Desenio

O obchode Desenio

Internetový obchod Desenio sa venuje predaju plagátov, obrazov, rámov a mnoho ďalších dizajnových doplnkov, ktoré pochádzajú zo škandinávskych krajín. Tak ako tomu býva pri väčšine produktov zo Škandinávie, tak aj tu sa môžete spoľahnúť sa vysokú kvalitu a typické dizajnové prevedenia. Spoločnosť Desenio ťaží z jednoduchého podnikateľského nápadu, a to štýlové nástenné umenie dostupné pre každého. Aj vďaka tomuto nápadu od svojho založenia v roku 2010 rástli exponencionálne a dnes pôsobia na viac ako na 30 trhoch. V ponuke nájdete Desenio plagáty, Desenio obrazy, či rámy za dostupné ceny. Jedná sa o najširšiu ponuku plagátov v Škandinávii. Navyše stále pribúdajú nové a nové produkty, a tak si stovky spokojných zákazníkov môžu jednoducho vybrať z ďalších dizajnových kúskov. Na webe Desenio.sk navyše nájdete aj rôzne inšpiračné miestnosti, ktoré vám poradia a vylepšia predstavu o tom, ako pri mohla vyzerať práve vaša izba, pokiaľ by ste vsadili na Desenio plagáty, či Desenio obrazy. Nezabúdajte, že aj tu môžete ušetriť ak využijete Desenio zľavový kód.

Ako ušetriť na Desenio.sk

Internetový obchod Desenio.sk ponúka viaceré možnosti šetrenia ako Desenio zľavový kód, výpredaj, nákup akciových produktov, či doprava zdarma pri vyššej hodnote objednávky. Navyše väčšinu týchto možností dokážete dokonale skombinovať aj pri jednom jedinom nákupe. Ak nechcete zmeškať žiadne skvelé ponuky z eshopu Desenio.sk, tak sa nezabudnite prihlásiť na odber newsletteru priamo na webovej stránke Desenio.sk. Všetky aktuálne informácie tak budete dostávať priamo do vašej emailovej schránky a nič vám tak neunikne. Navyše ako bonus, získate aj kupón na zľavu až 30 % na váš ďalší nákup. Prihlásenie sa na odber newslettera sa teda skutočne oplatí. Okrem webu Desenio.sk však určite sledujte aj portál Tipli, kde pre vás zhromažďujeme tie najlepšie ponuky zo stoviek internetových obchodov, a tak je samozrejmosťou, že eshop akým je Desenio rozhodne nemôže chýbať. Na záver ešte dávame do pozornosti aj sociálne siete ako napríklad Desenio Facebook, či Desenio Instagram, ktoré môžu taktiež ponúkať jedinečné možnosti ako ušetriť už pri vašom najbližšom nákupe.

Ako získať Desenio zľavový kód

Desenio zľavový kód môžete najjednoduchšie získať priamo na webovej stránke Desenio.sk. Pokiaľ ho však z nejakého dôvodu nedokážete nájsť, alebo sa vám iba nechce strácať čas hľadaním, tak sa určite pozrite na portál Tipli. Práve tu totiž nájdete stovky zľavových kupónov a kódov z rôznych internetových obchodov. Pokiaľ teda je Desenio zľavový kód práve k dispozícii, tak ho na Tipli určite nájdete. Portál Tipli má navyše k dispozícii aj takzvané exkluzívne zľavové kódy. Tie nikde inde ako na Tipli nenájdete. Vznikajú spoluprácou vybraného obchodu priamo s Tipli. Sú k dispozícii iba pre zaregistrovaných používateľov. Pokiaľ si teda chcete overiť, že sa na Tipli žiadny exkluzívny zľavový kód do eshopu Desenio nenachádza, tak sa určite prihláste, či zaregistrujte, samotný proces registrácie vám nezaberie viac ako dve minútky vášho času a je úplne jednoduchý. Potom vám už k prístupu k exkluzívnym zľavovým kódom nebude naozaj nič brániť.

Ďalšou možnosťou ako získať Desenio zľavový kód je prihlásenie sa na odber newslettera. To môžete jednoducho urobiť priamo na webe Desenio.sk. Okrem pravidelných informácii o nových zľavových kódoch navyše získate aj Desenio zľavový kód na zľavu 30 % na váš najbližší nákup. Už iba z tohto dôvodu sa prihlásenie na odber newslettera zaručene oplatí. Poslednou možnosťou, ktorú ešte musíme spomenúť sú sociálne siete. Desenio zľavový kód sa môže občas nachádzať aj práve tam.

Obrázok

Desenio výpredaj

Ďalšou skvelou možnosťou ako ušetriť okrem zľavového kódu je aj Desenio výpredaj. Množstvo produktov tak môžete jednoducho bez použitia zľavového kódu nakúpiť za bezkonkurenčné ceny. Okrem klasických výpredajov sa Desenio pravidelne zúčastňuje aj tých špeciálnych. Sem patrí napríklad najznámejšia nákupná akcia roka, ktorou je Black Friday, čiže Čierny Piatok. Tento nákupný sviatok vznikol v Spojených štátoch amerických a pripadá na prvý piatok po Dni vďakyvzdania. Sú preňho typické obrovské zľavy až do výšky 90 % a nákupné šialenstvo po celom svete. Eshop Desenio nie je výnimkou. Aj tu sa každoročne počas Black Friday môžete tešiť na skvelé možnosti ako ušetriť.

Desenio plagáty a Desenio obrazy

Jednou z množstva výhod, ktoré eshop Desenio.sk poskytuje je aj mimoriadne široká ponuka produktov, ktoré tu nájdete. Či už hľadáte Desenio plagáty, rámy, príslušenstvo alebo Desenio obrazy, tak ste rozhodne na správnom mieste. Prostredie internetového obchodu je rozdelené do viacero kategórií a k dispozícii je aj prehľadné filtrovanie. Pokiaľ chcete ušetriť, tak môžete využiť Desenio zľavový kód, či nakúpiť produkty vo výpredaji. Je to naozaj jednoduché a ponuka je skutočne široká. Ak by ste si predsa len nevybrali, tak sa určite pozrite aj na ďalšie obchody v kategórii Domácnosť a záhrada na Tipli. Pozrime sa teda spoločne bližšie na jednotlivé kategórie a zaujímavé produkty ako Desenio plagáty, či Desenio obrazy, ktoré tento internetový obchod ponúka pre svojich zákazníkov vo viac ako 30 krajinách po celom svete.

Desenio plagáty sú prvou a najvyhľadávanejšou kategóriou tohto internetového obchodu. Nájdete tu rôzne podkategórie, ktoré členia Desenio plagáty podľa toho, čo sa na nich nachádza. Šport, zvieratá, hudba, farby, príroda a množstvo ďalších motívov sa ukrýva v jednotlivých podkategóriách. Desenio plagáty môžete taktiež členiť podľa kolekcií, do ktorých sú zaradené. Ďalšou kategóriou sú Desenio obrazy na plátne. Tu nájdete podkategórie ako čiernobiele obrazy, botanické, prírodné, umelecké, obrazy slávnych umelcov a mnohé ďalšie. Ďalšou populárnou kategóriou sú rámy. Vyberať si môžete drevené, kovové alebo rámy Moebe. K dispozícii sú rôzne veľkosti od 13x18 centimetrov až po 70x100 centimetrov. Samozrejmosťou je filtrovanie podľa materiálu, či podľa veľkosti.

 

Ďalšia kategória na webe Desenio.sk má názov Home. Nájdete tu rôzne ďalšie doplnky do domácnosti ako napríklad podnosy. Určite sa pozrite aj na kategóriu Novinky, kde nájdete tie najnovšie a najviac trendy kúsky od desiatok kvalitných umelcov. Kategória Najobľúbenejšie kúsky obsahuje tie najpopulárnejšie Desenie plagáty a Desenio obrazy na plátne z celej ponuky tohto internetového obchodu. Prezrite si to najlepšie prehľadne v jednej kategórii. Na záver tu máme kategóriu Zostavy obrazov, kde nájdete viacero obrazov, ktoré sa vhodne doplňujú. Venujte pozornosť celej ponuke tohto internetového obchodu a zaručene si vyberiete nový dizajnový kúsok do vašej domácnosti, či do kancelárie. Samozrejmosťou je dostupná cena a rýchle doručenie až ku vám domov. Vyskúšajte internetový obchod Desenio.sk aj vy.

Prečo nakupovať na Desenio.sk

Dôvodov prečo zvoliť práve internetový obchod Desenio.sk je naozaj mnoho. Pre niekoho to môže byť široká ponuka, pre iného zase skvelé ceny, no väčšina sa zhoduje najmä na kvalitnom a zaujímavom škandinávskom dizajne, ktorý Desenio obrazy na plátne a Desenio plagáty ponúkajú. Výhodou je určite aj prehľadné členenie do kategórie a možnosť filtrácie podľa typu, farby, či použitého materiálu. Navyše pri nákupe na webe Desenio.sk dokážete aj jednoducho ušetriť. Stačí využiť Desenio zľavový kód, ktorý nájdete buď na webe Desenio.sk alebo na portáli Tipli. Ak sa prihlásite na odber newsletteru môžete sa spoľahnúť na všetky aktuálne novinky a ako bonus aj zľavový kód na zľavu 30 % už pri vašom najbližšom nákupe. Desenio sa navyše zaujíma aj o životné prostredie a udržateľnosť je pre túto spoločnosť naozaj dôležitou témou. Preto sa snažia pravidelne zlepšovať výrobný proces a pozitívne tak ovplyvňovať životné prostredie vo svojom okolí. Cieľom je nie len minimalizácia uhlíkovej stopy, ale aj využívanie čo najšetrnejšieho papiera so zachovaním kvality.

Desenio od roku 2019 spolupracuje s organizáciou Blue Marine s dôležitým cieľom, ktorým je ochrana oceánov. Okrem oceánov sa Desenio prirodzene zaujíma aj o lesy. Za každý strom, ktorý využijú na tlač plagátov vysadia dva nové. Takto spoločne so svojimi zákazníkmi vysadili už viac ako 35 000 stromov. Ak vám teda záleží na životnom prostredí, tak aj toto môže byť ďalším dôvodom prečo nakupovať na Desenio.sk. Posledným, ktorý si spomenieme sú Desenio recenzie. Práve spätná väzba od zákazníkov dokáže najlepšie zachytiť spokojnosť, či nespokojnosť. Desenio sa môže pochváliť skvelými recenziami naprieč viac ako 30 krajinami po celom svete. Zaslúžil sa o to aj poctivý zákaznícky servis, ktorý môžete kontaktovať prostredníctvom kontaktného formuláru, či telefonicky v anglickom jazyku.

Desenio vrátenie tovaru a reklamácie

V prípade reklamácie produktu vám je Desenio zákaznícka podpora plne k dispozícii. Všetky potrebné informácie im môžete zaslať prostredníctvom kontaktného formulára, ktorý nájdete priamo na webe Desenio.sk. V tomto reklamačnom formulári je potrebné spomenúť nasledujúce údaje:

 • E-mailová adresa zadaná pri nákupe tovaru
 • Číslo objednávky
 • Meno zákazníka
 • Číslo šarže, ak to je lišta alebo vešiak na plagát
 • Číslo položky
 • Priložte fotografiu

V prípade záujmu o vrátenie tovaru musíte tovar zaslať naspäť na adresu spoločnosti Desenio. Na odstúpenie od zmluvy máte 90 dní od uskutočnenia nákupu na webe Desenio.sk. Tovar môžete vrátiť kuriérom, ktorý umožňuje sledovanie zásielky. Vytvoriť vrátenie zásielky môžete najjednoduchšie prostredníctvom webu Desenio.sk. Stačí zadať vašu emailovú adresu a číslo objednávky. Za vrátenie tovaru platíte poplatok vo výške 7,90 €. Ten vzniká z dôvodu vysokých prepravných nákladov. Dôležité je taktiež uchovať si doklad o odoslaní zásielky, až kým vám Desenio nepotvrdí jej prijatie. Hoci ide o komplikovanejší postup ako pri väčšine internetových obchodov, nemusíte sa obávať. Keďže ide o produkty s veľmi malou mierou reklamovanosti, či vracania. V prípade akýchkoľvek problémov s procesom reklamácie, či vrátenie tovaru navyše môžete kontaktovať Desenio zákaznícke centrum prostredníctvom kontaktného formulára, telefonicky v anglickom jazyku alebo prostredníctvom sociálnych sietí ako Desenio Facebook, či Desenio Instagram.

Desenio zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Zľavový kód -30 % na plagáty po zapísaný do newslettru

08.02.2023

Zľava Desenio 75 % na plagáty

09.04.2023

Zľava Desenio 30 % za odber newslettera

09.04.2023

Ako ušetriť na Desenio?

Internetový obchod Desenio ponúka viaceré možnosti šetrenia ako doprava zdarma, zľavový kód, odmena za odber newslettera, či výpredaj. Všetky informácie o dostupných možnostiach šetrenia nájdete aj na Tipli.

Čo ponúka eshop Desenio?

Internetový obchod Desenio sa špecializuje na predaj plagátov, rámov, závesných líšt a mnoho ďalších produktov škandinávskej kvality.

Ako dlho trvá doručenie z eshopu Desenio?

Priemerná doba doručenia sa pohybuje v rozmedzí dvoch až štyroch pracovných dní.

Ako uplatniť zľavové kupóny na Desenio

Zľavové kupóny sú najlepšou možnosťou ako ušetriť v internetovom obchode Desenio. Ich použitie je mimoriadne jednoduché. Vyberte si najlepší Desenio zľavový kód, ktorý by ste chceli uplatniť. Kliknite na symbol nožníc, čím sa skopíruje zľavový kód. Následne kliknite na tlačidlo „Použiť kupón“. Budete presmerovaný do obchodu Desenio.sk. Vyberte si produkt, o ktorý máte záujem a následne kliknite na tlačidlo „Vložiť do košíka“. V košíku do políčka „Gift card or discount code?“ skopírujte váš zľavový kód a kliknite na „Získajte zľavu“. Teraz stačí už iba dokončiť nákup.

Obrázok

Nevybrali ste si žiadny zľavový kód? Využite napríklad 4home zľavové kupóny. Všetky platné výhody, kupóny a zľavy nájdete vždy priamo v profile obchodu. Na Tipli pre vás denne vyhľadávame desiatky nových zľavových kupónov a rôznych zliav, vrátane kupónov na dopravu zdarma. Niekedy sa môže stať, že zľavový kód, ktorý chcete použiť sa nedá uplatniť. Môže to mať niekoľko príčin, ako napríklad ukončená platnosť kupónu alebo jeho obmedzená platnosť na konkrétne produkty alebo značky. Vždy si preto skontrolujte podrobné informácie o zľavovom kupóne.

Obchody, kde vás odmeníme

O Desenio

Internetový obchod Desenio ponúka široké spektrum škandinávskych dizajnových kúskov, ktoré dokonale skrášlia vašu domácnosť. Nájdete tu Desenio plagáty, Desenio obrazy, rámy a ešte omnoho viac. Stačí sa pozrieť na Desenio.sk a môžete pohodlne nakupovať. Pokiaľ chcete ušetriť a stiahnuť ceny produktov na úplne dno, tak určite využite Desenio zľavový kód.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Desenio.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa