Zľavový kód Blažek.sk

O obchode Blažek.sk

Blažek pre pocit výnimočnosti

Česká spoločnosť pánsku módu vyrába už viac ako 20 rokov a vyznačuje sa štýlom a kvalitou.Obleky, svetre, kravaty, iné módne a kožené doplnky vyrábané podľa normy vysokej kvality z materiálov od renomovaných dodávateľov. Dvakrát ročne nová kolekcia dostupná výhradne vo vlastných značkových predajniach. Kvalita a exkluzivita je to, čo si predstavíte, keď sa povie Blažek.

Medzi hodnoty spoločnosti Blažek sa radí okrem vysokej kvality a prvotriednych materiálov, luxus, nadčasová elegancia, dokonalosť. Pánske oblečenie Blažek nosia muži s vycibreným štýlom, zmyslom pre detail a so zdravým sebavedomím.

blažek obchody

Blažek.sk

Oblečenie značky Blažek pre mužov na úrovni sa hodí ku každej príležitosti. Nákupom v predajni v Aupark Bratislava alebo v Aupark Košice si môžete vybaviť šatník od oblekov a jeho jednotlivých súčastí, cez Blažek zľavy, kde nájdete napríklad kupón na dopravu zadarmo a množstvo iných akciía ponúk.

Suit up

Rozšírte svoj šatník o luxusné obleky, ktoré sa hodia ku každej udalosti. Je jedno, či sa potrebujete obliecť na vernisáž do galérie, na konferenciu, alebo strávite popoludnie na konských dostihoch. Od Blažeka vyzerá aj páperová vesta elegantne. Nahoďte sa do gala a urobte svoj deň legendárnym.

Staňte sa členom Blažek klubu a upevnite svoje výnimočné postavenie ešte viac. Medzi výhody členstva patria napríklad klubové ceny alebo zvýhodnené úpravy odevov. Vďaka exkluzívnemu členstvu budete naozaj VIP a navyše so štýlom.

blažek obleky

Blažek kontakty

Eshop Blažek.sk si zakladá na kvalitnom zákazníckom servise. Blažek zákaznícke centrum môžete kontaktovať telefonicky na 844 844 830 alebo mailom na info@blazek.sk. Prevádzková doba zákazníckej linky je každý pracovný deň od 8 do 16 hodín. Blažek obchody nájdete vo väčších mestách. Blažek Bratislava, Blažek Trenčín, Blažek Banská Bystrica, Blažek Nitra a Blažek Košice sú zárukou kvalitného nákupu. Určite odporúčame sledovať aj sociálne siete. Blažek facebook ponúka množstvo zaujímavých informácií a noviniek. Napríklad ako nakupovať oblečenie lacnejšie.

Blažek.sk zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Zľava až 40 % v Blažek

30.06.2019

Obchody, kde vás odmeníme

O Blažek.sk

Prémiová pánska móda českej produkcie, ktorá kompletne oblečie každého gentlemana a dodá štýl do každého šatníka. To je zavedená úspešná módna značka Blažek s pevnými hodnotami a jasnou stratégiou. Blažek ponúka pánom s dobrým vkusom obleky, svetre a módne doplnky.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Blažek.sk.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa