Obchody / Služby / Založ.ma O Založ.ma -

Založ.ma

5.0 (1x)

Pre obchod Založ.ma práve teraz zľavové kupóny nemáme.

Prezrite si dalšie zľavové kupóny z obchodov Šperky-eshop.skNajzlato.sk alebo Wolt.

-12 %

Zľavový kupón 12% na nezľavnené produkty

+ 6 % naspäť z nákupu

Získejte 12% slevový kupón na nezlevněné produkty! Nejlepší nabídky a výhody na jednom místě. Nechte se inspirovat naší širokou nabídkou a… viac

SPERK12SK
-5 %

Zľavový kupón 5 %

+ 5 % naspäť z nákupu

Kupón platí na celý nákup

Dognet5
-8 €

Wolt promo kód 8 € za odporučenie priateľovi

Platí do 29.02.2024

+ 3,5  naspäť z nákupu

Odporučte Wolt svojim kamarátom a získajte tak kredity 2x4 €.

O obchode Založ.ma

Záložňa Založ.ma

Záložne existujú na trhu roky a fungujú po celom svete. Sú ideálnym riešením ak nemáte hotovosť, ale máte cennosti, ktoré viete založiť. Popredná slovenská záložňa Založ ma je overená a maximálne diskrétna. Niekedy sa človek dostane do nepríjemnej finančnej situácie, ale pôžičky nie sú riešenie. Práve pre tieto prípady je tu internetová záložňa Založ.ma.

Založte cennosti v Založma.sk

Čo robiť v prípade, že potrebujete peniaze, ale služby banky využiť nechcete? Stačí sa pozrieť či nemáte doma nejaké cennosti ako zlato, striebro či platinu. Nemusíte sa báť, že by vám v prípade platobnej neschopnosti prišiel exekútor siahnuť na majetok. Hotovosť dostanete na výmenu za cennosti, ktoré založíte. Ak dlh splatíte, cennosti sa vám vrátia späť. Ak sa vám nebude dať dlh splácať, záložni zostanú založené cennosti, a tým je dlh splatený. Je to jednoduché a bezpečné.

Internetová záložňa Založ ma

Určite ste už videli záložňu. Bežné záložne sú kamenné obchody, do ktorých prinesiete cennosti a odídete s peniazmi. Vojsť do záložne nemusí byť úplne príjemné. Záložňa Založ.ma s tým počíta, a preto prišla s nápadom internetovej verzie tohto biznisu. Vyplňte jednoduchý registračný formulár, pošlite fotku cennosti a odborníci zo Založ ma dôkladne posúdia váš prípad a poskytnú všetky potrebné informácie.

Výhodné založenie cenností

Záložňa Založ.ma je rýchla, diskrétna a zbytočne sa nevypytuje sa na vaše dlhy či históriu pôžičiek. Dokonca môžete pri založení získať výhody. Stačí využiť Založ ma služby cez portál Tipli. Výhodný cashback vám prinesie späť až 3,9 eur pri registrácii či využití služieb. Požičiavajte si bezpečne a výhodne vďaka e-záložni Založ.ma.

 • V podobném eshopu můžete nakoupit i v Česku, podívejte se na Home Credit.
 • Podobny sklep GENERALI mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Obchody, kde vás odmeníme

O Založ.ma

Potrebujete rýchlo peniaze a máte doma cennosti? Nemusíte si brať klasickú pôžičku, pri ktorej hrozia exekúcie a vysoké úroky. Založte zlato, striebro či platinu v internetovej záložni Založ.ma. Hotovosť dostanete hneď a všetko vybavíte online pohodlne z domu. Veci stačí nafotiť, vyplniť elektronický formulár a počkať, kým vám nepošlú peniaze.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Založ.ma.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa