Letný hit

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Letný hit zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť 2 % v obchode Letný hit

Platí do 24.10.2021

 
   

Trendy módne doplnky za najlepšie ceny! Slnečné okuliare, kabelky, tašky, ruksaky, náramky a bižutéria. Ponuka módneho eshopu letnyhit.sk je...

Kupón na zľavu 10 % na Letnyhit.sk

Platí do 25.10.2021

+ 2 % naspäť z nákupu

Platí pri nákupe nad 20 €. Kód zadajte v košíku. viac

Zľavy až 50 % na Letný hit

+ 2 % naspäť z nákupu

Vyberte si tovar vo výpredaji so zľavami od 30 až do 50% viac

2 darčeky zadarmo k objednávke na Letný hit

+ 2 % naspäť z nákupu
   

- Ku každým slnečným/čírym okuliarom dostanete handričku na čistenie a látkový obal úplne ZADARMO! - Ku každej zakúpenej kabelke dostanete… viac

O obchode Letný hit

Letný hit

Trendy módne doplnky za najlepšie ceny! Slnečné okuliare, kabelky, tašky, ruksaky, náramky a bižutéria. Ponuka módneho eshopu letnyhit.sk je skutočne široká. Okrem kvalitného tovaru môžete čerpať aj množstvo výhod, ktoré Letný hit ponúka. Čo tak expresné doručenie tovaru a prípadná bezplatná výmena? Časté sú aj rôzne darčeky a zárukou je skvelá cena a množstvo pozitívnych hodnotení na známom cenovom porovnávači Heureka. Spoľahlivosť je ďalšia z výnimočných vlastností, ktorou sa eshop Letný hit môže pochváliť. Ocenenie „Overené zákazníkmi“ má naozaj iba desiatka obchodov. Pripravte sa na leto! Nezáleží či siahnete po skvelých slnečných okuliaroch alebo jednom z najkrajších klobúkov pod slnkom. Všetky módne doplnky doslova na jednom mieste!

letný hit ponuka

Čo všetko ponúka Letnyhit.sk?

 • Dámske slnečné okuliare
 • pánske slnečné okuliare
 • imidžové číre okuliare
 • crossbody kabelky
 • spoločenské kabelky
 • kožené ruksaky
 • vintage a retro ruksaky
 • ruksaky do školy
 • peňaženky
 • náramky
 • náhrdelníky
 • choker náhrdelníky
 • a mnoho ďalšieho...

Letný hit doprava a platba

Svoju objednávku si môžete nechať doručiť viacero spôsobmi. Môžete využiť Letný hit zľavy, kde nájdete napríklad kupón na dopravu zadarmo a množstvo iných zliav a akcií.

letný hit ponuka

Letný hit kontakty

Zákaznícky servis je pre obchod Letný hit mimoriadne dôležitý. Letný hit zákaznícke centrum môžete kontaktovať telefonicky na 0918 875 192, mailom na distribucia@letnyhit.sk alebo môžete využiť kontaktný formulár a live chat na webovej stránke letnyhit.sk. Zákaznícka podpora vám je k dispozícii v pracovné dni od 9 do 17 hodín. V prípade reklamácie píšte na mailovú adresu info@letnyhit.sk, obratom dostane všetky potrebné pokyny. Centrála Letný hit sa nachádza na adrese Párnica 295, 02601 Dolný Kubín. Určite odporúčame sledovať aj sociálne siete. Najmä Letný hit facebook a instagram, kde nájdete množstvo zaujímavých informácií a tipov. Napríklad ako sa správne chrániť pred letným slnkom.

 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Česku bonprix.cz.
 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Poľsku born2be.pl.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Letný hit

Trendy módne doplnky za najlepšie ceny! Slnečné okuliare, kabelky, tašky, ruksaky, náramky a bižutéria. Ponuka módneho eshopu letnyhit.sk je skutočne široká. Okrem kvalitného tovaru môžete čerpať aj množstvo výhod, ktoré Letný hit ponúka. Čo tak expresné doručenie tovaru a prípadná bezplatná výmena?

Kategórie obchodov

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 2 % späť z ceny nákupu v obchode Letný hit?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 10 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.