Obchody, kde vás odmeníme

O obchode KON - RAD

KON - RAD veľkoobchod a maloobchod

KON - RAD veľkoobchodrozváža tovar priamo zákazníkom na celom území Slovenska a taktiež exportuje tovar celosvetovo. Zásobuje gastro zákazníkov, obchodné reťazce a čerpacie stanice.KON - RAD maloobchodponúka nákup bez registrácie vrátane chladeného a mrazeného tovaru vo vlastnej cash&carry predajni. Zákazníci tu nájdu okolo 8 500 položiek.

Medzi KON - RAD sortiment patrianealkoholické nápoje, alkohol a víno, pivo, cukrovinky, slané pochutiny, konzervovaný tovar, koreniny, káva, čaj, mrazený tovar, potrava pre psov a mačky, drogistický a priemyselný tovar, a diaľničné nálepky a telefónne karty. Presný zoznam položiek je dostupný na stránke Kon-rad.eu v častiKatalóg produktov. Dočítate sa tu presné zloženie produktu, jeho dostupnosť, krajinu pôvodu a taktiež veľkosť balenia. Ak vám záleží, aby ste mali tú najlepšiu cenu tovaru, sledujteKON - RAD zľavy.

KON - RAD cenník

KON - RAD cenník je dostupný ažpo registrácii všetkým zákazníkomna stránke. Ponúka im nákup tovaru za výhodné ceny a prehľadný veľkoobchodný objednávkový systém.Zľavnené ceny produktovnájdete vKON - RAD letáky.

KON - RAD supermarket

KON - RAD supermarket ponúka kvalitnépotravinyaprémiové produktyv KON - RAD Bratislava. Prevádzku môžete navštíviť na ulici Cesta na Senec 15725/24 v Bratislave.KON - RAD otváracie hodinysú od pondelka do štvrtka od 7:00 do 16:30 hod., v piatok od 7:00 do 18:00 hod. a v sobotu od 7:00 do 12:00 hod.

 • Hledáte podobný obchod v Česku? Můžeme vám doporučitKošík.cz.
 • Podobny sklepMakromamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

O KON - RAD

KON - RAD je veľkoobchod s potravinami a nápojmi, ktorý ponúka okolo 6500 tovarových položiek a zásobuje okolo 2000 zákazníkov na Slovensku a v zahraničí. Ponúka aj maloobchodný predaj v cash & carry predajni, kde nie je potrebná registrácia.

Kategórie obchodov

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod KON - RAD.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

+ naviac 5 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.