Zľavový kód biome.sk

O obchode biome.sk

Biome.sk

Internetový obchod Biome.sk vznikol v roku 2009, a už od začiatku sa špecializuje na predaj špičkových produktov najvyššej kvality z oblasti vypadávania vlasov, starostlivosti o pokožku a špecifických výživových doplnkov. Všetky produkty, ktoré nájdete na Biome.sk sú od inovatívnych spoločností, ktoré svojimi novými technologickými výskumami dosahujú lepšiu účinnosť každým novým produktom. Novoročné chudnutie je skutočne hračka s výživovými doplnkami od Biome.sk. Krémy proti vráskam, prípravky na rast mihalníc, či doplnky a šampóny proti vypadávaniu vlasov. To je len malá ochutnávka zo širokého spektra produktov, ktoré biome.sk ponúka. Určite sa oplatí vyskúšať!

biome ponuka

4 dôvody prečo nakupovať práve na Biome.sk

 • 1. Inovatívne produkty - produkty od inovatívnych laboratórii z celého sveta
 • 2. Netestované na zvieratách - žiaden z produktov, ktoré sú v ponuke biome.sk nebol testovaný na zvieratách
 • 3. Odporúčané odborníkmi - viacero kvalifikovaných odborníkov z rôznych oblastí odporúča výraznú časť produktov, ktoré Biome.sk ponúka
 • 4. Overené výsledky - v ponuke sú najmä produkty s najvyšším možným overením z vedeckých laboratórií, aby sa zaistili čo najlepšie výsledky

Biome.sk doprava a platba

Eshop Biome.sk ponúka viaceré možnosti dopravy a platby. Tovar si môžete nechať doviesť až ku dverám, ak využite Biome zľavy, kde nájdete napríklad kupón na dopravu zadarmo a mnoho iných skvelých akcií a zliav. Platiť môžete na dobierku, online kartou alebo prevodom na účet. Všetky spomenuté možnosti sú bez dodatočného poplatku. Od kvalitných produktov Biome vás už tak nič nedelí!

biome výhody

Biome.sk kontakty

Zákaznícky servis je pre Biome prioritou! Biome zákaznícke centrum môžete kontaktovať telefonicky na 0948 582 245, mailom na obchod@biome.sk, alebo využite možnosť live chatu priamo na stránke biome.sk. Zákaznícke centrum vám je k dispozícii v pracovné dni od 7 do 15 hodín. Na spomínanom telefónnom čísle si môžete dokonca aj objednať produkty. V prípade reklamácie napíšte mail na reklamacie@biome.sk a stiahnite si reklamačný formulár. Centrála Biome.sk sa nachádza v Bratislave na ulici Grösslingova 2478/4. Určite odporúčame sledovať aj sociálne siete. Najmä Biome facebook a youtube. Nájdete tam množstvo zaujímavých informácií a tipov. Napríklad ako schudnúť. Biome.sk tu je pre vás!

 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Česku YvesRocher.cz.
 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Poľsku iHerb.com.

biome.sk zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Zľavový kupón 5 % na Biome.sk

31.12.2023

Zľavy až 30 % na biome.sk

31.12.2023

Obchody, kde vás odmeníme

O biome.sk

Internetový obchod Biome.sk vznikol v roku 2009, a už od začiatku sa špecializuje na predaj špičkových produktov najvyššej kvality z oblasti vypadávania vlasov, starostlivosti o pokožku a špecifických výživových doplnkov.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod biome.sk.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa