Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

Povedzte svojim známym o Tipli a získate 5 €.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

ORIFLAME

ORIFLAME

sk.oriflame.com
Švédska firma s kozmetikou nesie meno Oriflame a na trhu je už viac ako 50 rokov. V Oriflame neustále hľadajú nové a lepšie riešenia a technológie, aby vyrábali pokrokovejšie a inovatívnejšie výrobky, ktoré spĺňajú požiadavky a potreby všetkých zákazníkov. Kvalitnú kozmetiku inšpirovanú krásnou a čistou švédskou prírodou si rýchlo obľúbite a budete ich radi používať. Oriflame sa o vás postará od korienkov vlasov až po päty.

O obchode ORIFLAME

Kozmetika Oriflame

Kozmetika z dielne Oriflame vás prevedie od starostlivosti o pleť, cez make-up a vône až po vlasy. Na to, aby ste sa k tejto kozmetike dostali potrebujete Oriflame katalóg. V sieťach drogérií a drobných kamenných obchodoch sa k nej nedostanete. Ku krému pre všetky vekové kategórie, kvalitnému make-upu, ktorý si poradí s každou nedokonalosťou pleti, voňavke s neodolateľnou vôňou a bohatému výber kozmetiky pre pánov sa dostanete len vďaka svojej Oriflame poradkyni.

Oriflame online

Navštívte Oriflame.sk a urobte si prehľad o tom, čo táto švédska firma ponúka. Oriflame prihlásenie neprebieha tak, ako sme zvyknutí pri ostatných eshopoch. Tu sa môžete registrovať iba ako nový poradca, ktorý bude Oriflame kozmetiku šíriť ďalej. Registrujte sa a vstúpite do sveta krásy a nákupu vysokokvalitných produktov za poradcovské ceny. Oriflame kozmetika vás svojou kvalitou o vstupe do klubu poradcov rýchlo presvedčí. Oriflame objednávka je prístupná len pre poradcov.

Katalóg Oriflame

Kliknite na Oriflame online katalóg a prelistujte si aktuálnu ponuku. Oriflame katalóg vychádza raz za tri týždne a reaguje na aktuálne ročné obdobie a potreby svojich zákazníkov. Mrazuvzdorná kozmetika v zime, slnečná kozmetika v lete. A to všetko za výhodné ceny, aj keď Oriflame leták nie je plný akciových cien, ako sme zvyknutí. Nájdete v ňom novinky, ktoré Oriflame pre vás pripravil, množstvo produktov zameraných na starostlivosť o vlasy a telo, ale aj doplnkov, ktoré ku kozmetike patria. Súčasťou katalógu je aj katalóg Oriflame výpredaj, v ktorom je množstvo výrobkov s akciovými cenami, s ktorými sa v Oriflame už pravdepodobne nestretnete.

Oriflame zľavy na kozmetiku

Aj kvalitnú švédsku kozmetiku môžete nakúpiť so zľavou. V spoločnosti Oriflame to nie je nič neobvyklé. V každom katalógu sa popri bežných predajných cien vyskytujú aj tie akciové. Niekedy sú akcie zamerané na krémy proti vráskam, vlasovú kozmetiku alebo voňavky. Deň Matiek či Deň žien je na Oriflame zľavy obzvlášť bohatý. Každá žena chce byť krásna a darček v podobe kozmetiky, ktorú milujú a potrebujú poteší predsa každú ženu a matku.

Věděli jste, že v obchodě Oriflame.cz můžete nakoupit i v Česku?

Czy wiedzieli Państwo że w sklepe Oriflame.pl można robić zakupy także w Polsce?

Podobné obchody

Články

NOTINO: Luxusná starostlivosť za super…

Jeseň vie byť pekne nepríjemná. Skrášlite si ju s kozmetickými produktmi NOTINO! Relaxujte,...
1.11.2018 Zobraziť článok
 

Nech už raz platia obchody za nákupy vám!

Začať získavať odmeny s Tipli Zistite ako Tipli funguje

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1283 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

alebo