Obchody / Auto & moto / Pneusvet O Pneusvet -

Pneusvet

O obchode Pneusvet

Internetový obchod Pneusvet sa špecializuje predovšetkým na predaj pneumatík. V ponuke nájdete letné, zimné, dokonca aj celoročné pneumatiky, ktoré vášmu štvorkolesovému miláčikovi sadnú ako uliate. Vďaka pneumatikám z Pneusvet sa budete cítiť na každej ceste bezpečne a pohodlne. V ponuke obchodu Pneusvet.sk môžete nájsť aj snímače tlaku, autobatérie, hliníkové aj plechové disky a ešte veľa auto doplnkov, ktoré každý vášnivý majiteľ automobilu ocení. Vyrazte na cesty s pneumatikami od Pneusvet.sk a pocíťte kvalitu! Pneusvet vám okrem predaja ponúka aj služby auto požičovne a pneuservisu. Ak máte problém vybrať tie správne pneumatiky, spoľahnite sa na rady odborníka zo zákazníckej podpory! Pneuservis je tu pre vás.

Pneusvet pneumatiky

Doprava a platba

V súčasnosti máte v internetovom obchode Pneusvet.sk na výber z týchto možností dopravy a platby:

Možnosti dopravy:

 • kuriér DHL
 • osobný odber Žilina

Možnosti platby:

 • na splátky Quatro
 • platba kartou
 • pri prevzatí

Pobočky

Pneuservis Pneusvet môžete za účelom servisu alebo vyzdvihnutia objednávky navštíviť na adrese Areál Elmax, dlhá 85E, 010 09 Žilina. Pneusvet vám je k dispozícii každý pracovný deň, v čase od 8:00 do 16:00.

Zákaznícka linka

Na zákazníckej linke sú k dispozícii zamestnanci, ktorí vám radi pomôžu s výberom aj kúpou. Obráťte sa na nich prostredníctvom telefónneho čísla +421 905 583 176, +421 904 390 048, +421 918  122 707, alebo napíšte na e-mailovú adresu info@jm-design.sk. K dispozícií máte aj on-line chat, ktorý nájdete v pravom dolnom rohu webovej stránky.

Reklamácia

Radi by ste zakúpený tovar reklamovali alebo chcete odstúpiť od kúpnej zmluvy? Kontaktujte zákaznícku infolinku a na ďalšom postupe sa dohodnete s operátorom.

Pneusvet pneumatiky

Sociálne siete

Novinky v e-shope Pneusvet.sk, inšpiráciu na kvalitné pneumatiky, ale aj akčné ponuky môžete sledovať na sociálnej sieti Facebook.

Ak hľadáte podobné obchody, neprehliadnite Pneuboss.

Ďalšie podobné obchody nájdete v kategórii Auto a moto.

Nakupovať a zároveň ušetriť môžete aj v Česku prostredníctvom Tipli.cz

To isté pre vás platí aj v prípade nakupovania v Poľsku prostredníctvom Tipli.pl a nakupovania v Rumunsku prostredníctvom Tipli.ro.

Obchody, kde vás odmeníme

O Pneusvet

Zimné, letné, či celoročné. V internetovom obchode Pneusvet.sk si môžete objednať pneumatiky na každú sezónu. Vyberte si zo širokej ponuky vzorov a značiek, a užívajte si radosť z každej jazdy! Okrem pneumatík sa môžete tešiť na širokú ponuku diskov a autodoplnkov. Svoj nákup nebudete ľutovať.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Pneusvet.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa