Tupperware

Tupperware

Tupperware je svetoznámy výrobca vysokokvalitných a funkčných umelohmotných potrieb. Do vašej domácnosti prináša domáce potreby, ktoré vám odstránia stres z varenia. Tupperware katalóg ponúka praktické nádoby do chladničky, špajzy, rúry, mikrovlnnej rúry, na jedálenský stôl alebo na cesty. Okrem toho tu nájdete fľaše, odmerky, termosky a veľa ďalšieho. Príprava jedál je vďaka produktom Tupperware jednoduchšia a bezpečnejšia, preto sa určite oplatí vybaviť nimi svoju domácnosť.

Spoločnosť Tupperware vznikla v roku 1944 a pôvodne svoje výrobky predávala v obchodných domoch a maloobchodoch. Aby však zákazníci dostávali dostatočne podrobné informácie o produktoch a ich vlastnostiach, začali organizovať domové prezentácie, ktoré fungujú dodnes. V súčasnoti sa Tupperware predáva už vo viac ako 100 krajinách sveta. Nakúpite tu napríklad v Maďarsku či Poľsku. Na Slovensku a v Českej republike funguje od roku 1996 a stále je u zákazníkov veľmi obľúbený. Väčšina produktov predávaných u nás je vyrábaná v kvalitných továrňach v Belgicku a vo Francúzsku.

Obrázok

Ako ušetriť v obchode Tupperware

E-shop Tupperware ponúka po celý rok výhodné ceny. Ak však chcete ušetriť viac, obchod ponúka špeciálne zľavy na vybrané produkty. Nezabudnite teda pravidelne sledovať webovú stránku obchodu a Tipli, aby vám žiadne z nich neunikli. Tupperware má k dispozícii aj Tuppeware leták, kde nájdete všetky aktuálne ponuky produktov a akcií. Pozrieť si ho môžete kedykoľvek a kdekoľvek, pretože je dostupný v online podobe.

Tupperware sa každý rok zapája aj do svetovej akcie Black Friday, kedy si môžete nakúpiť nové výrobky do kuchyne za tie najvýhodnejšie ceny.

Tupperware fľaše, misky a ďalšie výrobky

Obchod Tupperware ponúka všetko, čo potrebujete do kuchyne, aby bolo vaše varenie jednoduché, rýchle a praktické. Široký sortiment kvalitných produktov ponúka napríklad:

 • misky,
 • fľaše,
 • strúhadlá,
 • termosky,
 • nádoby na zmrazovanie,
 • mlynčeky.
Obrázok

Nakúpte si tu aj vy nový kus výrobku obľúbenej farby a tvaru. Či už bude slúžiť na zmrazovanie potravín, na prípravu v mikrovlnnej rúre alebo servírovanie hotových pokrmov. Neprehliadnite napríklad kvalitné Tupperware fľaše. Sú ekologické, šetria životné prostredie a zároveň aj vašu peňaženku od kúpy balených vôd. Môžete si ju naplniť vybraným nápojom a pribaliť na cesty bez rizika, že sa vám niečo vyleje. Nájdete ju v rôznych veľkostiach, od 500 ml až po 1 liter. Všetky výrobky Tupperware sú nielen praktické, ale zároveň majú aj pekné originálne dizajny a sú zdravotne nezávadné.

Tupperware pobočky

Obchod Tupperware má svoje pobočky rozmiestnené do viacerých miest na Slovensku. Tu sa môžete stretnúť so svojím predajcom a vyzdvihnúť si tovar, o ktorý máte záujem. Neváhajte a navštívte Tupperware vo vašom okolí.

MestoAdresaKontakt
Tupperware BratislavaBorekova 10, 821 06, BratislavaTelefón: 02 625 20 063

Email: Bratislava@Tupperware.sk

Tupperware TrnavaSladovnícka 22, 917 01, TrnavaTelefón: 0908 736 345

Email: Trnava@Tupperware.sk

Tupperware TrenčínZlatovská 1279, 911 01, TrenčínTelefón: 0911 827 940

Email: Trencin@Tupperware.sk

Tupperware Nové ZámkyMichalská Bašta 20, 940 01, Nové ZámkyTelefón: 0905 701 038
Tupperware Rimavská SobotaSNP 11, 979 01, Rimavská SobotaTelefón: 057 488 45 40

Email: RimavskaSobota@Tupperware.sk

Tupperware PopradŠtefaniková 8, 058 01, PopradTelefón: 057 488 45 40

Email: Poprad@Tupperware.sk

Tupperware KošiceLetná 42, 043 14, KošiceTelefón: 057 488 45 40

Email: Kosice@Tupperware.sk

Prečo nakupovať na e-shope Tupperware

V e-shope Tupperware sa naozaj oplatí nakupovať, pretože si dáva veľmi záležať na kvalite svojich výrobkov. So svojim širokým sortimentom nádob, fliaš, misiek a ďalšieho kuchynského náčinia poteší aj tých najnáročnejších zákazníkov. Navyše každý výrobok musí spĺňať štandardy najvyššej kvality, takže ich kúpa sa naozaj oplatí.

Tupperware si dáva veľmi záležať na tom, aby zákazníci dostávali čo najviac informácií o jednotlivých výrobkoch, ich vlastnostiach a spôsoboch použitia. Z tohto dôvodu má vyškolené šikovné poradkyne, ktoré robia aj domové prezentácie. Tam vám rady poradia, ako by ste mali výrobky správne používať a dajú vám osvedčené tipy aj na skryté možnosti použitia jednotlivých výrobkov.

Na výrobky Tupperware vám platí celoživotná záruka, takže v prípade akýchkoľvek materiálových a výrobných závad, máte právo na bezplatnú výmenu tovaru.

Poradkyne Tupperware často organizujú jedinečné Tupperware párty, kde predstavujú zaujímavé výrobky. Počas tejto akcie sa naučíte variť nové jedlá a navyše spoznáte aj nových ľudí. Hlavným zámerom Tupperware párty je však odprezentovať vám produkty a ich správne používanie. To všetko vám poradkyňa ukáže na vybranom recepte. Keďže sa nedá odprezentovať všetky výrobky naraz, zvyčajne majú párty tematické zameranie, ako napríklad:

 • Používanie mikrovlnej rúry a príprava pokrmov v mikrovlnej rúre,
 • Usporiadanie a využívanie priestoru v kuchyni,
 • Uchovávanie potravín v chladničke a zmrazovanie potravín,
 • Stolovanie na záhrade a pikniky.

V rámci týchto tém vám teda predstavia konkrétne produkty, ktoré sa k nim viažu. Na konci Tupperware párty si môžete výrobky vyskúšať a hneď si ich aj objednať u poradkyne, ktorá akciu organizovala.

Na e-shope Tupperware nájdete okrem produktov aj Tupperblog s rôznymi článkami a zaujímavé recepty. Môžete sa tak inšpirovať čo najbližšie uvariť a kde využiť svoje nové Tupperware výrobky. 

Tupperware letáky sú pre vás k dispozícii, aby ste si pozreli širokú škálu produktov a ich využitie. Zároveň sa v letákoch môžete inšpirovať, aby ste z vášho jedla vyčarovali gastronomický zážitok a ušetrili nejaké peniaze za nákup.

Tupperware výmena tovaru

Všetky Tupperware výrobky sú vyrábané z kvalitných materiálov a vzťahujú sa na ne prísne výstupné kontroly. Vďaka tomu sa na tovar vzťahuje neobmedzená záruka. Tá platí v prípade výrobných a materiálových chýb. Na opotrebované či nesprávne používané produkty sa záruka nevzťahuje. Ak však máte nárok na výmenu tovaru, stačí kontaktovať vašu poradkyňu, ktorá sa postará o bezplatnú výmenu.

Obchody, kde vás odmeníme

O Tupperware

Obchod Tupperware patrí medzi špičkových predajcov výrobkov do domácnosti. V jeho širokej ponuke nájdete misky, fľaše, poháre, termosky aj praktické nádoby do chladničky, mikrovlnnej rúry či na cesty. Všetky výrobky boli špeciálne vyvinuté, aby vám uľahčili každodenný život. V súčasnosti má obchod Tupperware predajne vo viac ako 100 krajinách sveta. Navštívte niektorú z pobočiek na Slovensku v mestách Trnava, Bratislava či Košice a nakúpte si nové kvalitné produkty za výhodné ceny.

Kategórie obchodov

Tupperware v iných krajinách

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Tupperware.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa