tak ale zvoliť lietadlo? Poradíme vám tipy a triky ako kúpiť lacné letenky. Cesta vám ubehne rýchlejšie a letecky sa dnes dostanete skutočne všade.

Nakúpte na ZľavoMax sk cez Tipli a získajte cashback až 3 % z vášho nákupu.

 • V podobnom eshope môžete nakúpiť aj v Česku, pozrite sa na Sleva Dne.
 • V podobnom eshope môžete nakúpiť aj v Poľsku, pozrite sa na Groupon.
 • V podobnom eshope môžete nakúpiť aj v Rumunsku, pozrite sa na LovelyWholesale.

Recenzie zlavoMAX

5.0

Ali

06.07.2019 5.0

100% spokojnosť

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O zlavoMAX

Uprednostňujete dovolenku, ktorá trvá maximálne pár dní? Zľavový portál zľavoMAX.sk má pre vás presne to, čo potrebujete – dovolenku v Nemecku, Rakúsku, Maďarsku, Taliansku, Poľsku a susednom Česku, ktorú vaša peňaženka sotva pocíti! Ale ponáhľajte sa! Ponuka jednotlivých zájazdov sa každú chvíľu mení!

Podmienky nákupu

 • Odmenu obvykle počítame z čistej ceny tovaru bez DPH. To znamená, že z celkovej ceny objednávky odpočítame poplatky za dopravu a taktiež DPH.
 • Aj pri nákupe za akčné ceny získate odmenu. Pozor ale na zľavové kupóny. V prípade ak použijete iný kupón ako z portálu Tipli, odmena za nákup sa Vám nemusí pripísať.
 • Pri nákupoch zo zahraničia zohráva úlohu aj aktuálny kurz eura. Môže dôjsť k drobným odchýlkam vo výške odmeny.
 • Pre úspešné pripísanie odmeny je nutné vždy povoliť cookies pri vyzvaní, na webovej stránke obchodu.
 • Odmena sa pripísala? Vyplňte formulár pre garanciu spokojnosti a my s vami situáciu obratom vyriešime.
Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 3 % späť z ceny nákupu v obchode zlavoMAX?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa