LAMAX

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

LAMAX zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť 2,5 % v obchode LAMAX

Platí do 21.10.2021

 
   

Internetový obchod Lamax široké spektrum elektroniky za dostupné ceny. K dispozícii je aj Lamax zľavový kód.

O obchode LAMAX

Internetový portál Lamax ponúka špičkovú elektroniku za dostupné ceny. K dispozícii je aj Lamax zľavový kupón, ktorý vám pomôže výrazne ušetriť!

Lamax

Spoločnosť Lamax má v portfóliu široké spektrum produktov. Orientuje sa prevažne na elektronikuZápal pre moderné technológie tam bol už od úplného začiatku. Množstvo kvalitných prvkov a podporných službieb, ktoré vaše nakupovanie uľahčia sú taktiež samozrejmosťou. Nezáleží, či zháňate nové elektro, alebo iba power banku. Lamax - vaša objednávka je vždy na prvom mieste!

Obrázok

Lamax kontakty

Pre zákazníkov je pripravený špičkový zákaznícky servis. Lamax zákaznícke centrum vám je k dispozícii telefonicky  alebo mailom. Kontaktovať ich môžete v pracovné dni od 9 do 17 hodín. Nebojte sa spýtať na všetko, s čím si neviete rady. Do pozornosti dávame aj sociálne siete, a to najmä Lamax facebook, ktorý prináša tie najaktuálnejšie informácie. Odporúčam sledovať aj Tipli tipy. Napríklad na nadupané mobily do 250 €.

 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Česku datart.cz.
 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Poľsku mediaexpert.pl.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O LAMAX

Internetový obchod Lamax široké spektrum elektroniky za dostupné ceny. K dispozícii je aj Lamax zľavový kód.

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 2,5 % späť z ceny nákupu v obchode LAMAX?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 10 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.