Obchody / Elektro a PC / Rozbalene.sk O Rozbalene.sk -

Rozbalene.sk

5.0 (1x)

O obchode Rozbalene.sk

Rozbalený tovar z Rozbalene.sk

Nikdy nesúďte vec podľa obalu. Ten predsa nerozhoduje. Podstatný je obsah a na Rozbalene.sk to dobre vedia. Vedeli ste, že originálny neporušený obal zvyšuje cenu obsahu? Ale nerozhoduje o kvalite obsahu. Pri kúpe je podstatný obsah a tiež cena. Portál Rozbalene.sk zaručuje najnižšie ceny na všetky produkty. Z bohatej ponuky si určite vyberiete! Nové, no lacné elektro, oblečenie či nábytok. Toto všetko kúpite na Rozbalene.sk za bezkonkurenčné ceny.

Bezpečné nákupy na Rozbalene.sk

Rozbalene.sk vám vďaka svojej unikátnej stratégií garantuje vždy najnižšiu cenu a zároveň nakupovanie bez rizík. Nemusíte sa báť, že by bol tovar použitý alebo poškodený len preto, že je v rozbalenom alebo poškodenom obale. Stále je vám garantovaná štandardná 2 ročná záruka. Sortiment pozostáva z kúskov z predvádzacích akcií či nadmerných zásob oficiálnych distribútorov. Práve tým sa znižuje predajná cena jednotlivých produktov. Obal nie je dôležitý. Aj tak skončí hneď po otvorení v koši.

Zlacnené kúsky z Rozbalene.sk

Vadilo by vám, keby ste do bytu kúpili lacný nábytok, ktorého jedinou chybičkou krásy by bol poškodený obal? Pochybujeme. Nepoškodené a kvalitné kúsky oveľa lacnejšie zoženiete na Rozbalene.sk. Pod jednou strechou kúpite všetko od výmyslu sveta a ušetríte tak nemalé peniaze zo svojho rozpočtu. A to sa oplatí.

Rozbalene.sk zľavy

Nakupujte už tak lacné kúsky od výmyslu sveta ešte lacnejšie. Nezabudnite využiť zľavy Rozbalene.sk. Ušetríte ešte viac peňazí. Nakupujte s rozumom. Obal nie je podstatný. Garancia kvalitného a nepoškodeného obsahu spolu so zákonnou záručnou lehotou 24 mesiacov a najnižšími cenami je tu pre vás v Rozbalene.sk. Nakupujte výhodne.

 • V tomto eshopu můžete nakoupit i v Česku, podívejte se na Rozbaleno.cz.
 • Podobny sklep Electro.pl mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Rozbalene.sk zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Dodatočná zľava -15 % na všetko na Rozbalene.sk

26.06.2019

Špeciálna zľava 11 € na nákup na Rozbalene.sk

16.06.2019

Zľava 8 € na prvý nákup na Rozbalene.sk

31.08.2019

Recenzie Rozbalene.sk

Alena K.

07.07.2018 5.0

veľmi

Obchody, kde vás odmeníme

O Rozbalene.sk

Na Rozbalene.sk rozhoduje cena, nie obal! A preto vám tento portál zaručuje najnižšie ceny na všetky produkty. Z bohatej ponuky si určite vyberiete! Nový mobil, bunda či žehlička, na Rozbalene.sk nájdete všetko, na čo si len pomyslíte! Od elektro až po nábytok. Nakupujte kvalitné kúsky za bezkonkurenčné ceny.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Rozbalene.sk.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa