Zľavový kód Domoss

Zľavy 50 % na Domoss

 

Zľavy až 50 %, darčeky zadarmo a omnoho viac na Domoss eshop

O obchode Domoss

Domoss eshop

Na stránke Domoss.sk nakúpite malé spotrebiče (Domoss kávovary, vysávače, kuchynské roboty) aj veľké spotrebiče (Domoss práčky, chladničky, vstavané spotrebiče), TV, audio, video, foto sortiment, satelity. Pre zákazníkov a firmy sú v ponuke počítače a kancelárska technika, klimatizácie a svietidlá. Pre vybavenie interiéru vašej domácnosti tu nájdete Domoss stoly, stoličky, krby a kotly. Pre váš exteriér zas Domoss čerpadlá, záhradnú techniku a nábytok. Aj pre aktívny oddych nájdete v eshope Domoss.sk bicykle, kolobežky, odrážadlá a potrebné vybavenie pre camping.

Chystáte sa zrekonštruovať vašu kúpeľňu alebo kuchyňu? Pozrite si ponuku kuchynského štúdia Domoss kuchyne a kúpeľňového štúdia Domoss kúpeľne. Nájdete tu značkové kuchynský a kúpeľňový nábytok vysokej kvality, služby interiérových dizajnérov a ďalšie extra služby, ako je dodávka tovaru, montáže a pozáručný servis. Nechcete, aby vám ušla žiadna akčná ponuka sortimentu Domoss? Prelistujte si Domoss letáky a nakupujte výhodne.

Domoss predajne

V prípade, že ste nakúpili cez eshop, svoj tovar si môžete vyzdvihnúť v týchto predajniach: Domoss Piešťany, Domoss Skalica, Domoss Dolný Kubín. Predtým si však pozrite Domoss zľavy a využite zľavové kupóny. Hľadáte odborníkov, ktorí vám pomôžu s prestavbou vašej kuchyne a kúpeľne? Sieť kuchynských a kúpeľňových štúdií Domoss sa nachádza na celom západnom Slovensku. Navštíviť môžete Domoss Bratislava, Domoss, Trnava, Domoss Nitra a Domoss Trenčín.

Uprednostňujete osobný nákup pred nákupom v eshope? Navštívte Domoss Piešťany, ktorého súčasťou je kuchynské a kúpeľňové štúdium, ako aj predajňa elektra Euronics. Otváracie hodiny Domoss Piešťany sú uvedené na stránke Domoss.sk. Od pondelka do piatku je otvorené od 9:00 do 18:00 hod. a v sobotu od 9:00 do 12:30 hod.

 • V podobném eshopu můžete nakupovat i v Česku, podívejte se na Euronics.
 • Podobny sklep Electro.pl mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Obchody, kde vás odmeníme

O Domoss

Domoss je expertom na bývanie a vybavenie domácnosti. Ak potrebujete zariadiť vašu kuchyňu i kúpeľňu, všetko potrebné nájdete v sieti kuchynských a kúpeľňových štúdií, ako aj v najväčšej sieti elektropredajní na Slovensku EURONICS, ktorej členom je Domoss.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Domoss.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa