Obchody, kde vás odmeníme

O obchode Čertovské zľavy

Čertovské zľavy portál

Na trhu so zľavami sa Čertovské zľavy pohybujú už vyše štyroch rokov. Patria k overeným zľavovým portálom s množstvom stálych partnerov a zákazníkov. Aj vám ponúkajú neskutočné zľavy sk. Nemusíte mať obavy z nákupu! Portál Čertovské zľavy disponuje s certifikátom nakupuj bezpečne, čo zabezpečuje vrátenie platby v prípade nedodania tovaru alebo služby u partnera. Nájdete tu dobré zľavy v každej kategórii.

Čertovské zľavy ponuka

Každý deň nové skvelé zľavy. To sú Čertovské zľavy a zážitky vo viacerých oblastiach: cestovanie, zdravie a krása, tovar, relax a šport, jedlo a nápoje, ako aj ostatné služby. Poskytovatelia zliav sú prevažne overení partneri a tovar je testovaný. Je na vás, čo si vyberiete.

Čertovské zľavy a zážitky

Radi spoznávate zaujímavé miesta? Vydajte sa s certifikovaným sprievodcom do Prahy. Túžite zrelaxovať? Vydajte sa na romantický víkendový wellness pobyt. Chcete obdarovať vašich najbližších originálnym darčekom? Aj fotokniha zľava sa nachádza na stránke certovskezlavy.sk. Stačí ju skombinovať s ďalšími zľavami. Pozrite si Čertovské zľavy zľavy.

Čertovské zľavy a objednávka

Ak sa vám nejaká akcia zapáči, kliknite na „kúpiť“, vyplňte potrebné údaje a objednajte si tovar alebo službu. Po zaplatení vám príde emailom informácia o platbe a automaticky vám bude vytvorené zákaznícke konto. Emailom by ste mali dostať aj kupón s unikátnym kódom, s ktorým kontaktujete predajcu tovaru a služby.

 • Podobný eshop eSLEV.cz máme připravený i v Česku.
 • Podobny sklep Groupon mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

O Čertovské zľavy

S čertmi nie sú žarty! S portálom Čertovské zľavy to však neplatí! Veľa zábavy si užijete napríklad na Silvestrovských pobytoch v európskych metropolách, na karnevale na Kanárskych ostrovoch! alebo na vašom vysnívanom mieste! Stačí si len vybrať.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Čertovské zľavy.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

+ naviac 5 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.