Zľavový kód Domoss

Domoss zľavy 50 % na vybrané produkty

 

Zľavy až 50 %, darčeky zadarmo a omnoho viac na Domoss eshop

O obchode Domoss

Na stránke Domoss.sk nakúpite malé spotrebiče (Domoss kávovary, vysávače, kuchynské roboty) aj veľké spotrebiče (Domoss práčky, chladničky, vstavané spotrebiče), TV, audio, video, foto sortiment, satelity. Pre zákazníkov a firmy sú v ponuke počítače a kancelárska technika, klimatizácie a svietidlá. Pre vybavenie interiéru vašej domácnosti tu nájdete Domoss stoly, stoličky, krby a kotly. Pre váš exteriér zas Domoss čerpadlá, záhradnú techniku a nábytok. Aj pre aktívny oddych nájdete v eshope Domoss.sk bicykle, kolobežky, odrážadlá a potrebné vybavenie pre camping. Podobne, ak sa chystáte zrekonštruovať vašu kúpeľňu alebo kuchyňu, tak si pozrite ponuku kuchynského štúdia Domoss kuchyne a kúpeľňového štúdia Domoss kúpeľne. Nájdete tu značkové kuchynský a kúpeľňový nábytok vysokej kvality, služby interiérových dizajnérov a ďalšie extra služby, ako je dodávka tovaru, montáže a pozáručný servis. Ak nechcete, aby vám ušla žiadna akčná ponuka sortimentu Domoss, tak si prelistujte Domoss letáky a nakupujte výhodne.

Spoločnosť Domoss pôsobí na trhu už od roku 1990 a patrí medzi overené spoločnosti na trhu s elektronikou a aj vybavením do domácnosti. Domoss aktívne spolupracuje aj s odbornou verejnosťou s cieľom zabezpečiť pre svojich zákazníkov iba to najlepšie. Či už sa pozeráte na Domoss kuchyne alebo Domoss kúpeľne, tak sa môžete spoľahnúť na špičkovú kvalitu. Objednávajte pohodlne online cez Domoss eshop alebo navštívte niektorú z predajní ako napríklad Domoss Piešťany.

Ako ušetriť s Domoss

Možností ako ušetriť s Domoss je naozaj neúrekom. Jednou z nich je zaručene aj Domoss výpredaj, ktorý pravidelne ponúka kvalitné výrobky za zlomok pôvodnej ceny. Ušetriť môžete aj ak použijete Domoss zľavový kód alebo zľavový kupón. Ďalšou možnosťou ako ušetriť sú pravidelné kampane a zľavy, ktoré Domoss eshop pravidelne organizuje v spolupráci so svojimi partnermi. Práve počas kampaní môžete nie len ušetriť, ale aj získať rôzne darčeky zdarma. Ak nechcete aby vám uniklo nič podstatné, tak sa nezabudnite prihlásiť na odber newslettera. Všetky aktuálne informácie vám tak jednoducho pristanú priamo vo vašej emailovej schránke. Všetky aktuálne možnosti ako ušetriť s Domoss eshop nájdete aj na Tipli. Určite odporúčame sledovať aj sociálne siete. Pozrite sa napríklad na Domoss Facebook, či Domoss Instagram a určite nevynechajte ani Domoss Youtube.

Ako získať Domoss zľavový kód

Je to práve Domoss zľavový kód, ktorý predstavuje jedinečnú možnosť ako ušetriť v Domoss eshop. Jednoduchým zadaním kódu môžete ušetriť naozaj nemalú čiastku z pôvodnej sumy. Domoss zľavový kód sa navyše často dá uplatniť aj na produkty, ktoré sú súčasťou výpredaju. Takto viete ušetriť ešte viac. Domoss zľavový kód môžete získať priamo na webe Domoss.sk alebo na Tipli. Na Tipli nájdete vždy prehľadne zoradené všetky aktuálne Domoss zľavové kódy a kupóny. Ak nechcete nič zmeškať, tak sa prihláste aj na odber newsletteru a nový Domoss zľavový kód dostanete pravidelne do vašej emailovej schránky.

 

Domoss eshop - Black Friday, Domoss výpredaj

Internetový obchod Domoss, ale aj jeho kamenné predajne sú zárukou skvelého nákupu. Domoss eshop ponúka okrem rýchleho doručenia a široké spektra produktov aj viaceré možnosti ako ušetriť. Medzi najpopulárnejšie patrí Domoss výpredaj, kedy dokážete jednoducho ušetriť výraznú časť z pôvodnej ceny produktu. Stačí sa pozrieť na Domoss.sk do sekcie výpredaj a vybrať si vhodný kúsok z množstva kategórií. Domoss sa pravidelne zúčastňuje aj najpopulárnejšej nákupnej akcie roka. Je ňou celosvetovo známy nákupný sviatok Black Friday. Ten každoročne pripadá na prvý piatok po Dni vďakyvzdania v Spojených štátoch amerických. Počas tohto novodobého nákupného sviatku môžete ušetriť často až do výšky 90 %. Zľavy dosahujú naozaj enormné čísla a pre mnoho ľudí ide o najobľúbenejší nákupný sviatok roka. O tom, ako ušetriť počas Black Friday sme sa pozreli aj v samostatnom článku Black Friday na Tipli. Domoss Black Friday je totiž jednoznačne niečo, čo nechcete zmeškať.

Domoss kuchyne a Domoss kúpeľne

Široké spektrum domácich spotrebičov, foto, video, TV, záhradná technika, všetko pre chladenie a ohrev, doplnky do kuchyne, či kúpeľne. To je iba malý výčet produktov, ktoré Domoss eshop ponúka. Pozrime sa spoločne na jednotlivé kategórie a predstavme si tie najzaujímavejšie produkty, ktoré Domoss eshop, ale aj kamenné predajne ako napríklad Domoss Piešťany ponúkajú. Kategória sety domácich spotrebičov je jedna z najpopulárnejších. Ponúka zväčša sety vstavaných domácich spotrebičov ako rúra + varná doska + umýčka riadu a mnoho iných kombinácií. Výhodou týchto setov je lepšia cena ako pri samostatnom zakúpení jednotlivých kúskov. Ďalšou kategóriou sú veľké a malé spotrebiče. Medzi veľké spotrebiče, ktoré nájdete na Domoss eshop radíme práčky, sušičky, chladničky, mrazničky, umývačky riadu, vstavané spotrebiče a ešte omnoho viac. Medzi malé spotrebiče na Domoss eshop radíme vysávače, žehličky, kávovary, epilátory, ventilátory a ešte omnoho viac. Ďalšou kategóriou, ktorú by ste rozhodne nemali prehliadnuť je TV, video, audio, satelity. Samotný názov už veľmi dobre hovorí o tom, čo tu nájdete. Pri televízoroch si môžete vyberať zo širokej ponuky ako OLED TV, SMART TV, LED TV, či dokonca aj QLED TV. Za zmienku stoja takzvané Ambilight TV od značky Phillips, ktoré disponujú špeciálnym podsvietením.

Domoss eshop ponúka aj kategóriu PC, mobily a foto. Nájdete tu široké spektrum produktov od tých najrôznejších značiek ako Apple, Samsung, Canon a mnoho ďalších. Pokiaľ si predsa len nevyberiete, tak sa pozrite na samostatnú kategóriu elektro a pc, ktorú nájdete na webe Tipli. Vašu pozornosť si určite zaslúži aj kategória Dielňa a náradie, kde nájdete vŕtačky, kladivá, píly, či brúsky. V kategórii záhrada sa zase skrýva nie len záhradná Domoss technika, ale aj záhradný nábytok a rôzne doplnky, ktoré sa zídu naozaj v každej záhrade. Kategória hobby a šport zase poteší milovníkov adrenalínu a rôznych športov. Nájdete tu rôzne športové vybavenie a doplnky za skvelé ceny. Opomenúť nemôžeme ani Domoss kuchyne a Domoss kúpeľne, kde nájdete najrôznejšie doplnky, či produkty, ktoré sa vám rozhodne budú hodiť.

Výhodné nakupovanie s Domoss

Nakupovanie v internetovom obchode Domoss eshop, ale aj v kamenných predajniach je vždy naozaj výhodné. No aj výhodné môže byť výhodnejším. Stačí vedieť iba ako na to. Niekoľko možností ako Domoss Black Friday, či Domoss výpredaj sme spomenuli aj v tomto texte. Okrem skvelej ceny je však Domoss charakteristický aj vysokou kvalitou produktov, na ktoré sa môžete spoľahnúť. Podobne sa môžete spoľahnúť aj na zákaznícke centrum Domoss, ktoré robí všetko preto aby ste váš problém vyriešili okamžite. Starostlivosť o zákazníkov je totiž jedna z hlavných devíz, ktorými sa môže Domoss pýšiť. Vsaďte aj vy na kvalitu, ktorú ponúkajú Domoss kuchyne a Domoss kúpeľne a určite nebudete ľutovať.

Obrázok

Domoss Piešťany, Skalica, Dolný Kubín

V prípade, že ste nakúpili cez eshop, svoj tovar si môžete vyzdvihnúť v týchto predajniach: Domoss Piešťany, Domoss Skalica, Domoss Dolný Kubín. Predtým si však pozrite Domoss zľavy a využite zľavové kupóny. Ak hľadáte odborníkov, ktorí vám pomôžu s prestavbou vašej kuchyne a kúpeľne, tak sieť kuchynských a kúpeľňových štúdií Domoss sa nachádza na celom západnom Slovensku. Navštíviť môžete Domoss Bratislava, Domoss, Trnava, Domoss Nitra a Domoss Trenčín. Ak uprednostňujete osobný nákup pred nákupom v eshope, tak navštívte Domoss Piešťany, ktorého súčasťou je kuchynské a kúpeľňové štúdium, ako aj predajňa elektra Euronics. Otváracie hodiny Domoss Piešťany otváracie hodiny sú uvedené v tabuľke nižšie spolu s ďalšími údajmi o predajniach. Aktuálne otváracie hodiny si však vždy pred návštevou overte priamo na webe Domoss eshop

Názov predajňeAdresaOtváracie hodinyTelefónne čísloČo všetku tu nájdete
Domoss PiešťanyBratislavská 11/a, 921 01 PiešťanyPondelok – Piatok: 09.00 – 18.00
Sobota: 09.00 - 12.30
Nedeľa: Zatvorené
033 77 44 800
 • Predajňa elektro, biela technika, záhrada, bicykle, sanita
 • Kuchynské štúdio
 • Kúpeľňové štúdio
 • Odberné miesto pre objednávky z eshopu domoss.sk
Domoss SkalicaMallého 55, 909 01 Skalica (MAX Skalica, 1. poschodie)Pondelok – Sobota: 09:00 – 19:00
Nedeľa: Zatvorené
0907 847 239
 • Predajňa elektro, biela technika, záhrada
 • Odberné miesto pre objednávky z eshopu domoss.sk
Domoss Dolný KubínAleja Slobody 3054 , 026 01 Dolný Kubín
(medzi OD TESCO a LIDL)
Pondelok – Sobota: 08:00 – 18:00
Nedeľa: Zatvorené
043 238 8992
 • Predajňa elektro, biela technika, záhrada
 • Odberné miesto pre objednávky z eshopu domoss.sk

Domoss reklamácie a vrátenie tovaru

V prípade, že nastal nejaký problém a chcete tovar reklamovať, tak sa rozhodne nemusíte obávať. Domoss reklamácie a vrátenie tovaru vyriešite skutočne jednoducho. Prvou možnosťou je osobný kontakt na jednej z predajní Domoss. V prípade, že to máte skutočne ďaleko, tak kontaktujte Domoss zákaznícke centrum telefonicky alebo prostredníctvom emailu a dohodnite sa na ďalšom postupe. V oboch prípadoch budete potrebovať doklad o kúpe a taktiež budete musieť vyplniť reklamačný formulár. Reklamovaných a vrátených výrobkov je však skutočne minimum. O spokojnosti zákazníkov svedčia aj Domoss recenzie. Tie môžete nájsť napríklad aj na Tipli, ale aj na rôznych známych portáloch ako napríklad Heureka.sk.

Domoss Klub

Domoss klub predstavuje unikátnu možnosť ako ušetriť pri nákupe v internetovom obchode Domoss eshop, ale aj v kamenných predajniach ako napríklad Domoss Piešťany. Členstvo v Domoss klube je bezplatné a môžete si ho jednoducho vybaviť už pri vašom najbližšom nákupe. Za každý nákup zbierate body, ktoré si môžete potom premietnuť do zľavy na ďalšie nákupy. Celý princíp fungovania je naozaj jednoduchý a umožňuje vám ušetriť ešte viac. Stačí byť iba pravidelným zákazníkom. Výhodou je, že Domoos klubová karta sa dá použiť aj na akciové produkty, či produkty spadajúce pod Domoss výpredaj a aj na produkty, pri ktorých ste využili Domoss zľavový kód, či zľavový kupón.

Domoss zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Domoss výpredaj 60 % na záhradnú techniku

05.01.2023

Domoss výpredaj 50 % na PC, mobily a foto

05.01.2023

Domoss výpredaj až 60 % na TV, video, audio

05.01.2023

Domoss výpredaj až 40 % na malé spotrebiče

05.01.2023

Domoss výpredaj až 60 % na produkty na chladenie a ohrev

05.01.2023

Domoss výpredaj až 60 % na veľké spotrebiče

05.01.2023

Doprava zdarma na vybrané produkty na Domoss

31.12.2023

Ako uplatniť zľavové kupóny na Domoss

Práve zľavové kupóny sú najlepšou možnosťou ako ušetriť v internetovom obchode Domoss. Ich použitie je mimoriadne jednoduché. Vyberte si najlepší Domoss zľavový kód, ktorý by ste chceli uplatniť. Kliknite na symbol nožníc, čím sa skopíruje zľavový kód. Následne kliknite na oranžové tlačidlo „Použiť kupón“. Budete presmerovaný do internetového obchodu Domoss. Vyberte si produkt, o ktorý máte záujem a následne kliknite na tlačidlo „Do košíka“. V košíku do políčka „Kód zľavového kupónu“ skopírujte váš zľavový kód a kliknite na „OK“. Teraz stačí už iba dokončiť nákup.

Obrázok

Ak ste si nevybrali žiadny zľavový kód, pozrite si napríklad aj Siko zľavové kupóny alebo Kondela zľavové kódy. V prípade, že vám Domoss zľavový kód nefunguje, skontrolujte si podmienky jeho uplatnenia. Niektoré kódy platia len na určité produkty alebo kolekcie. Ďalšou príčinou môže byť vypršaná platnosť, preto si ju vždy skontrolujte.

Obchody, kde vás odmeníme

O Domoss

Domoss je expertom na bývanie a vybavenie domácnosti. Domoss kuchyne, či Domoss kúpeľne sú zárukou kvality. Nakúpiť môžete online cez Domoss eshop, alebo sa zastavte na jednej z predajní ako napríklad Domoss Piešťany, kde má tento internetový obchod aj centrálu. Jedinečnú možnosť ako ušetriť predstavuje pravidelne Domoss výpredaj.

Kategórie obchodov

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Domoss.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa