Pre obchod Metro práve teraz zľavové kupóny nemáme.

Prezrite si dalšie zľavové kupóny z obchodov Chocolissimo, Bevmarket, prezdravie.sk, BioCare, alebo Svetnapojov.sk.

Zľavový kupón 50 % na dopravu na Chocolissimo

Platí do 31.10.2020

+ 4 % naspäť z nákupu

O polovicu lacnejšia doprava. Zadajte kód v košíku. viac

Zľavy až 68 % na prezdravie.sk

+ 5 % naspäť z nákupu

Využite zľavy až 68% na prezdravie.sk viac

Darček zadarmo na BioCare

+ 5 % naspäť z nákupu
   

Pri nákupe v internetovom obchode BioCare nad 90 € získate darček zadarmo. viac

Zľavy až 50 % na BabičkinaZáhrada.sk

+ 4 % naspäť z nákupu

Využite zľavy až 50 % v kategórií Akcie na BabičkinaZáhrada.sk. viac

Akcia na alkohol na Svetnápojov.sk - Svetnapojov.sk

 
   

Skvelé akciové ceny na nápoje, ktoré nemôžete zmeškať viac

O obchode Metro

Metro karta

Nákup v predajniachMetromôžete uskutočniť iba ak vlastníteMetro kartu. Zákazníkom sa stanete veľmi rýchlo. Už za24 hodín môžete nakupovaťpotraviny vo vami zvolenej predajni Metro. Na stránkemetro.skvyplníte online formulár, kde uvediete IČO a za 24 hodín si ju vyzdvihnete. Metro karta je určenápodnikateľským subjektom,obchodom, nemocniciam, školám, orgánom štátnej správy a ďalším subjektom.

Metro kartavám poskytuje viacero výhod:nízku veľkoobchodnú cenu, atraktívne akčné ponuky a zľavya viac ako 40 000 potravinových a nepotravinových výrobkov. Prelistujte si onlineMetro letáky, kde nájdete potraviny aspotrebný tovar za zvýhodnené ceny. So zákazníckou kartou môžete dokonca nakupovať v predajniachMetro a Makro v 30 krajinách, okrem Srbska.

Metro katalóg

Metrookrem širokej ponuky potravín ponúka ďalšieslužbyv obchodných strediskách. Nájdete tučerpacie stanice pre vašeauto, výkup oleja, vyšívanie log, finančné služby a Metro distribúciu. Objednaný tovar z Metro katalógu vám dovezú priamo domov. Na túto službu sa musíte registrovať v službem-objednavka.sk. Každý subjekt, ktorý mesačne nakúpi nad 1328 eur bez DPH, sa môže staťdržiteľom Zlatej karty. Nezabudnite sa pozrieť ani naMetro zľavy.

Metro predajne

Do akejkoľvek Metro predajne je povolené vstúpiť ibadržiteľovi Metro karty so sprievodomjednej osoby nad 12 rokov. Na západnom Slovensku môžete zájsť do predajne vDevínskej Novej Vsi, v Ivanke pri Dunajia v Nitre.Metro Nitraje otvorené od pondelka do nedele od 8:00 do 22:00 hod.Metro otváracie hodinysa líšia pre držiteľov Zlatých a Strieborných kariet. Pre týchto zákazníkov je otvorené od pondelka do piatka od 5:00 do 22:00 hod. V sobotu od šiestej a v nedeľu od siedmej ráno, až do desiatej hodiny večer. Na strednom Slovensku nakúpite vo Zvolene a Žiline. Na východe je tu pre vás otvorenéMetro Košice, kde dozaista nájdete všetko, čo potrebujete.

Metro aplikácia a výhody

Každá prevádzka manipulujúca s potravinami musí dodržiavať prísne princípy. Tento systém označovaný akoHACCPje odlišný pre rôzne typy prevádzok. Nezúfajte však!Metropre vás pripraviloonline aplikáciu, ktorá vám pomôže sozavedenímtohto systému asplnením legislatívnych podmienok. O kvalitu potravín sa nemusíte absolútne obávať.Metroje 1. veľkoobchod, ktorý disponuje medzinárodnýmcertifikátom IFS. Tento certifikát je ozajstnouzárukou kvality. Ďalšou výhodou je určiteMetro magazín Culinar, kde nájdete tie najlepšie recepty a inšpirácie pre vaše podnikanie. Zistíte mnoho nových spôsobov, ako ponúknuť vaše výrobky, čislužby.

Metro zákaznícke centrum a reklamácie

Metropatrí medzi mimoriadne obľúbené spoločnosti najmä vďaka skvelej starostlivosti o zákazníkov. Ichzákaznícku linkumôžete kontaktovať natelefónnomčísle 0850 123 223 v pracovných dňoch od 8 do 18 hodín. Prípadne môžete kontaktovaťMetro zákaznícke centrumpomocouemailuna info@metro.sk, alebochatovať onlinena stránkemetro.sk.Metro centrálasa nachádza na adrese Senecká cesta 1881, v Ivanke pri Dunaji. Aj tam môžete vrátiť svoj tovar v rámcireklamácie. Na reklamáciu navyše ešte potrebujete faktúru, ktorá vám bola vystavená a Metro zákaznícku kartu.

Metro doprava

Metroposkytujerozvozzakúpených elektrospotrebičov, a todo vzdialenosti 100 km. Túto službu možno využiť výhradne na veľkébiele elektro(chladničky, práčky, umývačky, sporáky, bojlery atď.) atelevízorys uhlopriečkou 63 cm a viac. Hodnota spotrebiča musí byťminimálne 165 EUR vrátane DPH. Tovar vám budedoručený do 2 pracovných dní. Ak ste zákazníkom zo segmentuHoReCa, môžete využiť ajslužbuMetro distribúcia. Viac informácie nájdete na stránkemetro.sk, prípadne sa môžete pozrieť aj naMetro facebook.

 • V tomto eshopu můžete nakoupit i v Česku, podívejte se naMakro.
 • W tym sklepie internetowym możesz kupować także w Polsce, zapoznaj się zMakro.

Podobné obchody

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Metro.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.