Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Raj nechtov zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť 2,5 % na všetko v obchode Raj nechtov

Platí do 25.07.2021

 
   

Každá správna dáma si potrpí na svoj vzhľad. Dokonalý účes či jemný make up sú samozrejmosťou. Netreba tiež zabúdať na poriadnu manikúru

O obchode Raj nechtov

Eshop Rajnechtov.sk

Obľúbená internetová stránka prináša svojim zákazníčkam široké portfólio nechtových produktov. Na svoje si prídu bežné zákazníčky, ale aj profesionálne manikérky. Vaše ruky si zaslúžia tú najlepšiu starostlivosť a krásny vzhľad, ktorý je s vecičkami z eshopu Raj nechtov samozrejmosťou. Nakúpte si trendy laky, UV lampy či nechtové typy a urobte si profi manikúru doma.

Gél lak z Rajnechtov.sk

Potrpíte si na prirodzenosť, ale bez nalakovaných nechtov nedáte ani ranu? Stavte na gél laky. V obchode Raj nechtov si môžete vyberať zo širokého portfólia značiek a najmä farieb. Aktuálnym hitom je napríklad smaragdovo zelená. Odvážne dámy určite poteší vyber odtieňov červenej alebo extravagantné holografické gél laky. Minimalistický look pomôžu vytvoriť nude odtiene, ktoré vyzerajú absolútne prirodzene. Výhodou gél laku je najmä to, že vydrží oveľa dlhšie ako bežný lak na nechty.

Umelé nechty ako zo salónu

Páčia sa vám dlhé nechty, ale tie vaše nechcú narásť? Pomôžte si. Zvoľte gélové či akrylové nechty. S trochou zručnosti si urobíte nechty požadovanej dĺžky a tvaru už za pár minút. Kúpte si modely nechtov, nechtové typy, kliešte a UV lampu a dokonalá manikúra je na svete. V eshope tiež kúpite všetko pre nechtovú starostlivosť ako rôzne nástroje či prípravky, vďaka ktorým budú vaše ruky vždy tip top.

Manikúra od Rajnechtov.sk za super ceny

Nechce sa vám platiť ťažké peniaze za profi manikúru? To ani nemusíte. Okrem toho v eshope Rajnechtov.sk môžete nakúpiť ešte výhodnejšie. Využite cashback a budete mať všetky produkty ešte lacnejšie. Pri nákupe cez Tipli sa vám na účet vráti 2,5 %z finálnej ceny objednávky. A to sa oplatí. Prečo nebyť krásna a ušetriť zároveň? S Rajom nechtov je to možné.

 • V podobném eshopu můžete nakoupit také na Čechách. Podívejte se na AliExpress.cz.
 • Podobny sklep AliExpress.pl mamy dla vas przygotowany w Polsce.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Raj nechtov

Každá správna dáma si potrpí na svoj vzhľad. Dokonalý účes či jemný make up sú samozrejmosťou. Netreba tiež zabúdať na poriadnu manikúru. Doba je rýchla a času nie je nazvyš. Už nemusíte tráviť dlhé hodiny v salónoch, kde vám spravia nechty. Kúpte si vychytávky v eshope Rajnechtov.k a urobte si nechtové štúdio u seba doma.

Kategórie obchodov

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 2,5 % späť z ceny nákupu v obchode Raj nechtov?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 5 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.