Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

Povedzte svojim známym o Tipli a získate 5 €.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Tatra banka

Tatra banka

www.tatrabanka.sk/sk/personal
Tatra banka ponúka komplexné bankové služby a osobný prístup ku klientom. Tatra banka je lídrom v inováciách a svojim klientom pravidelne prináša užitočné novinky, ktoré im zjednodušia život. Pridajte sa aj vy k spokojným klientom a využívajte všetky výhody, ktoré vám banka prináša.

O obchode Tatra banka

Tatra banka

Prvá súkromná banka na Slovensku. To je Tatra banka. Banka, ktorá udáva trendy a ako prvá na Slovensku zaviedla produkt kreditná karta alebo službu tatra banka internet banking. Britský finančný časopis Euromoney už po trinástykrát vyhlásil Tatra banku za Najlepšiu banku na Slovensku v roku 2017. Tento titul obhájila banka aj od magazínu EMEA Finance. Misou Tatra banka je aj naďalej posúvať hranice bankovníctva.

Tatra banka služby

Tatra banka Group ponúka viaceré služby, ako je napríklad Tatra Leasing, Tatra Residence, Tatra Asset Management a DDS Tatra banky. Vďaka službe Tatra Leasing si môžete nechať prefinancovať hnuteľné a nehnuteľné predmety, nákladné vozidlá a nehnuteľnosti. Komplexné realitné služby pod jednou strechou zas využijete v Tatra Residence a vďaka službe Tatra Asset Management môžete investovať do podielových fondov na Slovensku. Pokiaľ si chcete zaistiť dôchodok na úrovni, využite službu DDS Tatra banky.

Tatra banka využíva najinovatívnejšiu technológiu na identifikáciu osôb. Vďaka inovácii Tvárová biometria si môžete v Tatra banke rýchlo a bezpečne založiť účet alebo požiadať o úver cez mobil kedykoľvek a kdekoľvek. Využite bežný účet na 12 mesiacov bez poplatkov a založte si účet ešte dnes priamo zo svojho mobilu. Neprehliadnite ani ďalšie Tatra banka zľavy.

Tatra banka internet banking

Vstúpte do online banky, ktorá je plná atraktívnych funkcionalít. Vďaka tatra banka ib ľahko spravujete vaše financie. Na úvodnej stránke si môžete nastaviť 16 rôznych položiek podľa vami preferovanej dôležitosti. K svojmu účtu vďaka internet banking tatra banka využívate pohodlný prístup 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Šetríte nielen svoj čas, ale aj peniaze.

V Tatra banka internet banking si môžete prezerať prehľad a pohyb na účte, máte pod kontrolou trvalé príkazy, SEPA inkaso, avízo o faktúrach, platby z kreditnej karty a mnoho ďalšieho. Vo svojom internet bankingu ľahko zistíte tatra banka iban. Ide o medzinárodné číslo, ktoré je potrebné pri realizácii platieb v rámci krajín EÚ a EHP. Chcete mať lepší prehľad o službách tatra banka? Pozrite si Tatra banka letáky.

Hledáte podobný obchod v Česku? Můžeme vám doporučit mBank.

Podobny sklep Zaplo mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Podobné obchody

Články

Kódy bánk v SR: Prehľadný zoznam všetkých…

Platíte často cez internet banking a máte problém s tým, čo je to IBAN, SWIFT alebo BIC kód?...
15.11.2018 Zobraziť článok

J&T banka ponúka nielen investície pre…

Individuálny prístup, komplexný pohľad na financie, prvotriedny klientský servis. Presne to...
2.11.2018 Zobraziť článok

Čo môže ING Bank ponúknuť na Slovensku?

Pri slove banka, si každý predstaví klasickú pobočku a služby ako hypotéky, sporenia či bankové...
24.10.2018 Zobraziť článok
 

Nech už raz platia obchody za nákupy vám!

Začať získavať odmeny s Tipli Zistite ako Tipli funguje

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1283 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

alebo