Najprotein.sk
3,5 %

Najprotein.sk

www.najprotein.sk

Doplnky športovej výživy, odborné poradenstvo a individuálny a zodpovedný prístup k zákazníkom? To všetko a ešte viac nájdete na najprotein.sk. Proteíny, kreatíny, kĺbová výživa, nápoje, zdravé potraviny, ale aj fitness príslušenstvo nájdete práve tu. K tomu navyše odborné poradenstvo, zostavenie jedálnička na mieru a vernostný program. Všetky doplnky zdravej výživý, ktoré nájdete v tomto zdravom obchode pochádzajú výhradne od oficiálnych distribútorov.

Získajte peniaze späť z každého nákupu cez internet

Príklad nákupu s Tipli

  • 10 % späť Vyberte si obchod

    Jana objavila na Tipli svoj obľúbený obchod.

  • 10 € Nakúpte ako obvykle

    Jana se preklikla do zvoleného obchodu a nakúpila ako vždy.

  • 1 € Získajte peniaze späť

    Jana obdržala časť peňazí späť.

Zistite ako Tipli funguje »

Čo hovoria ľudia o Tipli

Sonka Chynoradska Talajkova PRoste super!!! Nic lepsie ani nie je.Som nad mieru spokojná!!!
Nina Kútna Moje osobné skúsenosti sú veľmi pozitívne, určite doporučujem nakupovať…

O obchode Najprotein.sk

Doplnky športovej výživy, odborné poradenstvo a individuálny a zodpovedný prístup k zákazníkom? To všetko a ešte viac nájdete na najprotein.sk. Proteíny, kreatíny, kĺbová výživa, nápoje, zdravé potraviny, ale aj fitness príslušenstvo nájdete práve tu. K tomu navyše odborné poradenstvo a vernostný program. Všetky doplnky zdravej výživy, ktoré nájdete v tomto zdravom obchode pochádzajú výhradne od oficiálnych distribútorov.

Zdravý obchod - Najprotein.sk

Potrebujete poradiť aký je ten najlepší proteín? Obráťte sa na zákaznickú linku a využite ich odborné a individuálne poradenstvo. Ak by ste sa radi dozvedeli niečo viac zo sveta fitness, určite vás poteší blog, v ktorom nájdete články na rôzne témy ako napríklad fitness a cvičenie, chudnutie, doplnky výživy i chutné fitness recepty.

Jedálniček na mieru

Ak neviete ako naštartovať chudnutie, priberanie či rysovanie svalov, využite zostavenie jedálnička na mieru, ktorý zostavuje certifikovaný fitness tréner. Prostredníctvom online konzultácii vám vysvetlí ako začať a ako pokračovať vo vašej ceste za úžasným cieľom. Naučíte sa ako sa správne stravovať a aké prípravky používať, aby ste dosiahli svoje ciele.

Stanovte si cieľ a nakupujte

Je Vašim cieľom získať kvalitné svaly, nabrať hmotu, schudnúť či ochrániť kĺby? Na najprotein.sk si môžete tovar vyhľadať práve podľa toho, čo chcete dosiahnuť. Alebo máte svoju obľúbenú značku, na ktorú nedáte dopustiť? Vyberajte produkty jednoducho podľa značky výrobcu. Navyše ak sa registrujete, automaticky sa stanete členom vernostného programu. Tovar, ktorý je označený skladom je expedovaný už do 24 hodín a navyše pri objednávke nad 99€ dostanete dopravu zadarmo. V prípade, že si tovar radšej vyzdvihujete osobne, môžete tak urobiť v predajni NAJPROTEIN v Čadci.

  • Věděli jste, že v obchodě Najprotein.cz můžete nakoupit i v Česku?

Podobné obchody

Články

Cvičenie online - schudnite z pohodlia domova

Chcete schudnúť, ale neviete ako na to? Nemusíte utrácať množstvo peňazí za posilovňu či osobného...
8.1.2018 Zobraziť článok

Podmienky obchodu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

 

Nech už raz platia obchody za nákupy vám!

Začať získavať odmeny s Tipli Zistite ako Tipli funguje

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1023 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.