Cafago.com

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O obchode Cafago.com

Internetový portál Cafago.com je vašim obchodným miestom pre nákup elektroniky, gadgetov a mnoho ďalších cool vecí do domácnosti, záhrady, kancelárie, či iba na trávenia voľného času. Široká ponuka a skvelé ceny, ktoré inde nenájdete. Ako ich stiahnuť ešte nižšie? Stačí ak v košíku pridáte Cafago zľavový kód a začnete šetriť.

cafago bestsellers

Cafago.com

Vždy ste hľadali obchod, kde by ste našli úplne všetko, čo potrebujete? Práve ste našli. Cafago ponúka iba tie najpopulárnejšie a najvyhladávanejšie produkty. Samozrejmosťou sú aj priaznivé ceny a mimoriadne široký výber? Domácnosť, záhrada, šport, relax, elektronika a mnoho ďalšieho je v stálej ponuke na cafago.com. Ďalšou z veľkého počtu výhod je možnosť vrátenia tovaru. Ak chcete ušetriť v domácnosti, určite zvoľte nákup na Cafago. Nezáleží, či máte záujem o bytový textil alebo o športové oblečenie. V Cafago nájdete všetko naj!

Využite Cafago výhody a zľavy

Cafago prináša svojim zákazníkom množstvo výhod, ako ušetriť peniaze pri nákupoch. Okrem garancie kvality, originality, vynikajúceho zákazníckeho servisu a nákupov z pohodlia vášho domova využite Cafago zľavy a nakupujte najhorúcejšie trendy za čo najlepšie ceny.

 • Vedeli ste, že v podobnom obchode AliExpress môžete nakúpiť aj v Česku?
 • Vedeli ste, že v podobnom obchode AliExpress môžete nakúpiť aj v Poľsku?

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Cafago.com

Internetový obchod Cafago má v ponuke veľké množstvo cool gadgetov, hračiek a rôznej menšej elektroniky za super ceny. Vyberte si zo širokého spektra produktov, pridajte Cafago zľavový kód a ušetríte.

Kategórie obchodov

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 3 % späť z ceny nákupu v obchode Cafago.com?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 10 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.