TorriaCars

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

TorriaCars zľavové kupóny a zľavy

O obchode TorriaCars

Ste motorista telom, srdcom a dušou? Nič nevonia lepšie než benzín a dolievanie oleja je pre vás ako rituál? Potom si buďte istí, že TorriaCars je pre vás to pravé orechové! Táto spoločnosť sa zaoberá všetkým, čo potrebujete pre starostlivosť o vaše auto. Nájdete tu veľké množstvo náradia, motorových kvapalín značiek Castrol, Shell a Mobil 1, autodoplnkov a všetkého, čo spraví z vášho auta pojazdný poklad.

TorriaCars e-shop

Príslušenstvo k vašemu vozidlu však nie je jediné, čo na TorriaCars nájdete. V ich ponuke nájdete aj vybavenie, ktoré ocení vaša domácnosť a záhrada ako čerpadlá, zavlažovacie systémy, nožnice na živý plot či postrekovače proti burine. Skrátka všetko, čo potrebujete k údržbe svojej záhrady a automobilu. Nakupovať môžete z pohodlia domova online. Vyberiete si svoje produkty a o pár dní vám ich prinesú až pred vaše dvere.

torriacars náradie

TorriaCars autodiagnostika

Máte problémy so svojim štvorkolesovým miláčikom a neviete si rady? Skúšate rôzne postupy ako problém vyriešiť a nič nepomáha? Pomôže vám kvalitná autodiagnostika. V TorriaCars zoženiete napájacie káble či kvalitné diagnostické softvéry, vďaka ktorým odhalíte všetky príčiny problémov s vašim automobilom. Nemusíte tak za túto službu už nikdy viac platiť v servise. Investícia je jednorázová a vyplatí sa.

TorriaCars letáky

Chceli by ste nakupovať kvalitné autodoplnky za tie najlepšie ceny? Sledujte pravidelne Torriacars leták a už nikdy vám neujde ani jedna príležitosť výhodne nakúpiť. Šetrite svoje ťažko zarobené peniaze a kupujte veci s rozumom. V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom tovaru a produktov dostupných v e-shope Torriacars.sk môžete na webe e-shopu kliknúť na sekciu TorriaCars kontakt, napísať mail alebo zavolať a školený personál vám ochotne poradí. 

Nezabudnite využiť cashback až vo výške 3 % z vášho nákupu v TorriaCars eshope.

 • V tomto eshope môžete nakúpiť aj v Česku, pozrite sa na Torriacars.cz.
 • V podobnom eshope môžete nakúpiť aj v Poľsku, pozrite sa na InterCars.pl.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O TorriaCars

Potrebujete vymeniť olej v motore? Zháňate náradie, kvapaliny či rôzne iné autodoplnky? Obráťte sa na TorriaCars. Veľký výber značkových autokvapalín, príslušenstvo, alarmy, náradie a mnohé ďalšie kúpite v internetovom obchode TorriaCars.sk. Neviete si rady s vačim štvorkolesovým tátošom? Všetky príčiny nepríjemností spojených s poruchou vášho auta odhalí autodiagnostika, tiež dostupná v TorriaCars.

Podmienky nákupu

 • Odmenu obvykle počítame z čistej ceny tovaru bez DPH. To znamená, že z celkovej ceny objednávky odpočítame poplatky za dopravu a taktiež DPH.
 • Aj pri nákupe za akčné ceny získate odmenu. Pozor ale na zľavové kupóny. V prípade ak použijete iný kupón ako z portálu Tipli, odmena za nákup sa Vám nemusí pripísať.
 • Pri nákupoch zo zahraničia zohráva úlohu aj aktuálny kurz eura. Môže dôjsť k drobným odchýlkam vo výške odmeny.
 • Pre úspešné pripísanie odmeny je nutné vždy povoliť cookies pri vyzvaní, na webovej stránke obchodu.
 • Odmena sa pripísala? Vyplňte formulár pre garanciu spokojnosti a my s vami situáciu obratom vyriešime.
Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 3 % späť z ceny nákupu v obchode TorriaCars?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa