Pixypie

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Pixypie zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť 3 % v obchode Pixypie

Platí do 15.10.2021

 
   

Internetový obchod Pixypie má v ponuke široké spektrum hračiek nielen pre najmenšie deti. K dispozícii je aj Pixypie zľavový kupón, ktorý...

O obchode Pixypie

Internetový obchod Pixypie ponúka hračky a darčeky pre vaše ratolesti. Nájdete tu aj hračky a zábavky pre tie najmenšie deti až po tie väčšie. Široké spektrum produktov, kvalita a rýchle doručenie. To sú hlavné výhody internetového obchodu Pixypie. Pridajte k tomu ešte Pixypie zľavový kód, vďaka ktorému môžete výrazne ušetriť a rozhodne nebudete ľutovať.

pixypie hračky

Pixypie - všetko pre deti

Vrátťe sa do čias hier, zábavy a fantázie. Plnenie snov detí je základnou prioritou pre eshop Pixypie. Každý mal určite svoju obľúbenú hračku. Transformers, Lego, plyšák či krásna bábika. Hračky tu s nami budú navždy. Aj napriek tomu, že žijeme v dobe, kedy pravé hračky pomaly vymierajú a nahrádzajú ich počítače či tablety. Aj napriek tomu, že deti uprednosťňujú práve toto moderné hranie. Pixypie vám ponúka nekonečne široký výber tých najlepších hračiek za bezkonkurenčné ceny. Je len na vás a hlavne na vašej ratolesti, ktorá hračka bude tá pravá.

Pixypie doprava a platba

Eshop Pixypie ponúka viaceré možnosti dopravy a platby. Tovar si môžete nechať doručiť kuriérskou službou GLS za poplatok 5€. Ďalej môžete využiť Slovenskú poštu a Zásielkovňu za poplatok 4,50 €. Zdá sa vám to veľa? Sledujte Pixypie zľavy, kde nájdete napríklad kupón na dopravu zadarmo a množstvo iných zliav a akcií. Dodatočný poplatok za platbu na dobierku je 0,50 € a platí sa pri všetkých možnostiach dopravy okrem služby Zásielkovňa. Všetky ostatné možnosti platby sú bez dodatočných poplatkov. V prípade kuriéra môžete tovar očakávať do 2 dní od odoslania. Ak ste zvolili Slovenskú poštu alebo Zásielkovňu, svoju objednávku by ste mali vidieť do 3 dní. Samozrejme ak je tovar na sklade. Doprava je teda skutočne rýchla!

 • Vedeli ste, že v podobnom obchode Bambule.cz môžete nakúpiť aj v Česku?
 • Vedeli ste, že v podobnom obchode Urwis.pl môžete nakúpiť aj v Poľsku?

Pixypie zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Zľavový kupón na dopravu zdarma

15.10.2021 - Platí pri nákupe nad 15 €.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Pixypie

Internetový obchod Pixypie má v ponuke široké spektrum hračiek nielen pre najmenšie deti. K dispozícii je aj Pixypie zľavový kupón, ktorý stiahne cenu na úplne dno.

Kategórie obchodov

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 3 % späť z ceny nákupu v obchode Pixypie?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 10 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.