Obchody / BlaBlaCar O BlaBlaCar -

BlaBlaCar

O obchode BlaBlaCar

Blablacar cestovanie autom

Spoločnosť Blablacar vznikla vo Francúzsku v roku 2006 a jej centrála sa nachádza v Paríži. Služba je momentálne dostupná v 21 krajinách po celom svete. Cestovať môžete aj prostredníctvom Blablacar Slovensko. Blablacar je služba, ktorá prostredníctvom mobilnej aplikácie alebo webu sprája šoférov a cestujúcich, ktorí majú jednu trasu cesty a chcú ušetriť.

Bla bla car je bezpečný

Pýtate sa ako funguje zdieľané cestovanie autom? Úplne jednoducho. Stačí sa zaregistrovať na Blablacar Slovensko a cez samotný web alebo mobilnú aplikáciu vyhľadať trasu, dátum a na stránke sa vám ukáže kompletný zoznam vodičov s časom odchodu a cenou za jazdu. Je to vskutku rýche a pohodlné.

Blablacar recenzie

Pýtate sa ako si vybrať, s ktorým vodičom sadnete do auta? Keď si vyhľadáte svoju trasu, viete si pozrieť profily vodičov. Uvidíte vek, prácu, druh vozidla, ale aj recenzie spolucestujúcich. Dokonca si viete pozrieť aj to či je vodič, s ktorým vyrazíte na cestu, urozprávaný. Už samotný názov Blablacar vychádza práve z toho. Ak je pri profile bla, môžete sa spoľahnúť na tichú cestu. Ak uvidíte bla bla, nejaké to slovo s vami šofér prehodí.

Využívajte jazdy cez Blablacar Slovakia

Niekedy sa stane, že potrebujete rýchlo odcestovať. Lístky na vlak či autobus nie sú voľné a svojím autom ísť nemôžete. Blablacar je ideálne riešenie. Stačí si vybrať dátum, čas a môžete pohodlne vyraziť. To všetko navyše za super ceny. Okrem iného sú cesty autom neporovnateľne pohodlnejšie a rýchlejšie. Presúvajte sa z miesta na miesto moderným spôsobom 21. storočia. Využívajte pravidelne Blablacar a ušetrite čas aj peniaze.

V podobné e-shopu můžete nakupovat také v Česku, podívejte se na Uber.cz.

W podobnym sklepie internetowym możesz kupować także w Polsce, zapoznaj się z Rentalcars.pl.

Obchody, kde vás odmeníme

O BlaBlaCar

Počuli ste už slovo carpooling? Je to zdieľané cestovanie autom. Túto super metódu lacného, pohodlného a bezpečného cestovania vám prináša Blablacar. Zarezervujte si svoje miesto v aute a prepravte sa rýchlo do vašej cieľovej destinácie. Prostredníctvom Blablacar Slovensko môžete bezpečne a lacno cestovať, ale aj chodiť za prácou do susedných miest.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod BlaBlaCar.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa