Conrad

O obchode Conrad

Hľadáte všetko z elektroniky a mechaniky na jednom mieste? V Conrad.sk ste na správnom mieste. Elektroinštalácia, teplomery, merače spotreby, káble či adaptér? Ak sa chystáme vynoviť dom, byt či záhradu, eshop Conrad musíte navštíviť! Využite zľavový kupón Conrad a navyše výrazne ušetríte.

Eshop Conrad

Conrad je jednou z najznámejších značiek, ktoré pôsobia na trhu s elektronikou a technikou v Európe. Hobby, dom a záhrada, hračky, vybavenie do kancelárie, či multimédiá. Ak patríte medzi vyznávačov techniky, určite si tu prídete na svoje. Ak vám táto problematika nič nehovorí, ale nie vždy sa vám podarí sa jej vyhnúť, nechajte si poradiť od odborníkov, ktorí odpovedia na všetky technické otázky.

Kategórie eshopu vás príjemne prekvapia

Na prvý pohľad je to eshop ako každý iný. Základné menu neznie príliš odborne. Názor zmeníte, až keď na kategóriu kliknete a uvidíte ponuku, ktorú ste ešte nevideli. Kliknete na kategóriu hobby a vyberiete si hračky. Aj na nich vidieť, o čo firme Conrad ide. Na láske k technike a mechanike treba pracovať od malička. Ako v každom dobrom obchode, aj tu nájdete tovar za zvýhodnené ceny a veľké Conrad zľavy. Jedinečnou možnosťou je vždy zľavový kupón Conrad, ktorý ponúka skvelú možnosť ako stiahnuť cenu ešte nižšie.

conrad obchod

Šport Conrad vás má pod kontrolou

Šport Conrad je dobrým pomocníkom pre športovcov, ktorí hľadajú fitness hodinky, bezpečnostné osvetlenie, či príslušenstvo k bicyklom. Každý športovec predsa vie, že kvalitná výbava je základ.

Conrad na Slovensku

Conrad Slovensko zatiaľ neprevádzkuje kamenné predajne. Všetko, čo potrebujete nájdete na eshope. Na všetky vaše otázky ohľadom tovaru, záruky a reklamácie vám ochotne poskytnú cez telefón, email alebo na facebooku. Adresa Conrad Bratislava slúži len ako korešpondenčná adresa. Predajňu na nej nehľadajte.

Conrad veľkoobchod

Aj veľkoobchodný predaj je plne k dispozícii na stránke Conrad.sk. Pre prihlásenie do tejto časti však budete potrebovať uživateľské meno a heslo, ktoré ste predtým získali. Conrad bude zaručene vaším stabilným a dôveryhodným dodávateľom aj vo väčších množstvách. 

Nezabudnite ani na cashback až do výšky 6,5 % z vášho nákupu. 

 • V tomto eshope môžete nakúpiť aj v Česku, pozrite sa na Conrad.
 • V tomto eshope môžete nakúpiť aj v Poľsku, pozrite sa na Conrad.

Conrad zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Zľavový kupón 10 % na celý sortiment

04.10.2021

Zľavový kupón 15 % na nákup

13.09.2021

Zľavový kupón 9 % na nákup na Conrad

04.12.2020

Doprava zadarmo na Conrad

31.07.2019

Zľava 4 € na prvý nákup na Conrad

31.08.2019

Zľava 10 % na nákup

21.06.2019

Zľava 10 % na nezľavnený tovar

21.06.2019

Ako uplatniť zľavové kupóny na Conrad

Práve zľavové kupóny sú najlepšou možnosťou ako ušetriť v internetovom obchode Conrad. Ich použitie je mimoriadne jednoduché. Neviete ako fungujú zľavové kupóny Conrad? Pozrite sa na postup ako uplatniť zľavový kupón Conrad a začnite ihneď šetriť.

1. Výber zľavového kupónu

Vyberte si najlepší zľavový kód (celú aktuálnu ponuku nájdete vyššie), ktorý by ste chceli na Conrad.sk uplatniť.

conrad kupón

2. Skopírovanie zľavového kupónu

Kliknite na symbol nožníc (ukazuje naň oranžová šípka na obrázku), čím sa skopíruje zľavový kód. Následne kliknite na oranžové tlačidlo „Použiť kupón“. Budete presmerovaný priamo do obchodu.

conrad zľavový kupón

3. Zadanie zľavového kódu 

Vyberte si produkt, o ktorý máte záujem a následne kliknite na tlačidlo „Pridať“. Budete presmerovaný do nákupného košíka. Do políčka „Pridať zľavový kód“  skopírujte váš zľavový kód (napríklad jednoduchým stlačením klávesovej skratky CTRL-V) a kliknite na „Pridať zľavový kód“. Teraz stačí už iba dokončiť nákup.

Obrázok
Conrad vloženie kódu

Prečo využiť zľavové kupóny na Conrad?

Dôvod je pomerne jednoduchý. Ušetriť. Okrem jedinečných zľavových kupónov tu nájdete aj rôzne zľavy, a tak vždy viete, či sa váš nákup naozaj vyplatí. Na Tipli pre vás denne vyhľadávame desiatky nových zľavových kupónov a rôznych zliav, vrátane kupónov na dopravu zdarma. Všetky platné výhody, kupóny a zľavy nájdete vždy priamo v profile obchodu. Ak si nevyberiete žiadny Conrad kupón, tak zbystrite pozornosť na eshop Hej.sk alebo Okay.

Obchody, kde vás odmeníme

O Conrad

Rodinná firma Conrad už štyri generácie pôsobí na trhu s elektronikou a technikou. Vďaka spojeniu tradície a pokroku sa jej podarilo dostať medzi najväčšie zasielateľské spoločnosti v Európe, v tejto oblasti. V eshope Conrad si môžete vybrať z viac ako 110 000 výrobkov. Technické centrum firmy Conrad sa zaoberá vývojom nových produktov v rokmi overenej kvalite.

Conrad v iných krajinách

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Conrad.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa