Cvičte.sk

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Cvičte.sk zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť 12,5 % v obchode Cvičte.sk

Platí do 25.10.2021

 
   

Internetový obchod Cvičte je popredným predajcom športových potrieb, na ktorého sa môžete zaručene spoľahnúť. Okrem skvelých cien ponúka aj…

O obchode Cvičte.sk

Internetový portál cvičte.sk vám ponúka veľké množstvo inšpiračných videí a článkov ohľadom cvičenia. Nájdete tu rôzne skvelé programy, ktoré vám pomôžu schudnúť a upraviť svoje stravovanie. Detox, krabičková diéta, keto diéta a mnoho iného. K dispozícii je aj Cvičte zľavový kód, ktorý vám pomôže výrazne ušetriť. Nezabúdajte ani na cashback, čiže peniaze naspäť z každej objednávky, ktorú vykonáte prostredníctvom Tipli.

cvičte chudnutie

Cvičte

Milujete fitness a posilňovňa je vaším druhým domovom? Ak áno, tak portál Cvičte určite poznáte. Už dlhé roky ponúka široké spektrum produktov za bezkonkurenčné ceny a s rýchlym dodaním. Pravidelne pridávané články, vás naučia veľa nového a sú určené ako pre začiatočníkov tak aj pre pokročilých. Ak ste sa vrhli na novoročné chudnutie, nájdete tu presne to, čo potrebujete. Zvyšok už bude iba na vašej tvrdej drine v posilňovni. Neviete si vybrať? Prehľadné zoradenie je jednou z najväčších výhod na Cvičte.sk. Chcete sa zlepšiť v športe? Je váš cieľ nárast sily, vytrvalosti alebo zlepšenie tréningu? Chcete väčšie svaly alebo iba pribrať? Toto a ešte omnoho viac môžete dokázať vďaka radám z webo Cvičte.

Cvičte kontakty

Zákaznícky servis je pre Cvičte skutočne veľmi dôležitý. Cvičte zákaznícke centrum môžete kontaktovať telefonicky alebo mailom. Pracovná doba zákazníckeho servisu je od pondelka do piatku od rána 8:00 do 16 hodín. Výnimkou sú štátne sviatky, kedy zákaznícke centrum nie je k dispozícii. V prípade reklamácie určite najskôr kontaktujte zákaznícke centrum. Pozrieť si môžete aj reklamačný formulár, ktorý nájdete na stránkach Cvičte.sk.  Určite odporúčame sledovať aj sociálne siete. Najmä Cvičte facebook. Nájdete tam množstvo zaujímavých informácií a tipov. Napríklad na bezdrôtové sluchátka, ktoré vám spríjemnia vykonávanie športovej činnosti.

Cvičte.sk zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Zľavový kupón 10 % na nákup

31.12.2020 - Zľavový kupón využijete v košíku obchodu. Platí na on-line video program a knihy.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Cvičte.sk

Internetový obchod Cvičte je popredným predajcom športových potrieb, na ktorého sa môžete zaručene spoľahnúť. Okrem skvelých cien ponúka aj rýchle doručenie. K dispozícii je aj Cvičte doprava zdarma. Chcete ušetriť ešte viac? Využite Cvičte zľavový kód.

Kategórie obchodov

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 12,5 % späť z ceny nákupu v obchode Cvičte.sk?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 10 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.