Plotmarket.sk

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Plotmarket.sk zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť 5 % v obchode Plotmarket.sk

Platí do 24.10.2021

 
   

Dizajnové ploty, systémy a brány v špičkovej kvalite a navyše aj za výhodné ceny nájdete na Plotmarket.sk. Na výber máte z...

Doprava zadarmo na Plotmarket.sk

+ 5 % naspäť z nákupu

Ak nakúpite nad 700 € máte dopravu kdekoľvek na Slovensku a v Česku zadarmo. viac

O obchode Plotmarket.sk

Plotmarket.sk

Potrebujete kvalitný plot do vášho domu? Na Plotmarket.sk nájdete veľký výber plotov, pletív a tiež brán za výhodné ceny. Prezrite si aktuálny katalóg Plotmarket, určite si niečo vyberiete.

Plotmarket

Doprava a platba

E-shop Plotmarket.sk zabezpečuje prepravu zmluvnými prepravcami priamo na vašu adresu. Ak navyše nakúpite nad 700 €, dopravu máte kdekoľvek v Čechách a na Slovensku úplne zadarmo.

Nechajte si vytvoriť cenovú ponuku priamo na mieru. Pošlite žiadosť obchodu s konkrétnymi údajmi o plote, o ktorý máte záujem a cenovú žiadosť dostanete do pár dní na váš e-mail.

Kontaktné údaje

Vedenie spoločnosti: 0911 626 452

Kalkulácie: 0948 266 648

Fakturačné údaje:

AMONIT s.r.o.

Hlavná 83/41

925 28 Pusté Úľany, Slovensko

V prípade potreby využite online kontaktný formulár vpravo dole na stránke Plotmarket.sk.

ploty a brány

Reklamácia tovaru

Na tovar v e-shope Plotmarket.sk sa vzťahu záručná doba 24 mesiacov. Oznámenie o závade a žiadosť o reklamáciu oznamujte obchodu výhradne písomne. Nezabudnite bližšie popísať závadu na tovare. Informácie o možnosti reklamácie vám e-shop pošle naspäť.

Montáž plotov

Montáže plotov realizuje Plotmarket.sk na celom území Slovenska a Českej republiky profesionálnymi montážnymi skupinami. Nenechávajte montáž plotu na náhodu a využite profesionálne služby Plotmarket.sk. Váš nový plot vám prídu namontovať školený pracovníci. Ak máte záujem o montáž oplotenia, kontaktujte: 

Tel. č.: 0911 626 452

E-mail: plotmarket@plotmarket.sk

 • Na Plotmarket môžete nakupovať aj v Česku.
 • V Poľsku nakupujte vybavenie do domu v e-shope Przydomu.pl.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Plotmarket.sk

Dizajnové ploty, systémy a brány v špičkovej kvalite a navyše aj za výhodné ceny nájdete na Plotmarket.sk. Na výber máte z množstva rôznych pletív, panelových plotov, gabiónov a mobilných brán. Prezrite si aktuálny katalóg a vyberte si ten najlepší pre vás.

Kategórie obchodov

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 5 % späť z ceny nákupu v obchode Plotmarket.sk?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 10 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.