TorriaCars

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

TorriaCars zľavové kupóny a zľavy

O obchode TorriaCars

Ste motorista telom, srdcom a dušou? Nič nevonia lepšie než benzín a dolievanie oleja je pre vás ako rituál? Potom si buďte istí, že TorriaCars je pre vás to pravé orechové! Táto spoločnosť sa zaoberá všetkým, čo potrebujete pre starostlivosť o vaše auto. Nájdete tu veľké množstvo náradia, motorových kvapalín značiek Castrol, Shell a Mobil 1, autodoplnkov a všetkého, čo spraví z vášho auta pojazdný poklad.

TorriaCars e-shop

Príslušenstvo k vašemu vozidlu však nie je jediné, čo na TorriaCars nájdete. V ich ponuke nájdete aj vybavenie, ktoré ocení vaša domácnosť a záhrada ako čerpadlá, zavlažovacie systémy, nožnice na živý plot či postrekovače proti burine. Skrátka všetko, čo potrebujete k údržbe svojej záhrady a automobilu. Nakupovať môžete z pohodlia domova online. Vyberiete si svoje produkty a o pár dní vám ich prinesú až pred vaše dvere.

torriacars náradie

TorriaCars autodiagnostika

Máte problémy so svojim štvorkolesovým miláčikom a neviete si rady? Skúšate rôzne postupy ako problém vyriešiť a nič nepomáha? Pomôže vám kvalitná autodiagnostika. V TorriaCars zoženiete napájacie káble či kvalitné diagnostické softvéry, vďaka ktorým odhalíte všetky príčiny problémov s vašim automobilom. Nemusíte tak za túto službu už nikdy viac platiť v servise. Investícia je jednorázová a vyplatí sa.

TorriaCars letáky

Chceli by ste nakupovať kvalitné autodoplnky za tie najlepšie ceny? Sledujte pravidelne Torriacars leták a už nikdy vám neujde ani jedna príležitosť výhodne nakúpiť. Šetrite svoje ťažko zarobené peniaze a kupujte veci s rozumom. V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom tovaru a produktov dostupných v e-shope Torriacars.sk môžete na webe e-shopu kliknúť na sekciu TorriaCars kontakt, napísať mail alebo zavolať a školený personál vám ochotne poradí. 

Nezabudnite využiť cashback až vo výške 3 % z vášho nákupu v TorriaCars eshope.

 • V tomto eshope môžete nakúpiť aj v Česku, pozrite sa na Torriacars.cz.
 • V podobnom eshope môžete nakúpiť aj v Poľsku, pozrite sa na InterCars.pl.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O TorriaCars

Potrebujete vymeniť olej v motore? Zháňate náradie, kvapaliny či rôzne iné autodoplnky? Obráťte sa na TorriaCars. Veľký výber značkových autokvapalín, príslušenstvo, alarmy, náradie a mnohé ďalšie kúpite v internetovom obchode TorriaCars.sk. Neviete si rady s vačim štvorkolesovým tátošom? Všetky príčiny nepríjemností spojených s poruchou vášho auta odhalí autodiagnostika, tiež dostupná v TorriaCars.

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 3 % späť z ceny nákupu v obchode TorriaCars?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 10 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.