Artmie

Artmie je internetový obchod pre všetkých nadšencov umenia, ktorí umenie radi tvoria. Ponúka totiž široký sortiment potrieb na maľovanie, kreslenie, ale aj vyrábanie. Ak napríklad hľadáte nové hobby a láka vás práve kreatívna činnosť, Artmie je to pravé miesto na nákup všetkého, čo budete potrebovať. Na kreslenie tu nájdete mnoho druhov ceruziek, papierov, na maľovanie zasa rôzne typy farieb i širokú škálu rozmerov maliarskeho plátna. Okrem toho môžete vyskúšať maľovanie na textil, scrapbooking alebo aj odlievanie či modelovanie. E-shop Artmie.sk ponúka aj produkty na maľovanie podľa čísel, ktoré sú vhodné keď chcete maľovať, ale nemáte nápady.

Artmie dodáva materiál všetkým umelcom už vyše 15 rokov. Jeho základ je na Slovensku v Snine, ale pôsobí aj v ďalších krajinách Európy - napríklad v Maďarsku, Českej republike, Rumunsku, ale aj v ďalších deviatich štátoch. Na Slovensku je práve Artmie lídrom na trhu s umeleckými potrebami a vyhľadávajú ho nie len profesionálni umelci, ale aj začiatočníci. 

Obrázok

Ako ušetriť na Artmie

Nakupovanie umeleckých potrieb nemusí byť finančne náročné. Na e-shope Artmie zoženiete všetky potreby veľmi výhodne a vždy môžete ušetriť. Napríklad aj pomocou Artmie zľavových kupónov, ktoré vám dokážu odomknúť príjemnú zľavu na váš nákup. Alebo si pozrite ponuku produktov v akcii - tam nájdete papiere, ceruzky, štetce ale aj umelecké sety. 

Okrem toho Artmie často ponúka zľavy na konkrétne kategórie produktov - napríklad na akrylové farby, plátna a omnoho viac. Navyše ak nakúpite nad 39 €, získate dopravu úplne zadarmo. Prejdite na e-shop Artmie.sk cez Tipli a získajte určité percento z nákupu späť na váš účet - aj takýmto spôsobom môžete ušetriť.

Ako získať Artmie zľavový kupón

Získanie Artmie zľavového kupónu vôbec nie je zložité. Stačí vám k tomu e-shop Artmie.sk, pretože na úvodnej stránke vždy nájdete aktuálne zľavové kupóny a mnoho iných akcií. Taktiež môžete sledovať profil e-shopu na Tipli, pretože pravidelne pridávame najaktuálnejšie zľavové akcie a aj kupóny. Potom stačí už len prejsť na stránku Artmie a využiť zľavu.

Okrem toho sa určite oplatí aj prihlásiť sa na odber newslettera na Artmie.sk, pretože tak budete informovaní o všetkých najnovších akciách. Artmie o nich informuje aj prostredníctvom sociálnych sietí - Instagramu. Facebooku či TikToku. Nakúpte si pohodlne všetky umelecké potreby za výhodnejšie ceny.

Artmie zľavy a Black Friday

Na e-shope Artmie nájdete vždy nejaké zaujímavé zľavy. Vždy si môžete prezrieť sekciu Akcie a tam nájdete mnoho produktov. Artmie tieto produkty pravidelne dopĺňa podľa dostupnosti. Ak chcete ušetriť napríklad pri nákupe maliarskeho plátna, pozrite si túto kategóriu a určite tam niečo nájdete. Ak radi nakupujete počas celosvetových nákupných sviatkov, určite si nenechajte ujsť Artmie Black Friday. K dispozícii sú skvelé zľavy na desiatky produktov. Súčasťou Black Friday na Artmie.sk bývajú aj zľavové kupóny.

Artmie maliarske plátna, farby a iné umelecké potreby

Či už ste skúsený umelec, začiatočník, alebo len zháňate potreby pre vaše deti, Artmie.sk je to správne miesto pre tieto nákupy. Vyberať môžete z desiatok rôznych produktov na viaceré aktivity. Artmie nie je len o maľovaní či kreslení, ale poskytuje možnosť vyskúšať aj iné tvorivé činnosti. Nájdite si nové hobby s Artmie a vyplňte váš voľný čas tvorivo.

Základom maľovania sú farby. Na e-shope Artmie.sk ich nájdete mnoho a to viacero druhov. Obľúbené sú napríklad akrylové farby - vybrať si môžete z množstva odtieňov a farieb. Pri konkrétnom produkte vždy nájdete vzorkovník farieb, takže si budete vedieť ľahšie vybrať. Akrylové farby sú od overených značiek ako napríklad Solo Goya, Nassau, Pebeo Studio, El Greco a iných. Všetky tieto značky sú skutočne kvalitné. Ak ste už o niečo skúsenejší umelec, určite skúste aj akrylové médiá - niektoré vám pomôžu vytvoriť zaujímavú štruktúru. Okrem akrylových farieb tu nájdete aj olejové farby, akvarelové farby a aj iné typy. 

Artmie je skutočným expertom na maliarske plátna. V ponuke sú viaceré rozmery od tých najmenších po najväčšie a taktiež môžete vyskúšať 3D plátna, ktoré sú hrubé, takže môžete maľovať aj na ich strany. Vytvorte si originálny obraz presne podľa vašich predstáv a ozvláštnite ním váš byt. Pre začiatočníkov sa hodí napríklad plátno na lepenke, alebo nechýba ani možnosť maľovať či kresliť na papier. Artmie ponúka viacero typov papierov, skicovacích blokov a aj zápisníkov. Ak už maľujete na plátno dlhšie, kúpte si na Artmie aj stojany - nájdete tu stolové, ateliérové i exteriérové.

Obrázok

Na maľovanie si na Artmie môžete kúpiť aj viacero ďalších pomôcok. Napríklad:

 • štetce - sady, ploché štetce i guľaté,
 • štetce na podklad a šepsovanie,
 • maliarske nože a špachtle,
 • palety a iné výtvarné pomôcky.

Ak vás láka skôr vyrábanie, na Artmie nájdete množstvo kreatívnych potrieb. Napríklad priadze na pletenie či háčkovanie, farby na textil i na sklo, všetko na výrobu šperkov - môžete skúsiť odlievanie zo živice a vytvoriť si tak jedinečné šperky. Alebo skúste modelovanie. V prípade, že si chcete ozvláštniť vašu domácnosť handmade výrobkami, pozrite si ponuku drevených produktov, ktoré môžete ozdobiť podľa vášho štýlu, alebo si vyrobte dekorácie či sviečky. Fantázii sa medze nekladú - s Artmie môžete vytvoriť originálny nočný stolík aj do detskej izby. Obľúbený je dnes aj scrapbooking - vytvorte si originálny album spomienok. Vytlačte si fotografie, dokúpte nálepky a dekoračné papiere a špeciálny zápisník. To všetko kúpite na Artmie.sk.

Kreslenie je tiež obľúbenou formou umenia. Na e-shope Artmie.sk nájdete okrem papierov a skicárov aj rôzne farbičky, pastely, uhlíky a samozrejme rôzne druhy ceruziek. V prípade, že potrebujete nachystať deti do školy a chýba vám pár potrieb na výtvarnú výchovu, ktoré je potrebné nakúpiť, môžete im vybrať z ponuky Artmie. Nájdete tu výkresy, farbičky a aj iné veci na tvorenie. Tie môžu využiť nie len v škole, ale aj doma. Vytvárajte s deťmi zaujímavé projekty. 

Ak vás láka maľovanie, ale nechce sa vám vymýšľať, čo budete maľovať, vyskúšajte dnes obľúbené maľovanie podľa čísel. Je to veľmi oddychová a relaxačná činnosť, ktorou si taktiež môžete skrášliť vaše obydlie. Na Artmie nájdete mnoho motívov. Princíp je jednoduchý - kúpite si špeciálne plátno na ktorom sú natlačené čísla. K tomu dostanete sadu farieb - tieto farby sú tiež očíslované. A vy potom jednoducho vyfarbujete políčka, tak aby sa vám jeho číslo zhodovalo s číslom farby. 

Prečo nakupovať na Artmie

Artmie je špecialista na umelecké potreby a vždy sa tam oplatí nakupovať. E-shop ponúka širokú škálu značiek maliarskeho plátna, ale taktiež vyrába vlastnú značku Artmie plátna, ktoré sú veľmi kvalitné a zároveň cenovo dostupné - a vyrobené na Slovensku. Môžete si vybrať z mnohých rozmerov a vyskúšať aj 3D plátno. Artmie poskytuje možnosť rýchlej dopravy - väčšina produktov je skladom a bude vám doručená do dvoch pracovných dní. 

Artmie však nie je len predajcom kreatívnych potrieb. Snaží sa inšpirovať umelcov a všetkých, ktorých tvorenie baví. Inšpiruje napríklad na svojom blogu. Dočítate sa tu tipy na darčeky pre kreatívcov, návody na kreslenie, maľovanie i vyrábanie, tipy na produkty a aj zopár vecí zo zákulisia. Artmie je aktívne aj na sociálnych sieťach. Sledujte napríklad Artmie YouTube či TikTok. Nájdete tu mnoho videí, návodov a takisto na TikToku môžete byť súčasťou živého vysielania, počas ktorého sledujete ako sa tvorí obraz a iné projekty - pozerajte ťahy štetca a relaxujte, alebo sa nechajte inšpirovať.

Artmie získalo aj mnoho ocenení, ktoré len svedčia o kvalite produktov a pohodlnosti nakupovania. Prečítajte si aj Artmie recenzie, ktoré sú veľmi kladné. Artmie sa navyše rozšírilo do ďalších krajín Európy. Na e-shope nájdete aktuálne trendy vo svete umenia a hneď ich môžete vyskúšať. Takisto sú v ponuke aj rôzne zľavy. A ak máte v rodine kreatívca a neviete, čo mu kúpiť k Vianociam, alebo narodeninám, môžete si vybrať niektorý z darčekových poukazov. 

Artmie vrátenie tovaru a reklamácia

Aj napriek kvalite služieb a produktov od Artmie sa môže stať, že niekde nastane chyba, alebo vám daný produkt nevyhovuje. V takom prípade môžete odstúpiť od kúpnej zmluvy do 14 dní. Stačí, keď vyplníte formulár na odstúpenie od zmluvy a kontaktujete e-shop na e-mailovej adrese: reklamacie@artmie.com. Na vrátenie produktu máte až 100 dní od doručenia. Produkt musí byť nepoužitý a nepoškodený. Takisto môžete na uplatnenie vrátenia vyplniť formulár a napokon odoslať tovar na adresu: ARTMIE, spol. s r. o., Strojárska 4268, 069 01 Snina, a ti na vaše náklady. Peniaze vám budú následne vrátené do 15 dní od doručenia tovaru na adresu predávajúceho. Takisto môžete požiadať o výmenu tovaru za iný.

Ak preberáte od kuriéra zásielku od Artmie a má poškodený obal, reklamujte to priamo u kuriéra a po spísaní reklamácie kontaktujte e-shop Artmie.sk. V prípade, že je obal v poriadku, ale produkt je i tak poškodený, či sa poškodil až po istom čase, máte právo ho reklamovať priamo na Artmie. Záručná doba je pritom 24 mesiacov od zakúpenia. V takom prípade vyplňte reklamačný formulár a napíšte na vyššie uvedenú e-mailovú adresu. Vhodné je tiež poslať fotografie poškodenia. Artmie.sk spracuje vašu reklamáciu do 30 dní a následne navrhne ďalší postup. Reklamovaný produkt vám môže byť vymenený, alebo vám budú zaslané peniaze späť na účet.

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom reklamácie, vrátenia a aj nakupovania môžete kontaktovať zákaznícke centrum e-shopu na telefónnom čísle: +421 57 2225 030 alebo prostredníctvom e-mailu: info@artmie.sk a otázky vám určite zodpovedia aj na sociálnych sieťach - Facebooku, Instagrame či TikToku.

Artmie zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Doprava zadarmo nad 39 €

28.02.2023

Zľavy 36 % na sady akrylových farieb Solo Goya

30.11.2022

Zľava 10 % na skicovacie bloky

30.11.2022

Zľavy 33 % na umelecké sety

30.11.2022

Zľavový kupón 3 € na nákup

09.09.2020

Zľavový kupón 6 € na nákup

09.09.2020

Zľavový kupón 10 € na nákup

09.09.2020

Zľavy až 12 % na farby na mramorovanie na Maliarske plátno

31.03.2020

Zľava -8 % na detské umelecké farby na Maliarske platno

10.03.2020

Zľava -12 % na maliarsky stojan na Maliarske plátno

10.03.2020

Ako uplatniť zľavové kupóny na Artmie

Práve zľavové kupóny sú najlepšou možnosťou ako ušetriť v internetovom obchode Artmie. Ich použitie je mimoriadne jednoduché. Pozrite sa na postup ako uplatniť Artmie zľavový kupón a začnite ihneď šetriť. Vyberte si najlepší zľavový kód (celú aktuálnu ponuku nájdete vyššie), ktorý by ste chceli na Artmie.sk uplatniť. Kliknite na symbol nožníc, čím sa skopíruje zľavový kód. Následne kliknite na oranžové tlačidlo „Použiť kupón“. Budete presmerovaný priamo do obchodu. Vyberte si produkt, o ktorý máte záujem a následne kliknite na tlačidlo „Pridať do košíka“. Budete presmerovaný do nákupného košíka. Do políčka „Mám zľavový kód“  skopírujte váš zľavový kód (napríklad jednoduchým stlačením klávesovej skratky CTRL-V) a kliknite na „Vložiť“. Teraz stačí už iba dokončiť nákup.

Obrázok

V prípade, že sa vám nedarí uplatniť Artmie zľavový kupón, problém môže byť v skončení jeho platnosti. Alebo sa niektoré kupóny vzťahujú na dané produkty či kategórie - preto vždy pozorne čítajte podmienky kupónu.

Recenzie Artmie

Viera Ž.

13.01.2024 5.0

Emma T.

14.04.2023 5.0

Super

Iveta K.

13.04.2023 5.0

Obchody, kde vás odmeníme

O Artmie

Internetový obchod Artmie je e-shop plný produktov pre všetkých, ktorí radi tvoria. Ponúka široký sortiment farieb na maľovanie - akrylové, akvarelové a mnoho iných -, maliarske plátna rôznych rozmerov, papiere a výkresy, zápisníky, ceruzky, fixy ale aj rôzne potreby na iné tvorenie. Napríklad na maľovanie na textil, odlievanie, modelovanie či obľúbený scrapbooking. Ak máte dušu kreatívca, rozhodne tu nájdete všetko pre rozvíjanie vašej fantázie a hobby. Navyše všetko nájdete za výhodné ceny a v tej najlepšej kvalite. Iste oceníte aj rýchle dodanie a možnosť využiť rôzne zľavy. 

Artmie v iných krajinách

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Artmie.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa