Gamisport.sk zľavové kupóny a zľavy

O obchode Gamisport.sk

Ste milovníkom prírody, indoorových a outdoorových športov? Vyberte si z bohatej ponuky outdoorového vybavenia, grilov, spacích vakov do akéhokoľvek počasia, stanov, termosiek a športové vybavenie. Z indoorového vybavenia nájdete širokú ponuku rotopedov: magnetický rotoped so širokou možnosťou využitia. Ak zháňate športové oblečenie, v Gamisport nakúpite bundy, nohavice, tričká, mikiny, termoprádlo i florbalové dresy.

S Gamisport.sk budete dokonale pripravený na loptové hry, raketové športy, fitness, zimné športy a cyklistiku. To všetko môžete mať za vynikajúce ceny. Sú tu pre vás Gamisport.sk zľavy . Neviete si rady a zháňate užitočné tipy a triky, ktoré vám pomôžu na vašej ceste za dobrodružstvom? Prečítajte si užitočné články na Gamisport blogu kde určite nájdete inšpiráciu.

Gamisport značky

Obľúbili ste si obuv alebo oblečenie známej značky? V eshope gami sport nájdete ponuku značkového tovaru: The North Face, Husky, Nike, Craft, New Balance, Adidas, Salamon, Speedo a mnoho ďalších. Ak hľadáte najnovší tovar a ešte k tomu aj v zľave, pozrite si na stránke kategóriu Novinky, kde je možné triediť produkty podľa značky alebo veľkosti. Neprehliadnite ani Gamisport letáky, ktoré si môžete prelistovať online na stránke Tipli.

Gamisport vrátenie tovaru

V prípade, ak vám zakúpená obuv alebo oblečenie nesadlo, môžete ho do 14 dní od prevzatia objednávky vrátiť a to s priloženým formulárom pre vrátenie tovaru, nákupným dokladom a s číslom účtu pre vrátenie peňazí. Nevyhovujúci tovar je potrebné zaslať na adresu uvedenú na stránke Gamisport.sk.

 • V tomto eshopu můžete nakoupit i v Česku, podívejte se na Gamisport.cz.
 • Podobny sklep Sportofino mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Podobné obchody

O Gamisport.sk

Ste vášnivým fanúšikom športov od A po Z? Potom ste na správnom mieste. Gamisport.sk ponúka exkluzívnu ponuku oblečenia, obuvi, športového vybavenia, outdoorových doplnkov, športovej výživy a mnoho ďalšieho. Nájdete tu aj značkové športové oblečenia a obuv. To všetko za vynikajúce ceny.

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 3 % späť z ceny nákupu v obchode Gamisport.sk?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.