Obchody / Služby / Apple Music O Apple Music -

Apple Music

O obchode Apple Music

Apple Music je streamovacia služba, ktorá poskytuje možnosť počúvať milióny rôznych skladieb mnohých hudobných žánrov. Nájdete tu hudbu od všetkých populárnych interpretov, ale môžete si tiež vypočuť živé vysielanie rádií. Apple Music si môžete predplatiť kedykoľvek a kedykoľvek ho i zrušiť. Aplikácia funguje bez reklám, takže vás pri počúvaní nebude nič rušiť. Apple Music cena je pritom dostupná pre každého a navyše môžete hudbu počúvať na všetkých vašich zariadeniach.

Služba Apple Music nahradila v roku 2015 vtedajšiu aplikáciu iTunes, ktorá fungovala na rovnakom princípe. Aktuálne si Apple Music môžete stiahnuť do zariadenia v desiatkach krajín sveta - okrem Slovenska napríklad aj v Českej republike, Poľsku, Maďarsku či iných krajinách, kde taktiež kúpite ďalšie produkty od spoločnosti Apple.

Obrázok

Ako ušetriť s Apple Music

Počúvanie hudby prostredníctvom tejto streamovacej služby nie je vôbec finančne náročné. Apple Music cena je dostupná pre všetkých a navyše ak ste nový používateľ, získate Apple Music zadarmo na prvý mesiac. Až po uplynutí tejto doby platíte. Predplatné je dostupné v troch kategóriách. Ak ste študent, môžete si vybrať Apple Music student - zaplatíte len pár eur, a Apple ponúka aj rôzne iné výhody. Pre jednotlivca postačí Apple Music individual a pre celú rodinu je vhodný program Apple Music family. Ceny predplatného sú skutočne výhodné pre všetkých.

Apple Music zadarmo a iné výhody

Ak ste nový používateľ a chcete si predplatiť Apple Music, môžete získať rôzne výhody. Apple Music zadarmo vás môže po registrácii tešiť až celý jeden mesiac - až po uplynutí budete platiť mesačné predplatné. Okrem toho k niektorým programom môžete získať aj iné benefity - napríklad Apple TV+ zadarmo. Sledujte Apple pre najnovšie výhody k službám a využite ich naplno. Ponuky sa môžu líšiť podľa období v roku a rôznych udalostí.

Apple Music student a iné programy

Na Apple Music si môže každý nájsť obľúbenú hudbu, vytvoriť vlastné playlisty, alebo počúvať živé vysielanie rádií. Stačí vyhľadať konkrétnu skladbu, interpreta či album a môžete počúvať. Na výber máte milióny piesní rozličných žánrov.

Apple Music cena je rozdielna v závislosti od toho, aký program si vyberiete. V ponuke je Apple Music student, individual a family. Všetky tri programy sú veľmi výhodné a vždy môžete vašu hudbu počúvať bez reklám a v kvalitnom zvuku. Študentské predplatné môžete získať po overení o vašom štúdiu na vysokej škole. Predplatné vám bude fungovať štyri roky - teda počas vášho štúdia. Po uplynutí tejto doby sa vaše predplatné zmení na Apple Music individual. Všetky výhody programov nájdete nižšie v tabuľke.

Apple Music studentApple Music individualApple Music family

Milióny skladieb a desiatky tisíc playlistov od hudobných odborníkov

ÁNOÁNOÁNO

Bezplatné skúšobné obdobie bez viazanosti

ÁNOÁNOÁNO
Hudba bez reklámÁNOÁNOÁNO
Relácie, live koncerty a živé vysielanie rádiíÁNOÁNOÁNO
Dostupné v zariadeniach AppleÁNOÁNOÁNO
Dostupné na iných podporovaných zariadeniachÁNOÁNOÁNO
Priestorový zvukÁNOÁNOÁNO
Celá ponuka v bezstratovom formáteÁNOÁNOÁNO
Celá ponuka s načasovanými textamiÁNOÁNOÁNO
Možnosť stiahnutia skladieb a počúvania offlineÁNOÁNOÁNO
Prehľad toho, čo počúvajú vaši priateliaÁNOÁNOÁNO
Neobmedzený prístup až pre šiestich ľudíNIENIEÁNO
Osobná hudobná knižnica pre každého člena rodinyNIENIEÁNO
Personalizované odporúčania pre každého člena rodinyNIENIEÁNO

S Apple Music môžete počúvať naozaj čokoľvek. Vypočujte si napríklad skladby obľúbených interpretov ako Billie Eilish, Imagine Dragons, ale aj staršie piesne, ktoré sú i dnes populárne. Sú pre vás tiež pripravené playlisty pre každú náladu. Môžete si však aj vy vytvoriť vlastný playlist, alebo len označiť obľúbené skladby srdiečkom a potom ich prehrávať. Avšak nemusíte počúvať len vaše obľúbené. Objavujte novú hudbu v sekcii novinky. Celú aplikáciu si môžete naplno užívať na všetkých vašich zariadeniach:

 • iPhone,
 • iPad,
 • Apple Watch,
 • Apple TV,
 • Mac,
 • Smart TV,
 • Android,
 • PC s Windows.

Prečo si predplatiť Apple Music

Okrem širokej ponuky hudobných interpretov, skladieb a relácií, poskytuje Apple Music aj ďalšie výhody, kvôli ktorým sa oplatí si službu predplatiť. A nie je to len možnnosť mať Apple Music zadarmo na prvý mesiac používania. Aplikácia toho v sebe skrýva oveľa viac.

S Apple Music môžete počúvať hudbu v najlepšej kvalite s audio technológiou Dolby Atmos. Tá vám zabezpečí, že zvuk bude prichádzať zo všetkých strán. Túto audio technológiu získajú používatelia s najnovšou aktualizáciou Apple Music na svojich Apple zariadeniach. Stačí pripojiť vaše slúchadlá, alebo reproduktor a môžete si užívať bezhraničný zážitok z vašej obľúbenej hudby. 

Streamovacia služba Apple Music poskytuje používateľom bezstratovú kvalitu zvuku. Táto funkcia funguje na princípe zmenšenia veľkosti zvukového súboru, takže nezaberá toľko ukladacieho priestoru. Avšak súbor si zachováva všetky dáta v bezchybnom stave. Aktuálne je celá ponuka katalógu Apple Music v bezstratovej kvalite zvuku a je dostupná pre všetkých používateľov najnovšej aktualizácie na všetkých Apple zariadeniach. 

Ak si radi zaspievate s vaším obľúbeným interpretom, s Apple Music to nie je žiadny problém. Skvelo sa pre to hodí Apple Music Sing. Pri každej piesni máte k dispozícii presne načasovaný text piesne. K tomu si môžete nastaviť vokály a tak si zaspievať hlavné vokály, urobiť duet s interpretom, alebo ho len doprevádzať.

Obrázok

Začatie používania Apple Music je veľmi jednoduché a nezaberie vám veľa času. Postačí vám vybrať si konkrétny program. Na zaplatenie si môžete vybrať tri spôsoby. Apple Pay sa hodí pre všetkých zaregistrovaných používateľov do systémov Apple. Okrem toho si však môžete službu predplatiť aj pomocou platobnej karty, alebo pomocou operátora - službu zákazníkom sprístupňuje Telekom a O2.

Ako zrušiť Apple Music

Niekedy sa môže stať, že vám predplatená služba prestane vyhovovať a vy sa rozhodnete ju zrušiť. Apple Music je služba bez viazanosti, čo znamená, že ju môžete kedykoľvek zrušiť. Postup je jednoduchý, ale líši sa v závislosti od toho, na akom zariadení chcete službu deaktivovať. Vaše predplatné deaktivujete prostredníctvom vášho Apple účtu na iPhone alebo na Mac. Avšak do vášho účtu sa môžete prihlásiť aj cez Windows počítač. Prípadne je možné službu zrušiť priamo v aplikácii Apple Music.

Váš odber môžete zrušiť priamo na webovej stránke Apple Music - music.apple.com. Stačí sa prihlásiť. Ak ste už prihlásený a nezobrazuje sa vám tlačidlo „Sign in“, tento krok vynechajte. Kliknite na ikonku účtu a potom prejdite do nastavení (Settings). Napokon rolujte nižšie a nájdite odbery (Subscriptions) a vyberte možnosť spravovať (Manage). Napokon vyberte zrušiť predplatné (Cancel subscription). Ak platíte Apple Music cez Google Pay, predplatné môžete zrušiť len v aplikácii Apple Music na Androide, alebo cez webovú stránku Google Play.

V prípade, že sa vám nepodarilo zrušiť vaše predplatné týmto spôsobom, môžete tak urobiť aj ďalšími spôsobmi. Napríklad tak môžete urobiť na vašom iPhone alebo iPade. Otvorte si aplikáciu Nastavenia, klepnite na svoje meno a napokon na predplatné. V odberoch nájdite predplatné, ktoré si prajete zrušiť. Následne nájdite tlačidlo „Zrušiť predplatné“, ktorým odber deaktivujete. 

Váš odber Apple Music môžete zrušiť aj na vašom Mac zariadení. V tomto prípade kliknite na aplikáciu App Store. Opäť kliknite na svoje meno (v prípade, že sa nezobrazuje, je potrebné sa prihlásiť). Prejdite na nastavenia účtu a rolujte na odbery. Kliknite na tlačidlo „Spravovať“. Vedľa predplatného kliknite na „Upraviť“ a napokon na tlačidlo „Zrušiť predplatné“.

Ak máte na vašom Windows počítači nainštalovanú aplikáciu iTunes (Apple Music), môžete váš odber zrušiť priamo v tejto apke. Kliknite na váš účet, potom na „Zobraziť môj účet“. Prejdite do časti nastavení a pri položke odbery kliknite na tlačidlo „Spravovať“. Nájdite si predplatné, ktoré chcete zrušiť a kliknite na „Upraviť“. Napokon už stačí len zrušiť predplatné - tlačidlo nájdete pri príslušnom odbere. 

Ak by vám napriek návodom niečo nebolo jasné, môžete si prečítať množstvo článkov na stránkach Apple Podpory. Nájdete tam prehľadne zoradené všetky Apple produkty, ku ktorým môžete získať podporu a odpovede na vaše otázky. Podporu však môžete aj kontaktovať prostredníctvom webových stránok, kde sa dozviete všetko, čo potrebujete vedieť nie len o Apple Music. Prípadne môžete spoločnosť za účelom podpory kontaktovať na telefónnom čísle: 0800 178 661. Tím podpory vám zodpovie všetky vaše otázky a pomôže v problémoch s používaním vášho Apple zariadenia i aplikácií.

Apple Music zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Apple TV+ zadarmo k predplatnému Apple Music student

31.03.2023

Apple Music zadarmo na prvý mesiac

30.06.2023

Obchody, kde vás odmeníme

O Apple Music

Apple Music je streamovacia služba, prostredníctvom ktorej môžete počúvať milióny skladieb mnohých hudobných žánrov a živé vysielanie rádií. Túto službu môžete využívať na viacerých Apple zariadeniach - iPhone, iPad, Mac a iných, avšak dostupná je aj pre používateľov Android smartfónov, smart TV a počítačov s operačným systémom Windows. Pre nových používateľov je Apple Music zadarmo na prvý mesiac. Predplaťte si službu a počúvajte obľúbenú hudbu či rádio kdekoľvek a kedykoľvek na všetkých vašich zariadeniach. 

Kategórie obchodov

Apple Music v iných krajinách

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Apple Music.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa