Platí do 31.07.2019

Zľava 5 € na prvý nákup v Datart

Využite zľavu 5 € na váš prvý nákup v internetovom obchode Datart. Stačí, ak na stránke Datart zadáte svoj email, na ktorý vám hneď príde zľavový kód. Kód so zľavou 5 €… Zobraziť viac Využite zľavu 5 € na váš prvý nákup v internetovom obchode Datart. Stačí, ak na stránke Datart zadáte svoj email, na ktorý vám hneď príde zľavový kód. Kód so zľavou 5 € môžete potom využiť na svoj prvý nákup nad 70 €.

Zľava 5 € na prvý nákup v Datart

Využite zľavu 5 € na váš prvý nákup v internetovom obchode Datart. Stačí, ak na stránke Datart zadáte svoj email, na ktorý vám hneď príde zľavový kód. Kód so zľavou 5 € môžete potom využiť na svoj prvý nákup nad 70 €.

Pre túto ponuku nepotrebujete kód.

Prejsť na datart.sk

Platí do 30.06.2019

Darček zadarmo k prenosnému reproduktoru v Datart

Práve teraz môžete pri nákupe prenosného reproduktoru v internetovom obchode Datart získať zadarmo pohodlné bezdrôtové Bluetooth slúchadlá.

Darček zadarmo k prenosnému reproduktoru v Datart

Práve teraz môžete pri nákupe prenosného reproduktoru v internetovom obchode Datart získať zadarmo pohodlné bezdrôtové Bluetooth slúchadlá.

Pre túto ponuku nepotrebujete kód.

Prejsť na datart.sk

Platí do 31.05.2019

Získajte 330 € na ďalší nákup v Datart

Získajte 330 € na ďalší nákup v Datart. Jediné čo preto musíte urobiť je zaregistrovať sa a kúpiť si akékoľvek 2 produkty v obchode. Potom automaticky získate na svoj e… Zobraziť viac Získajte 330 € na ďalší nákup v Datart. Jediné čo preto musíte urobiť je zaregistrovať sa a kúpiť si akékoľvek 2 produkty v obchode. Potom automaticky získate na svoj e-mail zľavový kód na váš ďalší nákup.

Získajte 330 € na ďalší nákup v Datart

Získajte 330 € na ďalší nákup v Datart. Jediné čo preto musíte urobiť je zaregistrovať sa a kúpiť si akékoľvek 2 produkty v obchode. Potom automaticky získate na svoj e-mail zľavový kód na váš ďalší nákup.

Pre túto ponuku nepotrebujete kód.

Prejsť na datart.sk

Ako ušetriť na Datart.sk?

Nákup elektroniky dokáže dosť zasiahnuť rodinný rozpočet. Nemajte strach, my vám ukážeme ako sa dajú využiť všetky akcie a upozorníme vás na to, ako ušetriť v Datart.sk.

Datart zľavy

Sťahujete sa alebo potrebujete hodnotný darček? Vďaka pravidelným Datart zľavám ľahko ušetríte. Buďte s nami v strehu a doprajte si skvelý nákup v online shope alebo v Datart Žilina kamennej predajni.

Už ste o tom počuli? Datart maxi výpredaj primáša mega ceny, ktoré klesajú až na -50 %! To chce každý, ušetriť až polovicu z nákupu spotrebičov. Dobre si naplánujte čas a zariaďte si novú kuchyňu.

Datart leták u nás ako prvý

Zaujíma vás, aký tovar je práve v zľave? Prezrite si aktuálny Datart leták, ktorý si môžete prelistovať v pohodlí domova. Čo tak nový mobilný telefón alebo tablet? Počkajte na leták, vyberajte a ušetrite.

Vyberte si Datart dopravu zadarmo

Vždy máte na výber. Radi nakupujete online a ešte k tomu môžete ušetriť? Získajte ku skvelej akcií Datart dopravu zadarmo až domov alebo na chatu. Objednajte si tovar za viac ako 40 € a Datart za vás uhradí všetky náklady na dopravu. Objednali ste si veľký spotrebič? Tak na dopravu sa pozerať ani nemusíte, tá je automaticky hradená spoločnosťou. Radi sa prechádzate medzi regálmi a vyskúšate si tovar v rukách, tak využite možnosť navštíviť jednu z mnoho pobočiek, napríklad Datart Nitra, Košice alebo Bratislava a nakupujte kvalitný tovar.

Známa obchodná sieť s elektronikou Datart.sk ponúka veľké množstvo sortimentu spotrebnej elektroniky, a telekomunikačnej techniky. Na slovenskom trhu pôsobí Datart už od roku 1990 a do dnešného dňa otvoril už 15 pobočiek na celom Slovensku.

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1628 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
alebo