O obchode ZľavoHit.sk

ZľavoHit.sk sústredí rozličné služby a produkty pohromade na jednom mieste. Zľavy sa pohybujú v desiatkach eur, ale akcie sú časovo obmedzené, preto netreba s nákupom váhať. Doprajte si nadštandardné chvíle za výhodné ceny. Ak nakúpite s Tipli.sk, za prepych sa vám vrátia 2 % vďaka cashbacku!

Wellness či cestovanie? Oboje!

Odkladáte si bokom peniažky, aby ste si raz za čas spríjemnili svoj voľný čas? Váhate či investovať do relaxácie, ale priali by ste si konečne niekde vypadnúť na predĺžený víkend? Prečo to teda nespojiť? Na ZľavoHit.sk nájdete okrem kupónov na výhodné zájazdy alebo do wellness centier aj ponuku wellness pobytov napríklad na predĺžený víkend. Za nízku cenu môžete napríklad vycestovať do poľského Krakova a užiť si tam pár dní poznávaním mesta a zároveň relaxovať v saune.

Doprajte si luxus!

Ak už dlho obzeráte vo výklade luxusnú koženú kabelku, ktorá nie a nie byť v akcii a vy si ju inak nemôžete dovoliť? Darmo naznačujte manželovi, že po tých perlových náušniciach naozaj túžite? Život je len jeden, tak si ho užívajte. Na ZľavoHit.sk nájdete ponuku luxusných tovarov dostupnú aj pre obyčajných smrteľníkov.

ZľavoHit.sk hýčka všetky zmysly

Ponuka sa neobmedzuje iba na pompézne módne doplnky, ale dopriať si môžete napríklad špeciálny olejček pre vašu pleť alebo si môžete okoreniť partnerský život vďaka kupónu na pomôcky do spálne. Láska ide cez žalúdok, preto si spoločne zájdite aj na dobré jedlo do luxusnej reštauráciu. Za nízku cenu, samozrejme.

Získavajte nové zážitky vďaka ZľavoHit.sk. Navoľte si okresné mesto, ktoré máte najbližšie a vyberte si typ zábavy, ktorý vám vyhovuje. Zoberte rodinu do zábavného parku alebo si zájdite na predstavenie vychyteného divadelného súboru. Kupóny na ZľavoHit.sk môžete venovať rodine alebo blízkym a už si nemusíte lámať hlavu nad darčekom k ďalšiemu sviatku.

 • Věděli jste, že v obchodě Slevoking.cz můžete nakoupit i v Česku?
 • Czy wiedzieli Państwo że w sklepie Groupon można robić zakupy także w Polsce?

ZľavoHit.sk zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Podobné obchody

Móda, luxus, wellness len výsadou bohatých? O predĺženom víkende v Tatrách môžete len snívať? Hľadáte originálny darček pre blízkeho, ale došla Vám fantázia? Riešenia na všetky vaše dilemy nájdete na jednom mieste. Ak radi doprajete sebe a svojim blízkym a zároveň radi ušetríte nejakú tu korunku, tak potrebujete navštíviť ZľavoHit.sk.

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky
Peniaze späť z nákupu zľavy a kupóny
Peniaze späť z nákupu zľavy a kupóny
Zobraziť všetky ponuky ↓

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.