Conrad zľavové kupóny a zľavy

Zľavový kupón až 6,5 % na všetko v obchode Conrad.

Platí do 29.05.2020

 

Rodinná firma Conrad už štyri generácie pôsobí na trhu s elektronikou a technikou. Vďaka...

Conrad

29.05.2020

O obchode Conrad

Hľadáte všetko z elektroniky a mechaniky na jednom mieste? V Conrad.sk ste na správnom mieste. Elektroinštalácia, teplomery, merače spotreby, káble či adaptér? Ak sa chystáme vynoviť dom, byt či záhradu, eshop Conrad musíte navštíviť!

Eshop Conrad

Conrad je jednou z najznámejších značiek, ktoré pôsobia na trhu s elektronikou a technikou v Európe. Hoby, dom a záhrada, hračky, vybavenie do kancelárie, či multimédiá. Ak patríte medzi vyznávačov techniky, určite si tu prídete na svoje. Ak vám táto problematika nič nehovorí, ale nie vždy sa vám podarí sa jej vyhnúť, nechajte si poradiť od odborníkov, ktorí odpovedia na všetky technické otázky.

Kategórie eshopu vás príjemne prekvapia

Na prvý pohľad je to eshop ako každý iný. Základné menu neznie príliš odborne. Názor zmeníte, až keď na kategóriu kliknete a uvidíte ponuku, ktorú ste ešte nevideli. Kliknete na kategóriu hoby a vyberiete si hračky. Aj na nich vidieť, o čo firme Conrad ide. Na láske k technike a mechanike treba pracovať od malička. Ako v každom dobrom obchode, aj tu nájdete tovar za zvýhodnené ceny a veľké Conrad zľavy.

Šport Conrad vás má pod kontrolou

Šport Conrad je dobrým pomocníkom pre športovcov, ktorí hľadajú fitness hodinky, bezpečnostné osvetlenie, či príslušenstvo k bicyklom. Každý športovec predsa vie, že kvalitná výbava je základ.

Conrad na Slovensku

Conrad Slovensko zatiaľ neprevádzkuje kamenné predajne. Všetko, čo potrebujete nájdete na eshope. Na všetky vaše otázky ohľadom tovaru, záruky a reklamácie vám ochotne poskytnú cez telefón, email alebo na facebooku. Adresa Conrad Bratislava slúži len ako korešpondenčná adresa. Predajňu na nej nehľadajte.

 • Věděli jste, že v obchodě Conrad můžete nakoupit i v Česku?
 • Czy wiedzieli Państwo że w sklepie Conrad można robić zakupy także w Polsce?

Conrad zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Zľavový kupón 9 % na nákup na Conrad

29.05.2020 - Platí na nezľavnený tovar.

Zľava 10 % na nákup

21.06.2019 - Získajte dodatočnú zľavu 10 % na nákup. Pre uplatnenie zadajte zľavový kód a nakúpte aspoň za 20 €.

Zľava 10 % na nezľavnený tovar

21.06.2019 - Využite zľavu 10 % na nezľavnený tovar. Pre upatnenie zadajte zľavový kód.

Podobné obchody

O Conrad

Rodinná firma Conrad už štyri generácie pôsobí na trhu s elektronikou a technikou. Vďaka spojeniu tradície a pokroku sa jej podarilo dostať medzi najväčšie zasielateľské spoločnosti v Európe, v tejto oblasti. V eshope Conrad si môžete vybrať z viac ako 110 000 výrobkov. Technické centrum firmy Conrad sa zaoberá vývojom nových produktov v rokmi overenej kvalite.

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky
Peniaze späť z nákupu  6,5 %
Nový zákazník  6,5 %
Nový zákazník - zľavový kupón  5 %
Existujúci zákazník  5 %
Existujúci zákazník - zľavový kupón  4 %
Zobraziť všetky ponuky ↓

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.