Obchody, kde vás odmeníme

Pre obchod Tatra banka práve teraz zľavové kupóny nemáme.

Prezrite si dalšie zľavové kupóny z Adrop.sk.

Zľavový kupón 4 € na zážitky na adrop.sk

+ 4 % naspäť z nákupu

Doprajte si najlepšie zážitky a ušetrite. Kód zadajte v košíku. viac

O obchode Tatra banka

Tatra banka

Prvá súkromná banka na Slovensku. To jeTatra banka. Banka, ktoráudáva trendya ako prvá na Slovensku zaviedlaprodukt kreditná kartaaleboslužbu tatra banka internet banking. Britský finančný časopis Euromoney už po trinástykrát vyhlásil Tatra banku za Najlepšiubankuna Slovensku v roku 2017. Tento titul obhájila banka aj od magazínu EMEA Finance. Misou Tatra banka je aj naďalejposúvať hranice bankovníctva.

Tatra banka služby

Tatra banka Group ponúka viaceréslužby, ako je napríkladTatra Leasing, Tatra Residence, Tatra Asset Management a DDS Tatra banky. Vďaka službe Tatra Leasing si môžete nechaťprefinancovať hnuteľné a nehnuteľné predmety, nákladné vozidlá a nehnuteľnosti. Komplexnérealitné službypod jednou strechou zas využijete v Tatra Residence a vďaka službe Tatra Asset Management môžeteinvestovať do podielových fondovna Slovensku. Pokiaľ si chcete zaistiťdôchodok na úrovni, využite službu DDS Tatra banky.

Tvárová biometria založiť účet požiadať o úver cez mobil 12 mesiacov bez poplatkov Tatra banka zľavy

Tatra banka internet banking

Vstúpte do online banky, ktorá jeplná atraktívnych funkcionalít. Vďaka tatra banka ib ľahko spravujete vaše financie. Na úvodnej stránke si môžete nastaviť 16 rôznych položiek podľa vami preferovanej dôležitosti. K svojmu účtu vďaka internet banking tatra banka využívate pohodlný prístup24 hodín denne, 7 dní v týždni. Šetríte nielen svoj čas, ale aj peniaze.

V Tatra banka internet banking si môžete prezerať prehľad a pohyb na účte, máte pod kontrolou trvalé príkazy, SEPA inkaso, avízo o faktúrach,platby z kreditnej kartya mnoho ďalšieho. Vo svojom internet bankingu ľahko zistítetatra banka iban. Ide o medzinárodné číslo, ktoré je potrebné pri realizácii platieb v rámci krajín EÚ a EHP. Chcete mať lepší prehľad o službách tatra banka? Pozrite siTatra banka letáky.

Hledáte podobný obchod v Česku? Můžeme vám doporučitmBank.

Podobny sklepZaplomamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

O Tatra banka

Tatra banka ponúka komplexné bankové služby a osobný prístup ku klientom. Tatra banka je lídrom v inováciách a svojim klientom pravidelne prináša užitočné novinky, ktoré im zjednodušia život. Pridajte sa aj vy k spokojným klientom a využívajte všetky výhody, ktoré vám banka prináša.

Kategórie obchodov

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Tatra banka.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

+ naviac 5 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.