Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

KLARSTEIN zľavové kupóny a zľavy

Zľava 40 % na kuchynské spotrebiče na KLARSTEIN

+ 1,5 % naspäť z nákupu

Kuchynské roboty Mixéry Fritézy Rýchlovarné kanvice Zmrzlinovače Grily Sušičky ovocia Príprava kávy Hriankovače Odšťavovače Kuchynské sety… viac

Zľava 40 % na moderné bývanie na KLARSTEIN

+ 1,5 % naspäť z nákupu

Inteligentné kvetináče Naťahovače na hodinky Lampy Priemyselné a robotické vysávače Žehličky Čističe obuvi Príslušenstvo a náhradné diely viac

Zľava 38 % na chladenia a kúrenie na KLARSTEIN

+ 1,5 % naspäť z nákupu

Konvektory Elektrické krby Elektrické deky a vankúše Zvlhčovače Odvlhčovače vzduchu Čističky vzduchu a ionizátory Klimatizácie Ochladzovače… viac

Zľava 37 % na domáce spotrebiče na KLARSTEIN

+ 1,5 % naspäť z nákupu

Digestory Chladničky Vitríny a vinotéky Mikrovlnné rúry Mini rúry Rúry na pečenie Umývačky riadu Výrobníky ľadu Variče Dávkovače nápojov… viac

O obchode KLARSTEIN

Spotrebiče Klarstein

Nemecká značkaKlarsteinvyvíjaná v Berlíne patrí medzi výrobcov kvaliných a dizajnových spotrebičov predomácnosť. V portfóliu produktov nájdete produkty akochladničky, klimatizácie, mixéryčivysávače. Jednoducho všetky modernéspotrebiče, ktoré vaša domácnosť potrebuje. Klarstein si potrpí na originalite a farebnosti produktov, ktoré doladia vaše bývanie. Trápia vás vlhké izby, ktoré skôr či neskôr začnú plesnivieť? Stavte na revolučnýKlarstein drybest 10, ktorý odstráni všetku nežiaducuvlhkosť. Máte radi na raňajky zdravé ovocnésmoothie? ParádnyKlarstein mixérvám vyrobí tie najlepšie nápoje. V ponukeKlarstein Heraklesmixérov sú desiatky modelov rôznych farieb, výkonu či cien.

Klarstein predajňa a e-shop

Nakupovať produkty Klarstein môžete vkamennej predajniv Bratislave, ktorá je otvorená od roku 2015. Pohodlnejšie nákupy zrealizujete cez e-shopKlarstein.sk. V prehľadon menu si vyberte kategóriu, produkt a do72 hodínmáte svoje spotrebičedoma. Na všetky výrobky Klarstein sa navyše vzťahuje3-ročná záruka. Ešte ste o značke Klarstein nepočuli? Alebo patríte skôr k ľuďom, ktorí preferujú notoricky známe značky? Prečítajte siKlarstein recenziea zistíte, že sa nie je čoho báť. Značka je skutočne kvalitná a všetky spotrebiče vyzerajúexkluzívne. V obchode Klarstein si zariadite celú domácnosť.

Využite Klarstein zľavy

Nakupujte spotrebiče do vašej domácnostivýhodnejšie. VyužiteKlarstein zľavya zariaďte si kuchyňu vybavením v top kvalite za tienajlepšie ceny. Vysávače, klimatizácie, mixéry, chladničky a mnoho iného zoženiete u nemeckého výrobcu spotrebičov a bielej techniky Klarstein. Sledujte pravidelneKlarstein letáka vždy budete mať k dispozícii najnovšie informácie a možnostiach nakúpiť za super cey.

V tomto e-shopu můžete nakupovat také v Česku, podívejte se naKlarstein.cz.

W podobnym sklepie możesz kupować również w Polsce, zapoznaj się zMall.sk.

Podobné obchody

Recenzie KLARSTEIN

5.0

Vladimír Š.

28.04.2019 5.0

Tovar prišiel bleskovo, cena a kvalita fajn. Odporúčam

Vladimír Š.

28.04.2019 5.0

Tovar prišiel bleskovo, cena a kvalita fajn. Odporúčam

Maria

12.04.2019 5.0

Velmi spokojna

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O KLARSTEIN

Nemecká značkaKlarsteinprináša desiatky kvalitných výrobkov pre vašudomácnosť. Vyberať si môžete produkty rôzneho využitia a farieb. Navyše značka pripravila pre svojich zákazníkov e-shopKlarstein.sk, kde nájdete presné popisy ku každému produktu aj s fotografiami.

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 1,5 % späť z ceny nákupu v obchode KLARSTEIN?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.