Zľavový kód 69shop.sk

O obchode 69shop.sk

69shop.sk - pomocník do spálne

Diskrétny sexshop 69shop ponúka anonymné nakupovanieerotických pomôcokz pohodlia domova, takže sa nemusíte báť, že vás niekto pristihne in flagranti. Hľadáte vzrušujúciparfémalebo sexi bielizeň? Či už nakupujete zásobu kondómov alebo chcete zistiť, aké sú žhavé novinky na trhu sosexi pomôckami, navštívte69shop.sk, kde s veľkou pravdepodobnosťou nájdete to pravé aj pre vás.

Hračky aj pre neposlušných

Ste anjelik, dračica alebo domina? V ponuke e-shopu si môžete vybrať z množstva sexuálnych pomôcok a erotických hračiek. Ponuka je naozaj pestrá, tak si vyberte a spestrite si vašespoločné chvíle. Nabúrajte rutinu a doprajte sizábavuaj v spálni. Z ponuky si vyberie každý, či už ste zástancom klasiky,experimentátoralebo romantická duša. Sexshop ponúkaerotické zlepšovákyapovzbudzovákydo každej spálne. Nie je sa za čo hanbiť, stačí iba zopár kliknutí a vaše erotické sny sa môžu splniť.

Doprajte sebe a partnerovi každý večer novéprekvapenie. Vďaka 69shopu môžete rozširovať svoj záber v intímnej oblasti. Skúšajtesexuálne hračkyalebo si doprajte erotický zážitok napríklad čítanímporno poviedky. Máte radi spoločenské hry? Čo tak vyskúšaťerotické hryvo dvojici? V ponuke sexshopu si vyberiete, či už máte jemnejšie alebo drsnejšie spôsoby. Potešte svoju polovičku a objednajte sexivalentínsky darček.

Objednávajte diskrétne

Takmer nikto sa nedelí rád o svoje intímne zážitky zo spálne. Objednajte sebe a partneroviprekvapeniezo 69shop.sk, a vďakadiskrétnemu doručeniu,nikomu zo susedov nenapadne, že v tom balíku máte novývibrátoraplyšové putá.

v Objednávajte diskrétne a nakupujtevýhodne. Nákupom cezTiplisa vám vráti3,5 %akocashbackspäť.

 • Věděli jste, že v obchoděSexicekShop.czmůžete nakoupit i v Česku?
 • Czy wiedzieli Państwo że w sklepieOlive.plmożna robić zakupy także w Polsce?

69shop.sk zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Zľavový kupón 5 % na nákup

31.12.2020

Obchody, kde vás odmeníme

O 69shop.sk

Sexshop, ktorý sa predaju erotických pomôcok venuje už takmer 13 rokov, aktuálne ponúka skoro 80 značiek a viac ako 6 000 produktov. Erotické hračky a sexuálne pomôcky pre ňu aj pre neho, a hlavne pre spoločné intímne chvíle. Ak je to vaše “poprvé”, ničoho sa nemusíte báť. Nakupovanie v online sexshope 69shop.sk z pohodlia domova je diskrétne a, samozrejme, bezpečné. Ak chcete ušetriť, určite využite 69shop zľavový kód.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod 69shop.sk.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa