Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Cellbes.sk zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť 3,5 % na všetko v obchode Cellbes.sk

Platí do 22.04.2021

 
   

Prišla jar a vy ste po zime zistili, že potrebujete osviežiť svoj šatník jarnými farbami? Alebo sa chystáte na oslavu, na ktorej chcete viac

Zľavový kupón 25 % na nákup na Cellbes.sk

Platí do 25.04.2021

+ 3,5 % naspäť z nákupu

Zľavový kupón 25 % platí pri nákupe nad 80 €. Ponuku nie je možné kombinovať s inými akciami a kódy. Neplatí pre zlacnený tovar a externé brandy. viac

Zľavový kupón 20 % na nákup na Cellbes.sk

Platí do 25.04.2021

+ 3,5 % naspäť z nákupu

Zľavový kupón 20 % platí pri nákupe nad 60 €. Ponuku nie je možné kombinovať s inými akciami a kódy. Neplatí pre zlacnený tovar a externé brandy. viac

Zľavový kupón 15 % na nákup na Cellbes.sk

Platí do 25.04.2021

+ 3,5 % naspäť z nákupu

Zľavový kupón 15 % platí pri nákupe nad 40 €. Ponuku nie je možné kombinovať s inými akciami a kódy. Neplatí pre zlacnený tovar a externé brandy. viac

O obchode Cellbes.sk

Eshop Cellbes.sk

V internetovom obchode Cellbes.sk nájdete módu pre ženy vo veľkostiach 34 až 64 a módu pre mužov od veľkosti S až po 8XL. Okrem dámskej módy a pánskej módy si tu vyberiete doplnky na bývanie. Stačí jeden klik a nakupujete na stránke Cellbes.sk, kde vás za vaše nákupy odmenia. Čím viac objednáte, tým viac bonusov získate vo vašom vernostnom programe. Nakupovať však môžete aj rozumne. Stačí, ak využijete Cellbes zľavy, ktoré sú tu pre vás.

Cellbes katalóg

Z ponuky škandinávskej značky Cellbes si vyberie naozaj každý. Nakúpiť môžete okamžite prostredníctvom eshopu alebo výberom z Cellbes katalógu, ktorý spolu s Cellbes letákmi môžete sledovať na stránke Tipli. Akčná ponuka tovaru platí väčšinou celý kalendárny mesiac. Z kolekcie Cellbes si vyberiete klasickú módu alebo módne oblečenie pre všetky typy postáv.

Cellbes dámska móda

Rady by ste si objednali jarnú bundu Cellbes alebo šaty, plavky a Cellbes tuniku na vašu dovolenku, ale nie ste si istá, či vám oblečenie sadne ako uliate? Nemusíte sa obávať. Cellbes dámska móda je trendová a jej módne oblečenie Cellbes si objednáte bez problémov. Na stránke Cellbes.sk zistíte informácie o typológii vašej postavy a nájdete tu aj sprievodcu veľkosťami. Ak si nie ste istá svojou veľkosťou, využiť môžete kalkulačku veľkostí. Hor sa na nákupy!

 • V tomto eshopu můžete nakoupit i v Česku, podívej se na Cellbes.cz.
 • Podobny sklep BigStar.pl mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Cellbes.sk zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Zľavový kupón 25 % na nákup

11.04.2021 - Zľavový kupón 25 % platí na nákup na najdrahší tovar vo vašej objednávke z nezľavnenej kolekcie…

Zľavový kupón 25 % na nákup

28.03.2021 - Zľavový kupón 25 % platí na nákup. Zľavu nie je možné kombinovať s inými akciami a kódmi.

Zľavový kupón 10 € na nákup

28.02.2021 - Slevový kupón 10 € platí na nákup nad 50 € na nezľavnený tovar..

Zľavový kupón 25 % na nákup v obchode Cellbes.sk

28.02.2021 - Zľava 25 % a doprava zadarmo na outdoorové a jezdecké oblečenie

Zľavový kupón 20 %

15.12.2020 - Zľavový kupón 20% platí na nezľavnený produkty v eshope. Zľavový kupón nie je možné kombinovať s…

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Cellbes.sk

Prišla jar a vy ste po zime zistili, že potrebujete osviežiť svoj šatník jarnými farbami? Alebo sa chystáte na oslavu, na ktorej chcete zažiariť? Vyberte si z bohatého sortimentu oblečenia na Cellbes.sk! Nájdete tu dámske, pánske a detské oblečenie pre všetky štyri ročné obdobia od ponožiek cez bundy, až po pyžamá.

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 3,5 % späť z ceny nákupu v obchode Cellbes.sk?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.