Obchody / Služby / KON - RAD O KON - RAD - Letáky -

KON - RAD

O obchode KON - RAD

KON - RAD je veľkoobchod potravín s dlhoročnými skúsenosťami. Rozváža tovar priamo zákazníkom na celom území Slovenska a taktiež importuje a vyváža tovar celosvetovo. Zásobuje gastro zákazníkov, obchodné reťazce aj čerpacie stanice. KON - RAD ponúka aj možnosť nákupu v maloobchodoch bez registrácie vrátane chladeného a mrazeného tovaru vo vlastnej cash&carry predajni alebo v supermarkete. Zákazníci tu nájdu okolo 8 500 produktov.

KON - RAD ponuka

KON - RAD ponúka svojim zákazníkom naozaj široký sortiment. Nájdete u nich nealkoholické nápoje, alkohol a víno, pivo, cukrovinky, slané pochutiny, konzervovaný tovar, koreniny, kávu, čaj, mrazený tovar, potravu pre psov a mačky, drogistický a priemyselný tovar, diaľničné nálepky aj telefónne karty. Presný zoznam položiek je dostupný na stránke Kon-rad.eu v časti Katalóg produktov. Dočítate sa tu presné zloženie produktu, jeho dostupnosť, krajinu pôvodu a taktiež veľkosť balenia. Aktuálnu ponuku obchodu si môžete pozrieť v KON - RAD letáku.

Obrázok

KON - RAD otváracie hodiny

Ak ste sa rozhodli nakúpiť v obchode KON - RAD, pozrite si otváracie hodiny jednotlivých pobočiek.

PobočkaAdresaOtváracia doba

KON - RAD Bratislava

Cesta na Senec 15725/24, 830 06Po - Ne: 7:00 - 20:00
KON - RAD SenecFučíkova 4240/8, 903 01Po - Ne: 7:00 - 20:00
KON - RAD ModraOC KOCKA, Dukelská 40, 900 01Po - Pia: 6:00 - 19:00
Sobota: 7:00 - 18:00
Nedeľa: 8:00 - 14:00

Doprava a platba

V maloobchodných predajniach KON - RAD denne nakupuje veľké množstvo spokojných zákazníkov. Navyše tento obchod každý deň svojimi rozvozmi zásobuje približne 1000 odberateľov po celom Slovensku. V KON - RAD môžete využiť doručenie tovaru priamo dopravcom KON - RAD alebo osobný odber na predajni. Ak si vyberiete doručenie tovaru dopravcom, môžete mu zaplatiť iba v hotovosti pri prevzatí. Pri osobnom odbere priamo na predajni máte možnosť platiť platobnou kartou, hotovosťou alebo stravnými lístkami.

Cena za dopravu sa môže líšiť. Ak potrebujete zistiť konkrétnu sumu, stačí ak si pozriete prehľadný Sadzobník poplatkov, ktorý je uvedený na stránke obchodu v kategórii Obchodné podmienky.

Reklamácia

V prípade, že nie ste spokojný s kvalitou tovaru zakúpeného na stránke Kon-rad.eu, máte samozrejme právo ho reklamovať. Všetky doručené produkty si vždy ihneď skontrolujte, pretože reklamácia je možná iba na mieste pri doručení. Inak za poškodenie predávajúci nenesie zodpovednosť a reklamácia vám bude zamietnutá.

Reklamovať tovar môžete veľmi jednoducho. Stačí napísať svoju požiadavku na e-mailovú adresu reklamacie@kon-rad.sk a priložiť prijmový pokladničný doklad alebo faktúru. Na žiadosť o reklamáciu by vám predávajúci mal odpovedať do 30 dní. V prípade prijatia, je možné ju vyriešiť dvoma spôsobmi, a to:

 • vrátenie peňazí
 • výmena za nový tovar

Kontakt

Predajňu KON - RAD je možné kontaktovať viacerými spôsobmi. Ak sa chcete spojiť s recepciou, volajte na telefónne číslo 02/48 210 200. Objednávky sa prijímajú na čísle 02/32 333 000 - 010. Reklamácie vybavíte na e-mailovej adrese reklamacie@kon-rad.com, marketing kontaktujete na adrese marketing@kon-rad.sk a Úsek generálneho riaditeľa na e-mailovej adrese ugr@kon-rad.sk

Nezabudnite obchod sledovať aj na Facebooku a Instagrame, aby vám neunikli žiadne novinky.

Obchody, kde vás odmeníme

O KON - RAD

KON - RAD je veľkoobchod s potravinami a nápojmi, ktorý ponúka okolo 6500 tovarových položiek a zásobuje okolo 2000 zákazníkov na Slovensku a v zahraničí. Ponúka aj maloobchodný predaj v cash & carry predajni, kde nie je potrebná registrácia.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod KON - RAD.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa