Zľavové kupóny a zľavy z podobných obchodov

Zľavový kupón 3 € - BIOnatural

Platí do 18.08.2020

+ 5 % naspäť z nákupu

Kupón je platný pri nákupe nad 30€ viac

Zľavy až 50 % na BabičkinaZáhrada.sk

Platí do 18.08.2020

+ 4 % naspäť z nákupu

Využite zľavy až 50 % v kategórií Akcie na BabičkinaZáhrada.sk. viac

Zľavový kupón 8 % - FIT PLUS

Platí do 18.08.2020

 

Kupón platí na všetky produkty značky Weider, ktoré nie sú v akcií. viac

Výhodné menu v KFC

Platí do 18.08.2020

 
   

Vyberte si menu a ušetrite! viac

O obchode Terno

Sieť potravín Terno

História spoločnostiTernosiaha až do roku 1978. V novom miléniu sa značka znovuobnovila a stala sa z nej sieť, ktorá je rozšírená po celom Slovensku. V Terno kúpite kvalitnépotravinyod zahraničných aj lokálnych dodávatelov. Doprajte sebe aj svojej rodine výborné jedlo pripravené z vždy čerstvých a poctivo vyberaných surovín z potravín Terno. Jedzte len to najlepšie.

Terno predajne na Slovensku

Sieť obchodov nájdete vo viacerých slovenských mestách. Nakupujte vTerno Bratislava. V nákupnom centre Aupark nájdetevlajkovú predajňucelej siete Terno. K sebe najbližšie potraviny si ľahko nájdete na internete. Na webových stránkachTerno.sknájdete kompletný zoznam všetkých obchodov. Taktiež môžete vyhľadať predajne v okolí na základe svojej aktuálnej polohy.

Terno otváracie hodiny

Na webe si viete rovnako skontrolovaťTerno otváracie hodiny, takže sa vám nikdy nestane, že by ste sa vybrali na nákupy zbytočne. Vo vyhľadávači okolitých obchodov na webe Terno.sk si po vybraní vašej predajne viete pozrieť, kedy je vami zvolená predajňaotvorená. V predajniach okrem potravín kúpite nielen potraviny na vaše domácerecepty. Nájdete tam sortiment akodrogéria,domáce potreby,kancelárske potreby, ba dokonca aj oblečenie. Terno sú rodinné potraviny, ktoré uspokoja potreby každého zákazníka.

Terno - akciový leták a zľavy pre kraždého

Chcete nakupovať kvalitné a vždy čerstvé potraviny zahraničnej a lokálnej produkcie zasuper ceny? Sledujte pravidelneTerno letáka vždy budete mať poruke všetky najnovšie informácie o akciových ponukách v sieti potravín Terno. Ak chceteušetriťslušné sumy peňazí, využiteTerno zľavya nakupujte všetky produkty za tie najlepšie ceny. Záruka čerstvosti a poctivého výberu kvality sa volá Terno.

V podobném obchodě můžete nakupovat také v Česku, podívejte se naLidl.W podobnym sklepie możesz kupować także w Polsce, zapoznaj się zLidl.

Podobné obchody

O Terno

Nakupovať vždy čerstvé potraviny za rozumné ceny je skutočne možné. Zájdite si do Terno. Nájdete tam skvelé potraviny všetkého druhu od pečiva, cez mäso až po nápoje. Okrem iného Terno predajne kúpite aj bežnú drogériu, kancelárske potreby či doplnky do domácnosti. Pozrite si Terno otváracie hodiny a vyrazte na výhodné nákupy potravín. Nakupovať v predajniach potravín Terno sa sutočne vyplatí.

Kategórie obchodov

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Terno.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.