Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

WALKMAXX zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť 2,5 % na všetko v obchode WALKMAXX

Platí do 05.08.2021

 
   

Nie je nutné robiť kompromis medzi štýlovou a pohodlnou obuvou. Walkmaxx ponúka topánky na rôzne príležitosti so špeciálnou ...

Zľava na výrobok Wellneo Iza Effect 1+1 Plus na WALKMAXX

+ 2,5 % naspäť z nákupu
   

Ušetrite pri najbližšom nákupe. viac

O obchode WALKMAXX

Walkmaxx - obuv, ktorá pomôže od bolesti chrbta a kĺbov

Vaše nohy si zaslúžia to najlepšie!Walkmaxx obuvpredstavuje úplne nový, zdravší spôsob chôdze. Majú špeciálnuzaoblenú podrážkuvyvinutú s využitím najnovších vedeckých poznatkov.Topánkyposkytujú nohám správnu oporu pri chôdzi, prispievajú k lepšiemu držaniu tela, pomáhajú spevňovať svaly apredchádzať bolestiamchrbta a kĺbov.

Topánky na každú príležitosť

topánky zimné dámske topánky

Horúcounovinkousú dámske aj pánske funkčné topánky. Ide o obuv s flexibilnou podrážkou, ktorá sa dokáže roztiahnuť až o1,5 cm. Navyše, na webe nájdete aj manuál naveľkosti topánok, ako si správne vybrať, aby topánky naozaj sadli.

Kde Walkmaxx topánky zoženiete

Topánky so špeciálnou podrážkou Walkmaxx nikdy neboli dostupnejšie. Môžete si ichkúpiť onlinez pohodlia domova alebo v niektorej z5 Walkmaxx predajní. Topánky zoženiete na štyroch miestach v Bratislave - na Poštovej ulici (Po-Pi: 09:00-19:00 h., So: 9:00 - 13:00 h.), v Avione, Auparku, v Borry Mall (Po-Pi: 10:00 - 21:00 h., So-Ne: 9:00 - 21:00 h.). Špeciálnu obuv si však môžete vyskúšať a zakúpiť aj v predajni na Hlavnej ulici v Trnave (Po-Pi: 09:00-18:00 h., So: 9:00 - 13:00 h.).

 • Věděli jste, že v podobném obchoděTop Shopmůžete nakoupit i v Česku?
 • Możesz również kupić ten e-sklep w Polsce, spójrz naTop Shopmożna robić zakupy także w Polsce?

WALKMAXX zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Zľavový kupón -2 % na nákup na WALKMAXX

31.12.2020 - Platí na výrobky Walkmaxx

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Recenzie WALKMAXX

5.0

Gabriela V.

28.12.2020 5.0

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O WALKMAXX

Nie je nutné robiť kompromis medzi štýlovou a pohodlnou obuvou. Walkmaxx ponúka topánky na rôzne príležitosti so špeciálnou zaoblenou podrážkou, ktoré myslia na vašu chrbticu, krvný obeh a predchádzajú bolestiam.

Kategórie obchodov

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 2,5 % späť z ceny nákupu v obchode WALKMAXX?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 5 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.