Wellness pobyty

Nechajte sa híčkať a načerpajte novú energiu. Stačí si vybrať wellness pobyt a relax vo vírivke s pohárom vína môže začať. K dokonalej relaxácii nebude chýbať ani sauna, bazény, masáže či bohaté hotelové raňajky!

Články, ktoré by vás mohli zaujímať.

Turistika vo Vysokých Tatrách

Vysoké Tatry, malebné hory a krásna príroda. Neobmedzená možnosť turistiky a spoznávania aj tých...
15.8.2019Zobraziť článok

10 najlepších predmetov pre fanúšikov Tour de France

Tour de France, najznámejšie cyklistické preteky sveta napísali tento rok svoju 106. edíciu....
8.8.2019Zobraziť článok

Príspevok na rekreáciu - kto naň má nárok?

Poznávajte krásy Slovenska a ušetrite! Aj dovolenka na Slovensku môže stáť za to! Navyše, od...
12.3.2019Zobraziť článok

Ako objednať z Bistro.sk a ušetriť pri tom

Prídete domov, unavení z práce, vaša chladnička zíva prázdnotou. Posledné na čo pomyslíte je...
8.2.2019Zobraziť článok
Nechajte sa híčkať a načerpajte novú energiu. Stačí si vybrať wellness pobyt a relax vo vírivke s pohárom vína môže začať. K dokonalej relaxácii nebude chýbať ani sauna, bazény, masáže či bohaté hotelové raňajky!

Čo očakávať od wellness pobytu?

Wellness si získal svoju popularitu a nie je tomu len tak bez dôvodu. Ozdravuje nielen telo, ale aj dušu. Cieľom každého wellness pobytu je úplná relaxácia, načerpanie novej energie a odplavenie škodlivín z tela. Nemusí mať ale preukázateľné liečebné účinky, ako majú liečebné kúpele. Narozdiel od kúpelov nemá voda vo wellness špeciálne ozdravovacie účinky.

Výhodou je veľký výber wellness pobytov na Slovensku. Ideálny spôsob, ako užitočne stráviť predĺžený víkend je relax v saune či vo vírivke. V tomto prípade však myslite na rezerváciu svojho pobytu s dostatočným časovým predstihom. Záujem je obrovský a ponuka široká. Nižšie poradíme, ako si vybrať pobyt pre relaxáciu a dokonalý odpočinok.

Wellness pobyt potrebuje každý

Žijeme v neustálom strese. Do tela prijímame denne toxíny nielen zo stravy, ale aj z ovzdušia. Myslíme na povinnosti, ktoré nás čakajú a nemáme čas zastaviť sa. Ale naše telo aj myseľ to potrebujú. Aspoň raz ročne by sme si mali dopriať relaxáciu a odpočinok a úplne vypnúť. Takýto pobyt je prínosný pre vaše zdravie a krásu. Vezmite so sebou človeka, s ktorým si dokonale rozumiete aj bez slov s užite si relax, na ktorý nezabudnete.

Kto nerád celé dni leňoší, môže si vybrať wellness hotel v horách s krásnou prírodou a cez deň spoznávať jej čaro formou turistiky. Večer si môžete užiť kvalitné masáže, infrasaunu, fínsku saunu, zábaly aj privátne kúpele. Wellness je jednoducho pre každého.

Ako si vybrať Wellness pobyt

Už viete, že wellness pobyt potrebujete. Ale ako si vybrať ten správny? Nie je to až taká veľká veda. Bohatý výber wellness pobytov nájdete na zlavových portáloch. Doporučujeme si vždy pozrieť recenzie od zákazníkov, ktorý daný pobyt už absolvovali. Úprimné názory ľudí povedia viac než milión reklám.

Pri výbere svojho wellness hotela majte na mysli jeho lokalitu. Hľadáte tiché odľahlé miesta, kde si môžete užiť súkromie s milovanou polovičkou? Alebo ste single a práve wellness vo väčšom a rušnejšom prostredí je dokonalý spôsob, ako nadviazať novú známosť? Ak neplánujete celá dni presedieť v saune a bazéne, je dôležité myslieť na možnosti kultúrneho vyžitia a možnosti prechádzok po okolí.

Kto si nemôže dovoliť týždňovú dovolenku, nemusí sa vzdať wellnessu úplne. Aj víkendový pobyt spraví s telom a dušou zázraky.

Tipy na Wellness pobyty

Relaxujte rozumne a ušetrite. Stačí si vybrať svoj wellness pobyt cez niektorý zo zľavových portálov. Množstvo ponúk na jednom mieste a k tomu za výhodnú cenu. Navyše ak si vyberiete zľavový portál podporujúci službu cashback, časť investovaných peňazí sa vám vráti späť na účet. Medzi takéto portály patrí Zľavohit, Relaxero, ZlavoMAX, More zliav alebo 123 zľavy

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.