Obchody, kde vás odmeníme

O obchode Professionail

Internetový obchod Professionail.sk ponúka všetko pre vaše nechty, aby ste sa cítili priamo ako v nechtovom salóne. Široké spektrum produktov, skvelé ceny a rýchle doručenie. K dispozícii je aj Professionail zľavový kód. Nič viac vám ku šťastiu naozaj netreba! Starajte sa o svoje nechty najlepšie ako viete!

professionail produkty

Professionail ponuka

Predstavte si moderný kvalitne vybavený salón krásy. A teraz si predstavte, že celé vybavenie pochádza priamo z Professionail. Aj takto vyzerajú viaceré salóny v Európe a aj na Slovensku. V ponuke nájdete viaceré jednorázové kozmetické produkty, rôzne stroje na úpravu nechtov, pomôcky na dezinfekciu a sterilizáciu a mnoho ďalšieho. V správnom salóne krásy nemôže chýbať ani prírodná kozmetika. Aj toto nájdete v ponuke Professionail. Stačí si len vybrať. Všetko ostatné už je skutočne jednoduché.

Professionail kontakty

Zákaznícke centrum Professionail je vám plne k dispozícii v pracovné dni od 8 do 16 hodín. Kontaktovať ho môžete telefonicky  alebo mailom. Prípadne môžete využiť aj online kontaktný formulár na stránke professionail.sk.  V prípade reklamácie kontaktujte oddelenie reklamácií mailom alebo telefonicky. Odporúčame sledovať aj sociálne siete. Najmä Professionail Facebook, ktorý poskytuje množstvo aktuálnych a zaujímavých informácií.

 • Vedeli ste, že v podobnom obchode notino.cz môžete nakúpiť aj v Česku?
 • Vedeli ste, že v podobnom obchode iperfumy.pl môžete nakúpiť aj v Poľsku?

O Professionail

Internetový obchod Professionail je špičkou v oblasti starostlivosti o nechty. UV gély, gélové nechty, príslušenstvo a ešte omnoho viac. To všetko za priaznivú cenu. Navyše môžete využiť aj Professionail zľavový kód.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Professionail.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa