Supershape

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Získajte 10 € ešte pred nákupom v obchode Supershape

Zaregistrujte sa na Tipli a získajte peniaze späť z nákupov na internete. Ku každej odmene za nákup získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €. Ide o ponuku portálu Tipli nie obchodu Supershape.

Zľavový kód Supershape

Peniaze späť 12,5 % v obchode Supershape

Platí do 17.06.2024

 
 

Internetový obchod Cvičte je popredným predajcom športových potrieb, na ktorého sa môžete zaručene spoľahnúť. Okrem skvelých cien ponúka aj…

Výhodná cena na premium účet

+ 12,5 % naspäť z nákupu
 

Využite akciovú ponuku pri predplatnom a ušetrite.

O obchode Supershape

Internetový portál cvičte.sk vám ponúka veľké množstvo inšpiračných videí a článkov ohľadom cvičenia. Nájdete tu rôzne skvelé programy, ktoré vám pomôžu schudnúť a upraviť svoje stravovanie. Detox, krabičková diéta, keto diéta a mnoho iného. K dispozícii je aj Cvičte zľavový kód, ktorý vám pomôže výrazne ušetriť. Nezabúdajte ani na cashback, čiže peniaze naspäť z každej objednávky, ktorú vykonáte prostredníctvom Tipli.

cvičte chudnutie

Cvičte

Milujete fitness a posilňovňa je vaším druhým domovom? Ak áno, tak portál Cvičte určite poznáte. Už dlhé roky ponúka široké spektrum produktov za bezkonkurenčné ceny a s rýchlym dodaním. Pravidelne pridávané články, vás naučia veľa nového a sú určené ako pre začiatočníkov tak aj pre pokročilých. Ak ste sa vrhli na novoročné chudnutie, nájdete tu presne to, čo potrebujete. Zvyšok už bude iba na vašej tvrdej drine v posilňovni. Neviete si vybrať? Prehľadné zoradenie je jednou z najväčších výhod na Cvičte.sk. Chcete sa zlepšiť v športe? Je váš cieľ nárast sily, vytrvalosti alebo zlepšenie tréningu? Chcete väčšie svaly alebo iba pribrať? Toto a ešte omnoho viac môžete dokázať vďaka radám z webo Cvičte.

Cvičte kontakty

Zákaznícky servis je pre Cvičte skutočne veľmi dôležitý. Cvičte zákaznícke centrum môžete kontaktovať telefonicky alebo mailom. Pracovná doba zákazníckeho servisu je od pondelka do piatku od rána 8:00 do 16 hodín. Výnimkou sú štátne sviatky, kedy zákaznícke centrum nie je k dispozícii. V prípade reklamácie určite najskôr kontaktujte zákaznícke centrum. Pozrieť si môžete aj reklamačný formulár, ktorý nájdete na stránkach Cvičte.sk.  Určite odporúčame sledovať aj sociálne siete. Najmä Cvičte facebook. Nájdete tam množstvo zaujímavých informácií a tipov. Napríklad na bezdrôtové sluchátka, ktoré vám spríjemnia vykonávanie športovej činnosti.

Supershape zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

10% zľava

04.05.2024

10% zľava

01.06.2024

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Supershape

Internetový obchod Cvičte je popredným predajcom športových potrieb, na ktorého sa môžete zaručene spoľahnúť. Okrem skvelých cien ponúka aj rýchle doručenie. K dispozícii je aj Cvičte doprava zdarma. Chcete ušetriť ešte viac? Využite Cvičte zľavový kód.

Podmienky nákupu

Všeobecné podmienky

 • Odmenu obvykle počítame z čistej ceny tovaru bez DPH. To znamená, že z celkovej ceny objednávky odpočítame poplatky za dopravu a taktiež DPH.
 • Aj pri nákupe za akčné ceny získate odmenu. Pozor ale na zľavové kupóny. V prípade ak použijete iný kupón ako z portálu Tipli, odmena za nákup sa Vám nemusí pripísať.
 • Pri nákupoch zo zahraničia zohráva úlohu aj aktuálny kurz eura. Môže dôjsť k drobným odchýlkam vo výške odmeny.
 • Pre úspešné pripísanie odmeny je nutné vždy povoliť cookies pri vyzvaní, na webovej stránke obchodu.
 • Odmena sa pripísala? Vyplňte formulár pre garanciu spokojnosti a my s vami situáciu obratom vyriešime.
Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 12,5 % späť z ceny nákupu v obchode Supershape?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa