Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

Povedzte svojim známym o Tipli a získate 7 €.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Milk Agro

Milk Agro

www.milkagro.sk
Dávate si pozor na to, aby ste vy a vaša rodina jedli len tie najkvalitnejšie potraviny? Nezdajú sa vám potraviny v supermarketoch v poriadku? Možno nastal čas, aby ste začali kupovať mliečne výrobky v Agro milk – patrí medzi najznámejšie firmy východoslovenského regiónu v spracovaní mlieka a výrobe mliečnych výrobkov.

O obchode Milk Agro

Radi nakupujete na jednom mieste, kde si môžete pohodlne prehliadnuť výrobky z ponuky? Spoločnosť Agromilk ponúka široký sortiment výrobkov z mlieka vo vysokej kvalite, ktorá je ohodnotená radou ocenení a kladným ohlasom medzi spotrebiteľmi.

Agro milk predajne

Spoločnosť MILK-AGRO vybudovala sieť maloobchodov po celom území Slovenska. V súčasnosti prevádzkujú viac ako 180 predajní. Predajne sa najviac sústreďujú na Šariši a v okolí Košíc. Prioritou je uspokojiť zákazníka a dodávať čerstvý a čo najkvalitnejší tovar. Na každej prevádzke je možnosť zakúpiť čerstvé mlieko, maslo, jogurty, syry, smotany, mliečne nápoje aj sušené mlieko. Všetky produkty sa predávajú pod značkou SABI – je to značka kvality, lahodnej chuti a vyrobené s láskou. V predajniach môžete nájsť aj iný sortiment potravín, ako napríklad ovocie, zeleninu, mastné výrobky, pečivo, nápoje, domáce potreby, základné hygienické pomôcky, a iné.

Agro milk online

Internetová stránka milkagro.sk vám poskytne užitočné informácie o každom produkte, ako a z čoho SABI výrobky vznikajú. Pomôže vám vyhľadať predajňu blízko vás, zobrazí možnosti prevádzky aj Milk Agro otváracie hodiny. Ďalej sa môžete inšpirovať receptami od zákazníkov z vybraných produktov od firmy Milk Agro. Vybrať si môžete recepty na nedeľný obed, chuťovky na párty alebo múčniky pre našich najmladších. Zoznámiť sa môžete aj s blogom, v ktorom sa dozviete v všetkých prebiehajúcich súťažiach alebo si môžete prečítať na čo sa mliečne výrobky, okrem konzumovania, dajú využiť.

Ak chcete využiť ponuku ešte výhodnejšieho nákupu, my vám pomôžeme pretože sledujeme za vás aktuálne zľavy Milk Agro. Vybranú ponuku zliav nájdete aj v Milk Agro aktuálnom letáku.

 • Máte rádi, kvalitní potraviny, podívejte se na Vitalvibe kvalitní potraviny v Česku.
 • Podobny sklep Straganzdrowia.pl mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Podobné obchody

Články

Aktuálne akciové letáky #45. týždeň:…

Potrebujete doplniť chladničku ale aj kúpiť novú autolekárničku? Či už musíte nakúpiť potraviny,...
7.11.2018 Zobraziť článok
 

Nech už raz platia obchody za nákupy vám!

Začať získavať odmeny s Tipli Zistite ako Tipli funguje

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1356 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
alebo