Čo očakávať od wellness pobytu?

Wellness si získal svoju popularitu a nie je tomu len tak bez dôvodu. Ozdravuje nielen telo, ale aj dušu. Cieľom každého wellness pobytu je úplná relaxácia, načerpanie novej energie a odplavenie škodlivín z tela. Nemusí mať ale preukázateľné liečebné účinky, ako majú liečebné kúpele. Narozdiel od kúpelov nemá voda vo wellness špeciálne ozdravovacie účinky.

Výhodou je veľký výber wellness pobytov na Slovensku. Ideálny spôsob, ako užitočne stráviť predĺžený víkend je relax v saune či vo vírivke. V tomto prípade však myslite na rezerváciu svojho pobytu s dostatočným časovým predstihom. Záujem je obrovský a ponuka široká. Nižšie poradíme, ako si vybrať pobyt pre relaxáciu a dokonalý odpočinok.

Aktuálne akciové letáky #2 týždeň: Maslo…

Prichádza nová várka akciových letákov, ktorou vás opäť prevedie letáková hliadka. V aktuálnej...
9.1.2019 Zobraziť článok

TOP 5 potravín, ktoré vám pomôžu schudnúť

Nahliadnite do kuchyne! Nájdete tam totiž svojich spojencov, ktorí udržia váš apetít na uzde. Ak...
18.5.2018 Zobraziť článok

Rozšírte svoje vedomosti na vzdelávacích…

Na vzdelávanie nie je nikdy neskoro. Túžite po ovládaní nového jazyka? Lákajú vás binárne kódy a...
30.6.2017 Zobraziť článok

Wellness pobyt potrebuje každý

Žijeme v neustálom strese. Do tela prijímame denne toxíny nielen zo stravy, ale aj z ovzdušia. Myslíme na povinnosti, ktoré nás čakajú a nemáme čas zastaviť sa. Ale naše telo aj myseľ to potrebujú. Aspoň raz ročne by sme si mali dopriať relaxáciu a odpočinok a úplne vypnúť. Takýto pobyt je prínosný pre vaše zdravie a krásu. Vezmite so sebou človeka, s ktorým si dokonale rozumiete aj bez slov s užite si relax, na ktorý nezabudnete.

Kto nerád celé dni leňoší, môže si vybrať wellness hotel v horách s krásnou prírodou a cez deň spoznávať jej čaro formou turistiky. Večer si môžete užiť kvalitné masáže, infrasaunu, fínsku saunu, zábaly aj privátne kúpele. Wellness je jednoducho pre každého.

Ako si vybrať Wellness pobyt

Už viete, že wellness pobyt potrebujete. Ale ako si vybrať ten správny? Nie je to až taká veľká veda. Bohatý výber wellness pobytov nájdete na zlavových portáloch. Doporučujeme si vždy pozrieť recenzie od zákazníkov, ktorý daný pobyt už absolvovali. Úprimné názory ľudí povedia viac než milión reklám.

Pri výbere svojho wellness hotela majte na mysli jeho lokalitu. Hľadáte tiché odľahlé miesta, kde si môžete užiť súkromie s milovanou polovičkou? Alebo ste single a práve wellness vo väčšom a rušnejšom prostredí je dokonalý spôsob, ako nadviazať novú známosť? Ak neplánujete celá dni presedieť v saune a bazéne, je dôležité myslieť na možnosti kultúrneho vyžitia a možnosti prechádzok po okolí.

Kto si nemôže dovoliť týždňovú dovolenku, nemusí sa vzdať wellnessu úplne. Aj víkendový pobyt spraví s telom a dušou zázraky.

Tipy na Wellness pobyty

Relaxujte rozumne a ušetrite. Stačí si vybrať svoj wellness pobyt cez niektorý zo zľavových portálov. Množstvo ponúk na jednom mieste a k tomu za výhodnú cenu. Navyše ak si vyberiete zľavový portál podporujúci službu cashback, časť investovaných peňazí sa vám vráti späť na účet. Medzi takéto portály patrí Zľavohit, Relaxero, ZlavoMAX, More zliav alebo 123 zľavy

Odmeny vám už nikdy neutečú

s doplnkom do prehliadača

  • Přejdite a získajte odmeny priamo zo stránky obchodu
  • Prezrite si aktuálne zľavy a akcie
Získať doplnok Dostupné pre prehliadač Google Chrome a Firefox

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1347 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
alebo