ECO produkt

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Získajte 10 € ešte pred nákupom v obchode ECO produkt

Zaregistrujte sa na Tipli a získajte peniaze späť z nákupov na internete. Ku každej odmene za nákup získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €. Ide o ponuku portálu Tipli nie obchodu ECO produkt.

Zľavový kód ECO produkt

Peniaze späť 2 % v obchode ECO produkt

Platí do 26.05.2024

 
 

Hlavným cieľom pre Ecoprodukt je šetrenie prírody a v neposlednom rade aj šetrenie vašich financií

Výpredaj vybraných produktov

+ 2 % naspäť z nákupu
 

Všetci sa pripravte na výpredaj vybraných produktov! Nezmeškajte túto skvelú príležitosť získať to, čo potrebujete za skvelé ceny. Vyberte si zo… viac

O obchode ECO produkt

Ecoprodukt - šetrí prírodu

Ecoprodukt tvorí tím ľudí, ktorí radi hľadajú inovatívne riešenia. Ich hlavným cieľom je šetrenie prírody a v neposlednom rade aj šetrenie vašich financií. Pýtate sa ako nato? Jednoducho. Solárna energia je skutočne niečo, čo sa bude dať využívať aj v budúcnosti. Navyše príroda sa vám za to odmení na vašich deťoch a ďalších generáciách. Je úplne jedno čo zháňate. Solárne nabíjačky, vykurovacie telesá, vyhrievané oblečenie, solárne osvetlenie, solárne rádia, či powerbanky sú len malou časťou širokého sortimentu, ktorý ecoprodukt ponúka.

Ecoprodukt - šetrí peniaze

Ecoprodukt vám ušetrí množstvo finančných prostriedkov. Ak mávate často nedoplatky za vodu, či elektrinu odteraz tomu už tak bývať nebude. Vďaka skvelým Ecoprodukt výrobkom ušetríte desiatky až stovky eur ročne. Navyše si aj zútuľníte domov fantastickými dekoráciami. Vytvorte si skvelú ekologickú domácnosť a vaša investícia sa vám za pár rokov vráti mnohonásobne. Využite možnosť štátnych dotácií a ušetríte ešte viac. Obrovskou výhodou sú aj montážne služby, ktoré Ecoprodukt ponúka.

Ecoprodukt doprava a platba

Eshop Ecoprodukt.sk ponúka viaceré možnosti dopravy a platby. Služba Zásielkovňa.sk sľubuje vašu objednávku už na druhý pracovný deň, najneskôr zaručene do 2 dní. Cena pri tovare do 5 kg je 1,80 eur a pri tovare do 10 kg 3,95 eur. Dodatočný poplatok za dobierku sa neúčtuje. Ďalšou možnosťou je kuriérska služba GLS. Tam sa ceny pohybujú od 2,50 eur do 5,10 eur v závislosti od hmotnosti balíka. Pri zvolení donášky kuriérom GLS môžete taktiež počítať s objednávkou na druhý pracovný deň, ak bol všetok tovar na sklade. Dodatočný poplatok za dobierku je 1 euro. Poslednou variantou je doručenie pomocou Slovenskej pošty, ktoré je ale najdrahšie. Ako ste už možno pochopili z predošlých riadkov možnosti platby sú 2. Prvou je platba vopred, ktorá je bez poplatku. Druhou možnosťou je platba na dobierku, kde poplatok závisí od zvolenej alternatívy dopravy a pohybuje sa od 0,80 eur až do 1 eura.

Ecoprodukt kontakty

Ak potrebujete akokoľvek pomôcť alebo poradiť, tak ste na správnom mieste. Práve pre vás tu je Ecoprodukt zákaznícke centrum. Kontaktovať ho môžete emailom na podpora@ecoprodukt.sk. V prípade, že potrebujete váš tovar reklamovať, kontaktujte Ecoprodukt centrálu na adrese Jesenského 35, Bojnice. Na tej istej adrese sa nachádza aj showroom, sklad a výdajné miesto pre osobný odber. Otváracie hodiny sú cez pracovný týždeň od 9 do 16 hodín a v sobotu od 8 do 12 hodín. Neváhajte a navštívte hlavne showroom v Bojniciach! Vašim predstavám to dodá úplne iné kontúry.

Ecoprodukt dotácia

Viete o tom, že môžete dostať dotáciu na kúpu fotovoltaickej elektrárne? Finančný príspevok na inštaláciu zariadenia na využívanie obnoviteľných zdrojov energie v domácnostiach je poskytovaný z finančných prostriedkov Európskeho fondu regionálneho rozvoja a štátneho rozpočtu SR, prostredníctvom Operačného programu Kvalita životného prostredia v rámci národného projektu Zelená domácnostiam. Následný postup už je viac ako jednoduchý. Po kontaktovaní odborníka spolu vyberiete konkrétnu elektráreň, zažiadate o poukážku od energetickej agentúry a následne už iba dohodnete termín realizácie a inštalácie. Ponuka riešení, ktoré ponúka Ecoprodukt.sk je skutočne široká a vyberie si každý!

Ecoprodukt blog

Ecoprodukt blog je miestom, kde nájdete všetky potrebné informácie a ešte oveľa viac. Nápady šetriace energiu a životné prostredie vám budú predstavené v lepšom svetle v množstve článkov. Hľadáte tipy na vianočné darčeky pre rodičov? Prípadne ak vás zaujíma prírodná kozmetika, vyhrievané vložky, elektromobil, či recyklácia ste na správnom mieste. Pri čítaní sa dozviete enormné množstvo noviniek a prekvapivých riešení problémov o akých ste ani netušili. Tak prečo to nevyskúšať?

Ak na Ecoproduct.sk nakúpite prostredníctvom Tipli, vráti sa vám z vášho nákupu ako cashback 3 % späť.

 • Hledáte podobný obchod v Česku? Můžeme vám doporučit Econea.
 • >Podobny sklep Eco and well mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

ECO produkt zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Výpredaj na ECO produkt

31.07.2019

Doprava zadarmo na ECO produkt

31.08.2019

Recenzie ECO produkt

Ivan K.

20.05.2019 5.0

Veľká spokojnosť, všetko prebehlo ako bolo deklarované.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O ECO produkt

Hlavným cieľom pre Ecoprodukt je šetrenie prírody a v neposlednom rade aj šetrenie vašich financií. Pýtate sa ako nato? Jednoducho. Solárna energia je skutočne niečo, čo sa bude dať využívať aj v budúcnosti. Navyše príroda sa vám za to odmení na vašich deťoch a ďalších generáciách.

Podmienky nákupu

Všeobecné podmienky

 • Odmenu obvykle počítame z čistej ceny tovaru bez DPH. To znamená, že z celkovej ceny objednávky odpočítame poplatky za dopravu a taktiež DPH.
 • Aj pri nákupe za akčné ceny získate odmenu. Pozor ale na zľavové kupóny. V prípade ak použijete iný kupón ako z portálu Tipli, odmena za nákup sa Vám nemusí pripísať.
 • Pri nákupoch zo zahraničia zohráva úlohu aj aktuálny kurz eura. Môže dôjsť k drobným odchýlkam vo výške odmeny.
 • Pre úspešné pripísanie odmeny je nutné vždy povoliť cookies pri vyzvaní, na webovej stránke obchodu.
 • Odmena sa pripísala? Vyplňte formulár pre garanciu spokojnosti a my s vami situáciu obratom vyriešime.
Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 2 % späť z ceny nákupu v obchode ECO produkt?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa