V súčasnej dobe neevidujeme žiadnu ponuku

Bauhaus zľava a výpredaj

Špecialista pre dielňu, dom a záhradu Bauhaus ponúka sortiment, vďaka ktorému spríjemnite svoje bývanie. Aktuálna Bauhaus zľava vám vďaka Tipli nikdy neunikne. Nie len domáci kutil si tu príde na svoje. Bauhaus ponúka služby pre remeselníkov a živnostníkov, aby uľahčili profesionálom ich prácu. V 15 oddeleniach so samoobslužnou formou tu nájdete všetko, čo potrebujete .

Tipli vás na všetky Bauhaus akcie a Bauhaus výpredaje, zavčasu upozorní. Svoje profesionálne alebo hobby náradie nakupujte vtedy, keď sa to cenovo oplatí.

Využite množstevnú Bauhaus zľavu a upravenú záhradu a okolie domu vám bude každý sused ticho závidieť.

Bauhaus online

V Bauhause online nájdete tipy profesionála a odborné informácie, ktoré pri činnostiach okolo domu určite oceníte. Chystáte sa renovovať a modernizovať? Nechajte si poradiť. Na stránke Bauhaus vám prezradia, ako na to.

Relaxujete pri práci v záhrade? Inšpirujte sa, čo všetko a ako môžete v záhrade zmeniť, aby ste v nej správne využili každý kúsok. Záhrada sa vám za to odvďačí.

Bauhaus letáky

Bauhaus má aktuálnych stále viac letákov. Každý je zameraný na inú časť domu, či záhrady. Aktuálne Bauhaus letáky si prelistujte na Tipli.

Ak máte záujem o všetkom, čo sa v Bauhaus deje, prihláste sa na odber newslettera a nechajte si poradiť, aby sa vám všetko, do čoho sa pustíte podarilo.

Bauhaus vznikol v roku 1960 v Nemecku a stal sa miestom, kde prichádzajú milióny zákazníkov nakúpiť všetko, čo potrebujú pre svoju dielňu, dom a záhradu. Okrem širokého sortimentu, Bauhaus má v ponuke viac, ako 120 000 produktov, vám tu zabezpečia aj kvalitný servis. Keď si myslíte, že náradie, ktoré dnes potrebujete zajtra nevyužijete, nezúfajte. V Bauhause sú pripravení profesionálne náradie vám požičať. V Bauhause sa každý deň snažia svojim zákazníkom ponúknuť tovar v prvotriednej kvalite a za priaznivé ceny. Preto sa tu zákazníci radi vracajú.

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1635 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
alebo