Obchody / Auto & moto / az-pneu.sk O az-pneu.sk -

az-pneu.sk

O obchode az-pneu.sk

Pneumatiky od A po Z

Viac ako 30 renomovaných značiek pneumatík. Je jedno, či máte osobné, úžitkové alebo off-road vozidlo. AZ-pneu tu je pre vás! Nájdete tu tiež hliníkové disky a príslušenstvo. Samozrejmosťou je aj vlastný autoservis, kde radi prezujú vaše auto alebo motocykel s možnosťou rezervácie vlastného termínu. Az - pneu články vám prinesú množstvo informácie. Príkladom je článok Diaľničná známka 2020 - ako nato, kde a za koľko, alebo tipy na najlepšiu autokameru. AZ - pneu je skutočný špecialista v starostlivosti o vášho štvorkolesového tátoša!

azpneu

Prečo AZ-pneu?

 • Rýchle dodanie - dodanie skladového tovaru do 24 hodín
 • Najlepšie ceny - pneumatiky vo vybraných rozmeroch za akčné ceny
 • Najväčší výber - alu disky 25 značiek, plechové disky, príslušenstvo, technické rady
 • Garancia kvality - plná záruka na pneumatiky od 30 výrobcov

AZ - pneu doprava a platba

Internetový obchod AZ - pneu ponúka viaceré možnosti dopravy a platby. Najčastejšie tovar dodáva kuriérska AZ - pneu zľavy, kde nájdete viaceré zľavové kupóny. Možnosti platby sú online platobnou kartou, prevodom na účet, na dobierku, alebo v hotovosti priamo na predajni, či v servise. Žiadne ďalšie dodatočné poplatky sa neúčtujú.

azpneu články

AZ - pneu kontakty

Špičkový zákaznícky servis je pre AZ- pneu podmienkou.Kontaktovať ich môžete telefonicky na +421 2 6820 6080, alebo emailom na info@az-pneu.sk. Zákaznícke centrum vám je k dispozícii cez pracovné dni od 8 do 16 hodín.AZ - pneu predajňu a servis nájdete na adrese Polianky 17, Bratislava a otvorené majú v pracovné dni od 8 do 16, jedine v stredu až do 17 hodín. V prípade reklamácie využite mailovú adresu reklamacie@az-pneu.sk . Určite odporúčame sledovať aj sociálne siete. Konkrétne Az - pneu facebook. Nájdete tam množstvo zaujímavých informácií a noviniek. Napríklad ako vybrať správnu autobatériu.

AZ - pneu recenzie

Ako spoznať kvalitný obchod? Jednoducho! Stačí sa pozrieť na recenzie. Príkladom dobrej recenzie na AZ - pneu je napríklad tá od Mateja, ktorý napísal:„Prehľadný eshop, dobrý výber, dobré ceny, gumy mi vždy prišli čerstvé! Maximálne polročné, čo hodnotím ako veľké plus. Žiadne ročné a viac skladovky, a to som už od nich kupoval minimálne 6 sád gúm. Zatiaľ vždy spokojnosť. Prvý krát som teraz kupoval aj disky dezent. Prišli krásne zabalené aj s vymedzovacími krúžkami na moje auto. Čo som nečakal, tak prišla aj sada skrutiek k tomu v cene. Nakupujem tu pravidelne a plánujem aj v budúcnosti.“

 • V podobnom eshope môžete nakúpiť aj v Česku, pozrite sa na Pneushop.cz
 • V podobnom eshope môžete nakúpiť aj v Poľsku, pozrite sa na Ucando.pl

az-pneu.sk zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Skúste zadarmo

30.06.2021

Vyhrajte VW Golf 8

31.12.2021

Zadarmo poukážka na nastavenie geometrie na AZ-pneu

31.01.2020

Akčné ceny na moto pneumatiky na az-pneu.sk

31.12.2023

Zľavy až 78 % na zimné pneumatiky na az-pneu.sk

31.12.2023

Obchody, kde vás odmeníme

O az-pneu.sk

Viac ako 30 renomovaných značiek pneumatík. Je jedno, či máte osobné, úžitkové alebo off-road vozidlo. AZ-pneu tu je pre vás! Nájdete tu tiež hliníkové disky a príslušenstvo. Samozrejmosťou je aj vlastný autoservis, kde radi prezujú vaše auto alebo motocykel s možnosťou rezervácie vlastného termínu.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod az-pneu.sk.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa