TEVOS drogérie zľavové kupóny a zľavy

Extra zľavy pre členov Bonus Card klubu v Tevos dorgéria - TEVOS drogérie

 
   

Bonus Card je spôsob, akým odmeňujeme verných zákazníkov predajní TEVOS Ihneď po registrácii do vernostného programu Bonus Card získate: extra… viac

O obchode TEVOS drogérie

Tevos drogéria vznikla v roku 1992, odkedy ponúka maloobchodný a veľkoobchodný drogistický a kozmetický tovar. Vo viac ako 27 mestách západného a stredného Slovenska, kde majú Tevos drogéria v prevádzke 37 maloobchodných predajní, ponúkajú tovar za najnižšie ceny! Sídlo Tevos je v Prievidzi, kde sa tiež nachádza distribučný sklad, ktorý slúži na zásobovanie predajní ako aj veľkoobchodnú činnosť.

Najlacnejšia sieť drogérií

Široká ponuka tovaru a nízke ceny! Čo viac si želať? Práve akciovým tovarom za nízke ceny sú predajne Tevos drogérie charakteristické. Je jednou z najlacnejších sietí drogérií na Slovensku. Vždy jedenkrát za mesiac putujú Tevos letáky s akciami do poštových schránok, aby ste boli vždy informovaní o nových zľavách. Držitelia karty Bonus Card majú drogériu ešte v nižsích cenách. Tevos drogéria zľavy čakajú na vás, príďte si po ne!

Všetko pre vás a vašu domácnosť

Objavte svet dekoratívnej kozmetiky a parfumov. V Tevos drogérii si zadovážite všetko pre seba a svoju domácnosť, od make upu, hygienických potrieb, prostriedkov na upratovanie až po pracie prostriedky a aviváže. Tevos ponúka široký výber produktov najrôznejších značiek v skvelých cenách.

Predajne Tevos

Hoci drogéria nie je online, môžete si ísť po výrobky osobne do Tevos drogérie, ktorej otváracie hodiny sú rozličné podľa konkrétnej predajne. Zvyčajne sú otvorené počas celého týždňa, okrem nedele, od 9:00 do 17:00. Predajne nájdete v Leviciach, Galante, Seredi, Banskej Bystrici, Vrábloch, Prievidzi, atď.

 • V podobnom eshopu můžete nakoupit i v Česku, podívejte se na VMD Drogerie.

 • Podobny sklep Drogerie Natura mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Podobné obchody

O TEVOS drogérie

Keď do nej vstúpite, ťažko sa vám bude odchádzať. Tevos drogéria ponúka všetko pre dokonalú čistotu a harmóniu vašej domácnosti. Vaša peňaženka pritom nebude prázdna, ponúka tovar v najnižších cenách!

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod TEVOS drogérie.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.