Letenky za babku

O obchode Letenky za babku

Letenky za babku je internetový portál, vďaka ktorému môžete cestovať po celom svete za málo peňazí. Nemusíte zdĺhavo prehľadávať množstvo stránok, aby ste vybavili letenky, ubytovanie či požičanie auta. Stačí vám prísť na web Letenkyzababku.sk a vedieť kam a kedy chcete cestovať. Portál vám pomôže vyhľadať ten najlepší let za výhodnú cenu. Stránka Letenky za babku bola nápadom nadšeného cestovateľa, ktorý sa rozhodol zdieľať tipy ako cestovať za menej peňazí ale i tak si dovolenku užiť. 

Obrázok

Letenky za babku Londýn a iné destinácie

Ak chcete spoznávať nové krajiny sveta, objavovať zaujímavé pamiatky, alebo len oddychovať pri mori, no nechcete za cestovanie utratiť obrovské sumy, portál Letenky za babku je to správne miesto, kde sa dozviete, ako ušetriť pri nákupe leteniek, rezervácii ubytovania či dokonca požičaní auta. 

Vyhľadajte si napríklad Letenky za babku Londýn - stačí si vybrať, odkiaľ chcete letieť (k dispozícii je napríklad letisko vo Viedni či Budapešti), počet osôob a dátum, kedy chcete letieť tam a aj späť. Po zadaní týchto informácií vás portál presmeruje na internetové stránky Pelikan.sk, ktoré vám prehľadajú ponuku všetkých dostupných leteckých spoločností a nájdu tak tie najvýhodnejšie letenky. Dostupné sú však aj mnohé iné destinácie - napríklad Azory Letenky za babku, Madeira Letenky za babku a mnoho ďalších. 

Vďaka Letenky za babku kúpite akciové letenky napríklad do destinácií:

 • Azory,
 • Madeira,
 • Londýn,
 • Barcelona,
 • Miláno,
 • alebo do romantického Paríža.

Ak ste si už vybrali letenku, ale treba vám zariadiť ešte ubytovanie, z portálu Letenky za babku sa veľmi ľahko môžete presunúť na Booking.com. Tam si vyberte miesto, kde budete dovolenkovať a stránka vám ponúkne najlepšie a najvýhodnejšie dostupné ubytovanie v rôznych hoteloch. Hotely sú k dispozícii nie len v rôznych dovolenkových destináciách, ale aj v takmer všetkých mestách sveta, kde si môžete užiť turistiku, pamiatky, alebo oddychovať v kúpeloch či wellness.

Keď už budete na vysnívanej dovolenke, nemusíte tráviť čas len v hoteli alebo na pláži. Môžete si totiž prenajať auto a spoznávať destináciu ešte podrobnejšie. Na stránke Letenky za babku si vyberte, kde si chcete auto požičať a termíny od kedy do akého dátumu ho budete chcieť využívať. Po vyplnení formuláru na webe Letenkyzababku.sk, budete presmerovaný na stránku DiscoverCars, kde sa vám zobrazia najlepšie ponuky vozidiel od rôznych požičovní.

Výhody Letenky za babku

Ak si chcete vyhľadávať dostupné informácie o cestovaní a cenách dovoleniek, využite veľké množstvo užitočných rád a tipov, kam či ako cestovať. Stačí len vedieť kam a kedy by ste chceli cestovať a portál vás hneď presmeruje na možnosť zakúpenia letenky. Tím Letenky za babku sa pravidelne delí s čitateľmi o najzaujímavejšie dovolenkové destinácie i iné miesta pre oddych či spoznávanie, o tipy ako pohodlne cestovať, radí, ako sa zbaliť na dovolenku a nájdete tam skutočne množstvo článkov, ktoré vám pomôžu pripraviť sa na dvolenku bez cestovnej horúčky.

Okrem článkov si tu môžete prečítať všetko dôležité, čo potrebujete vedieť pri požičaní auta, alebo na webe nájdete aj vysvetlenie, čo je last minute a first minute dovolenka. Pozrite si výhody oboch týchto možností spolu s Letenky za babku a vyberte si dovolenku podľa vašich predstáv. Môžete si ju naplánovať už dlhší čas vopred, alebo sa spontánne rozhodnúť a letieť už o dva dni. 

Novinky zo sveta cestovania môžete sledovať aj na sociálnych sieťach Letenky za babku. Napríklad na Facebooku, Instagrame, alebo si pozrieť zaujímavé videá priamo z dovolenkových destinácií. Vďaka tomuto portálu bude cestovanie výhodnejšie a ešte zábavnejšie.

Obchody, kde vás odmeníme

O Letenky za babku

Letenky za babku je internetový portál pre všetkých, ktorí chcú cestovať po celom svete, no zároveň ušetriť. Môžete si tu veľmi jednoducho vyhľadať dostupné letenky za výhodné ceny. Okrem toho je k dispozícii možnosť zapožičania auta. Ak vás zaujímajú tipy na cestovanie, na portáli Letenkyzababku.sk nájdete množstvo článkov. Vyberte si napríklad Letenky za babku Londýn alebo navštívte Madeiru. S portálom môžete vždy ušetriť -  vyhľadávanie letov je pritom veľmi jednoduché a budete hneď presmerovaný na stránku, kde si budete môcť letenku kúpiť.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Letenky za babku.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa