Obchody / Elektro a PC / Gigastore O Gigastore -

Gigastore

O obchode Gigastore

Internetový obchod Gigastore ponúka široké spektrum elektroniky, komponentov a príslušenstva za bezkonkurenčné ceny. Spoľahnúť sa okrem veľkého množstva produktov môžete aj na kvalitné prevedenie, ktoré vás rozhodne nesklame. Gigastore.sk kladie spokojnosť zákazníkov na prvé miesto, a tak pokiaľ tento internetový obchod ešte nepoznáte, tak určite stojí za vyskúšanie. Svedčia o tom nie len Gigastore skúsenosti zákazníkov, ale aj Gigastore recenzie. Spokojnosť zákazníkov je v nich jednoznačne vyjadrená. O spokojnosti svedčia aj ceny, ktoré získal internetový obchod Gigastore.sk od najznámejšieho cenového porovnávača Heureka.sk. Navyše v Gigastore sa snažia aj pomáhať. Pozrite sa sami na stránku Gigastore.sk a sekciu spoločne pomáhame, kde nájdete ľudí, ktorým internetový obchod Gigastore pomohol. Aj to bolo možné iba vďaka objednávkam od skvelých zákazníkov, ktorých Gigastore.sk rozhodne má.

Ako ušetriť s Gigastore.sk

Možností ako ušetriť s internetovým obchodom Gigastore.sk je naozaj neúrekom. Je skutočne iba na vás, ktorú sa rozhodne využiť. Prípadne ich môžete aj skombinovať. Najčastejšie je k dispozícii Gigastore zľavový kód, ktorý dokáže cenu produktov stiahnuť výrazne nižšie. Gigastore kupón môžete jednoducho zadať a využiť v nákupnom košíku tohto internetového obchodu. Spomenúť musíme aj zľavy a rôzne výpredaje, ktoré Gigastore pravidelne usporadúva. Aj pri nich môžete výrazne ušetriť len jednoduchým kliknutím. Nezabudnite ani na sekciu Akcie, ktorú nájdete priamo na webe Gigastore.sk tu nájdete vždy skvelú ponuku akciových produktov za dostupné ceny. Odporúčame sa prihlásiť aj na odber newslettera. Zabezpečíte si tak prísun aktuálnych informácií o akciách, zľavách a výpredajoch priamo do vašej emailovej schránky. Žiadna skvelá ponuka vám tam neunikne. Určite odporúčame pozrieť sa aj na Tipli, kde nájdete zoskupené tie najlepšie ponuky na šetrenie. Pozrite sa určite aj na sociálne siete Gigastore ako Gigastore Facebook, Gigastore Instagram, či Gigastore Twitter, ktoré môžu taktiež z času na čas priniesť jedinečnú možnosť ako ušetriť.

Ako získať Gigastore zľavový kód

Práve Gigastore zľavový kód predstavuje jednu z najlepších možností ako ušetriť pri takmer každom nákupe v tomto obľúbenom internetovom obchode. Najčastejšie nájdete Gigastore zľavový kód priamo na webovej stránke Gigastore.sk. Ďalšou možnosťou je pozrieť sa na Tipli.sk, kde pre vás zhromažďujeme tie najlepšie zľavové kódy a kupóny, a tak rozhodne nesmie chýbať ani aktuálny Gigastore zľavový kód. Gigastore kupón môžete z času na čas objaviť aj na sociálnych sieťach tohto internetového obchodu. Odporúčame sa tak určite pozrieť na Gigastore Facebook, Instagram, či Twitter. Ďalšou možnosťou je prihlásenie sa na odber newsletteru, vďaka čomu budete pravidelne dostávať informácie o tých najlepších ponukách, ktoré sú aktuálne na webovej stránke Gigastore.sk dostupné. Možností ako získať Gigastore zľavový kupón je teda viacero. Ktorú si vyberiete, je teda len a len na vás.

Obrázok

Gigastore kupón a výpredaj

Šetrenie je s internetovým obchodom Gigastore oveľa jednoduchšie, ako sa na prvý pohľad zdá. Hlavnými dôvodmi sú Gigastore kupón a výpredaj. Veľa internetových obchodov totiž často neumožňuje platnosť zľavových kupónov na výpredajové produkty. Pri nákupe na Gigastore.sk však často túto možnosť máte, a tak dokážete jednoducho pri jednom nákupe ušetriť až dva krát. Je to skutočne jednoduché. Okrem klasických výpredajov sú často k dispozícii aj špeciálne nákupné akcie. Gigastore sa pravidelne zúčastňuje aj najpopulárnejšej nákupnej akcie roka. Je ňou celosvetovo známy nákupný sviatok Black Friday. Ten každoročne pripadá na prvý piatok po Dni vďakyvzdania v Spojených štátoch amerických. Počas tohto novodobého nákupného sviatku môžete ušetriť často až do výšky 90 %. Zľavy dosahujú naozaj enormné čísla a pre mnoho ľudí ide o najobľúbenejší nákupný sviatok roka. 

Gigastore produkty

Mimoriadne široké spektrum produktov je niečo, s čím môžete na Gigastore.sk zaručene počítať. V ponuke nájdete rôzne kategórie ako:

 • notebooky
 • mobily a tablety
 • počítače
 • gaming
 • PC komponenty
 • tlačiarne a tonery
 • elektro
 • televízory
 • software
 • príslušenstvo
 • a mnoho ďalšieho...

Práve počítače a notebooky sú jednou z najpopulárnejších kategórií na Gigastore.sk. Vyberať si môžete z množstva značiek a modelov najrôznejších počítačov, notebookov, komponentov a rôznych doplnkov. Samozrejmosťou je aj široká ponuka príslušenstva pre všetky dostupné modely. Pre hráčov je tu zase kategória gaming, ktorá obsahuje rôzne herné zariadenia, gamepady, joysticky, rôzne hry a všakovaké príslušenstvo. Skvelé ceny potešia nejedného hráča. Ďalšiu populárnu kategóriu tvoria periférie. Tu nájdete napríklad čítačky čiarových kódov, powerbanky, reproduktory, slúchadlá, USB atď. Pozornosť určite venujte aj kategórii komponenty, ktorá vám môže pomôcť výrazne ušetriť pri oprave vášho počítača, či notebooku. Gigastore totiž ponúka rozličné komponenty, ktoré vám dokáže šikovný mechanik vymeniť, prípadne to zvládnete aj sami. Ušetríte tak obrovské peniaze, ktoré by ste platili v autorizovanom servise. Pokiaľ ste milovníkom fotografie, tak sa určite pozrite na kategóriu foto/video, ktorá vás rozhodne poteší. Vyberať si môžete zo širokého spektra fotoaparátov a videokamier. Nájdete tu aj skvelé príslušenstvo a doplnky. Kategória elektro prináša množstvo elektroniky, ktoré využijete vo vašej domácnosti, či v práci. Poslednou kategóriou, ktorú si spomenieme sú tablety. K vybraným si viete zakúpiť aj klávesnice. Takto jednoducho si z neho môžete spraviť notebook. Pokiaľ si predsa len nevyberiete, tak sa pozrite na kategóriu elektro a PC na Tipli.

Výhodné nakupovanie s Gigastore

Odborníci zo spoločnosti Gigastore sú zárukou odbornej pomoci. To je iba jedna z výhod, ktoré internetový obchod Gigastore.sk ponúka. Ak hľadáte nový notebook, či mobilný telefón a neorientujete sa v náročných špecializáciách, tak opäť tu je pre vás Gigastore. Nezáleží na tom, či hľadáte najlepší mobilný telefón alebo skvelú power banku. Tomu ako vybrať skvelú power banku sme sa venovali aj v samostatnom článku na Tipli. Pozrite sa na Tipli tipy na kúpu power banky. Výhodné nakupovanie s Gigastore naozaj spája množstvo výhod. Okrem širokej ponuky produktov, odbornej pomoci, skvelých cenách a vysokej kvalite sa môžete spoľahnúť aj na rýchlu dobu doručenia. V Gigastore totiž robia naozaj všetko preto, aby sa objednané produkty dostali ku zákazníkom čo možno najrýchlejšie.

gigastore ceny

Gigastore reklamácie a vrátenie tovaru

Reklamácie, či vrátenia tovaru sa pri nákupe v Gigastore rozhodne nemusíte obávať. Gigastore reklamácie vyriešite skutočne jednoducho. Samozrejme je najlepšie, keď produkt reklamovať nemusíte. No v prípade, že táto situácia nastane, tak sa nemusíte obávať. Stačí sa pozrieť na reklamačný formulár, ktorý nájdete na webovej stránke Gigastore.sk. Následne tovar zašlete naspäť na adresu spoločnosti Gigastore. Ak narazíte na nejaký problém, tak sa obráťte na Gigastore zákaznícke centrum. Starostlivosť o zákazníkov je pre internetový obchod Gigastore mimoriadne dôležitá. Gigastore zákaznícke centrum môžete kontaktovať telefonicky na 02 / 33 04 69 22, alebo mailom na info@gigastore.sk. Zákaznícke centrum vám je k dispozícii v pracovné dni od 9 do 17 hodín. Určite sa pozrite aj na Gigastore recenzie a zistíte, že Gigastore skúsenosti zákazníkov sú naozaj pozitívne. Postup pri vrátení tovaru je podobný ako pri reklamácií. Opäť pri akomkoľvek probléme môžete kontaktovať Gigastore zákaznícke centrum. Okrem vyššie uvedených kontaktov môžete využiť na komunikáciu aj sociálne siete.

Gigastore recenzie

Gigastore recenzie sú ideálnou príležitosťou na overenie kvality tohto internetového obchodu. Príkladom jednej z množstva spokojných recenzií, je tá od pána Štefana: „Jeden z top obchodov na Slovensku. Potreboval som vymeniť tovar, pretože som netrafil veľkosť. Výmena prebehla bez akéhokoľvek zádrhelu a vybavovačiek z mojej strany. Všetko zariadil obchod. Od objednania kuriéra na výmenu až po odovzdanie tovaru na výmenu..... Dodanie tovaru aj s výmenou trvalo šesť dní, a to počítam aj víkend. Keby sa tovar objednal v pondelok vo štvrtok je tovar doma aj s výmenou. Fakt luxus. Toto dokáže len pár obchodov a tie narátam na jednej ruke. Toto nebolo len jeden krát teraz, ale zakaždým čo som tam nakupoval. Nakupoval som už viackrát a vždy bez problémov. Týmto chcem pozdraviť team obchodu Gigastore a všetkých, ktorí sa starajú o zákaznícky komfort, ktorý je na vysokej úrovni. Len tak ďalej. Určite u vás do budúcna budem nakupovať a odporučím vás vo svojom okolí. Ešte raz, za mňa ste top obchod na Slovensku tlieskam.“

Gigastore skúsenosti, tipy a triky

Gigastore skúsenosti pri nákupe, či tipy a triky sú taktiež skvelé možnosti ako ušetriť. Keďže internetový obchod Gigastore funguje už mnoho rokov, tak v ňom logicky nakúpilo už množstvo zákazníkov. Práve ich Gigastore skúsenosti sú skvelou možnosťou ako získať o konkrétnych produktoch informácie. Pozrite sa preto na rôzne Gigastore recenzie a zistíte množstvo nových informácií. Taktiež sa určite pozrite na rôzne tipy, triky a články, ktoré na webe Gigastore.sk nájdete. Samotné články sa venujú rôznym zaujímavým témam najmä zo sveta elektroniky. Opisujú rôzne novinky, hodnotia produkty, či zostavujú rebríčky. Skutočne každý si tu nájde to svoje. Ponorte sa do zaujímavého čítania aj vy a vyberte si váš nový produkt aj na základe týchto článkov, aby vás nič neprekvapilo.

Gigastore.sk - spokojnosť zákazníkov je na prvom mieste

Motto, ktoré razí Gigastore je jednoduché, no pravdivé. "Spokojnosť zákazníkov je na prvom mieste." Z toho dôvodu robia ochotní zamestnanci a odborníci v Gigastore všetko preto, aby zákazník bol so svojim produktom spokojný. Úspešne takto vybavili už viac ako 50 000 rozličných objednávok. Naozaj úctihodné číslo. Zverte svoj nákup do rúk odborníkov z internetového obchodu Gigastore.sk a rozhodne nebudete ľutovať. Pozrite sa na širokú ponuku a počítajte s rýchlym doručením. Samozrejmosťou je taj skvelá cena a aj top kvalita. To je Gigastore.sk. Internetový obchod, kde je spokojnosť zákazníkov na prvom mieste.

Gigastore zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Zľavový kód Gigastore 20 % na nákup

01.01.2023

Zľavový kupón 20 % na nákup

22.08.2022

Zľavový kupón 20 % na nákup

09.08.2022

Zľavový kupón 20 % na nákup

31.05.2022

Zľavový kupón 20 % na nákup

20.05.2022

Zľavy 50 % na elektroniku na Gigastore.sk

20.05.2022

Zľavový kupón na všetko na Gigastore.sk

20.05.2022

Doprava zadarmo na Gigastore.sk

20.05.2022

Ako uplatniť zľavové kupóny na Gigastore

Zľavové kupóny sú najlepšou možnosťou ako ušetriť v internetovom obchode Gigastore. Ich použitie je mimoriadne jednoduché. Vyberte si najlepší Gigastore zľavový kód, ktorý by ste chceli uplatniť. Kliknite na symbol nožníc, čím sa skopíruje zľavový kód. Následne kliknite na tlačidlo „Použiť kupón“. Budete presmerovaný do obchodu Gigastore.sk. Vyberte si produkt, o ktorý máte záujem a následne kliknite na tlačidlo „Vložiť do košíka“. V košíku do políčka „Ak máte kód ku kupónu na zľavu, vložte ho nižšie:“ skopírujte váš zľavový kód a kliknite na „Odoslať“. Teraz stačí už iba dokončiť nákup.

Obrázok

Nevybrali ste si žiadny zľavový kód? Využite napríklad Nay zľavové kupóny. Všetky platné výhody, kupóny a zľavy nájdete vždy priamo v profile obchodu. Na Tipli pre vás denne vyhľadávame desiatky nových zľavových kupónov a rôznych zliav, vrátane kupónov na dopravu zdarma. Niekedy sa môže stať, že zľavový kód, ktorý chcete použiť sa nedá uplatniť. Môže to mať niekoľko príčin, ako napríklad ukončená platnosť kupónu alebo jeho obmedzená platnosť na konkrétne produkty alebo značky. Vždy si preto skontrolujte podrobné informácie o zľavovom kupóne.

Obchody, kde vás odmeníme

O Gigastore

Internetový obchod Gigastore je tu pre vás. Široká ponuka elektroniky a ešte omnoho viac. Pozrite sa na webovú stránku Gigastore.sk a presvedčte sa sami. Ušetriť môžete skutočne jednoducho ak použijete Gigastore zľavový kód alebo Gigastore kupón. O kvalite produktov vás zase presvedčia Gigastore recenzie. Sú to práve Gigastore skúsenosti zákazníkov, ktoré z neho robia rokmi overený internetový obchod.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Gigastore.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa