Artforum

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Artforum zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť 2 % v obchode Artforum

Platí do 16.10.2021

 
   

Internetový obchod Artforum je predajcom kníh, e-kníh, audio kníh, ale aj filmov a merchu z rôznych kategórií. Zo širokej ponuky si vyberie...

O obchode Artforum

Internetový obchod Artforum je mimoriadne obľúbený medzi milovníkmi kníh. Nájdete tu však najmä nevšedné knihy. Ceny sú aj napriek tomu maximálne prijateľné a doručenie mimoriadne rýchle. Vyberte si zo širokej ponuky a ponorte sa do čítania. K dispozícii sú aj audioknihy a e-knihy. Tak na čo ešte čakáte? Artforum zľavový kód? Aj ten je k dispozícii práve na Tipli.

artforum knihy

Artforum

Ste milovníkom kníh, no na čítanie nemáte až toľko času ako by ste chceli? Využívajte svoj čas efektívne! Počúvajte audioknihy. Eshop Artforum vám ponúka mimoriadne široké spektrum audiokníh, podcastov a ešte omnoho viac! Výhodou sú skvelé ceny a samozrejme aj šetrenie papieru a životného prostredia. Klasické čitatelské tipy sa s ľahkosťou dajú uplatniť aj pri audioknihách. Je len na vás, ktorý žáner vám najviac vyhovuje. Pustite si ich v aute, doma, či na ulici. Artforum - váš eshop nie len s audioknihami!

Artforum tipy

Považujete sa za knihožrúta? Čítate pravidelne a hľadáte tipy na dobré knihy? Marec, mesiac knihy je vašim obľúbeným mesiacom? Potom ste na správnom mieste. Internetový obchod Artforum vám poskytne všetko, čo potrebujete. Špeciálna sekcia Kniha do vašich uší sa zaoberá audioknihami, ktoré sú v poslednej dobe mimoriadne populárne a určite majú obrovskú budúcnosť. Hľadáte tipy na vianočný darček pre rodičov, kamarátov, či iba menšiu inšpiráciu? Zamerajte svoju pozornosť na Artforum! Prevedie vás knižným svetom najlepšie, ako sa dá.

 • Vedeli ste, že v podobnom obchode Knihy Dobrovsky môžete nakúpiť aj v Česku?
 • Vedeli ste, že v podobnom obchode MediaExpert môžete nakúpiť aj v Poľsku?

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Artforum

Internetový obchod Artforum je predajcom kníh, e-kníh, audio kníh, ale aj filmov a merchu z rôznych kategórií. Zo širokej ponuky si vyberie naozaj každý! Rýchla doprava je samozrejmosťou. Chcete ušetriť? Využite Artforum zľavový kupón.

Kategórie obchodov

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 2 % späť z ceny nákupu v obchode Artforum?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 10 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.